God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
جون من اذیت نکنین . یه پست دیگه در مورد live action ببینم میرم دانلود میکنم میبینم . حالا خود دانید . جون من مجبورم نکنین :دی
Live Action که اصلا مشکلی نداره برو ببین مهم نیست چیزی نداره توش:دی من دارم در درد اون 30 دقیقه میسوزم:دی باید در لپ تاپ رو ببندم برم FIFA بزنم تا دانلودش نکنم!:|

Live Action واقعا عالی ساخته شده بود و کارگردانی جالبی داشت، خیلی هم غمناک بود :( :دی 30 دقیقه رو هم نمی بینم :دی 5 دقیقه اول Infinite رو دیدم الان پشیمون شدم، اینو که دیگه عمرا ببینم اونم 30 دقیقه :دی

Live Action که اصلا مشکلی نداره برو ببین مهم نیست چیزی نداره توش:دی من دارم در درد اون 30 دقیقه میسوزم:دی باید در لپ تاپ رو ببندم برم FIFA بزنم تا دانلودش نکنم!:|

من LA رو نمیخام ببینم تو میگی 30 دقیقه ؟؟ عمرا ببینم اونو . ولی میدونم تا 1 روز رو هم نمیتونم دووم بیارم . فقط خواهشا ترغیب نکنین دیگهههه :دی

Live Action عالی بود . ینی الان فقط میخام قوطی گاو اینجا بود بازش میکردم :(( خیلی زیبا بود انصافا مخصوصا صحنه کلایوپی و کریتوس . آخرشم اگه دقت کنین اون ارتش که میان دور کریتوس دوربین میره هوا و به شکل یه چشم در میاد حالا جریانش چیه اون ؟

Live Action عالی بود . ینی الان فقط میخام قوطی گاو اینجا بود بازش میکردم :(( خیلی زیبا بود انصافا مخصوصا صحنه کلایوپی و کریتوس . آخرشم اگه دقت کنین اون ارتش که میان دور کریتوس دوربین میره هوا و به شکل یه چشم در میاد حالا جریانش چیه اون ؟
هیچ جریانی نداره دوستان بیاید تا به یکی از بچه ها که کارش کنسول و گیم هست پ.ل بدیم و عمدع بخریم با وضع این دلار که نمیشه این بازی رو از نزدیک دید :(
راستی من تصمیم کبری گرفتم که تا اومدنش دیگه هیچ دموو..... نگاه و بازی نکنم

آخرین ویرایش:
من نمیخوام بیام اینجا، ولی نمیشه که! :d آخرش هم رفتم پست های صفحه ی قبل رو خوندم :-" خوب شد اسپویل نداشت! :d (توی اسپویلر بود :d )
ولی آریا واقعا رفتی دیدیش؟ :d چرا خود اسپویلی نمودی؟ :-"

خوب اومدم بگم که چپتر 10 هم اومد! :d
خدا رو شکر بین پنل ها رو مشکی کردن دوباره! خداییش چی بود چپتر قبل سفید بودش...خیلی ضایع شده بود! :d

1. Cerberus
2. Distrust

Rewardـها :
1.والپیپری از پوسایدون! :x
Poseidon1.zip
چهره ی پوسایدون اینجا اون چیزیه که تا قبل از GOW II توی ذهنمون بوده، یک پیرمرد مثل زئوس ... :d ( این پوسایدون فعلی خیلی جوونه :d ) البته نگران نباشید این فقط یک طراحیه! وگرنه توی بتا هم دیدیم طراحیش فرقی نکرده! :d

2.آرت هایی از یکی از بخش های سینگل پلیر ، به نام Hecaton
HecatonConceptArt.zip

Hecaton کیست ؟
پدر زن پوسایدون! :d پدر Clayce (زن پوسایدون میباشد) و پدربزرگ Cycnus (پسر پوسایدون و Clayce )
بیوگرافیش مهم نیست احتمالا ! ولی خودش بسیار جالب میزنه! فقط به آرت شماره ی 4 ..... وااااااای عالی میزنه اینجا! :x

LA دیوانه کننده بود مخصوصا موسیقی شنیدنی و احساسیش و امیدوارم از این
صحنه های احساسی درون بازی شاهد باشیم
خداییش ولی با این همه تریلر و عکس و LA وrotwو در نقطه ی جوش هایپ یه وقت تاخیر نخوره یه ضد حاله اساسی بخوریم:|:|:|

این دیگه چه کاری بود)xبعد از اون کاری که با آنچارتد شد و کل بازی رو تریلر کردن دلم خوش بود واسه این بازی این اتفاق نمی افته ولی حالا ....:(

عجب چیزی بود این لایو اکشن خیلی سخت شد چجوری میشه تحمل کرد این مدت رو تا بازی برسه دستمون :d من موندم خداییش سونی که میتونه این جور برای بازیاش تبلیغ کنه به این خوبی چرا از اول نسل این کار رو نکرد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or