God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
من فقط در عجبم که هیچ چیزی از سینگل نشون نمیدن و حتی حرفی هم ازش نمیزنن. ظاهرا میخوان کل بخش سینگل سورپرایز باشه :دی
یه حسی بهم میگه اون دموی E3 هم یکی از معمولی ترین قسمت های بازی بوده. یعنی یه جورایی مشخصه.

پ.ن یه نظر سنجی هم برا تاپیک ردیف کنید بدک نیست :دی اما هیچ ایده ای براش ندارم :دی
با اجازه بهنام عزیز اینم افتتاحیه پست من در بخش PS3 :d

دارم می سوزم تا با اون فیل لعنتی روی درجه سخت مبارزه کنم.ببینیم امسال بخت یارمون هست در کنار کریتوس یه ماجراجویی

دیگه داشته باشم یا نه.این روون بودن و ثبات فریم بازی توی حلق من.چشم درد گرفتم این اخر نسلی از بس افت فریم و پارگی تصویر دیدم.

این 4 تا انحصاری ساز + راکستار نبودن کور شده بودم تا حالا!

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر کز بازی 20 فریم ملولم و فریمم ارزوست
خواهش میکنم نوید جان خودت صاحب تاپیکی :دی

بهنام به نظرم خیلی بهتره که از بخش سینگل پلیر کمتر تریلر نشون بدن.اسپویل بیخودی که در اون هیچ ارضایی وجود نداره :دی کاملا بیهودست :دی تا زمانی که کنترل کریتوس توی دستای خودم نباشه هیچ چیز دیگه ای نمی تونه منو راضی کنه ! از بابت گرافیک و ... هم هیچ شکی به سانتا ندارم . فقط تنها ترسم محدودیت کمبو ها است . امیدوارم یه مقدار کمبو های پیچیده تر به بازی اضافه بشه . از نظر داستانی هم می تونه غنی ترین نسخه باشه ! هر چند من حماسی ترین نسخه از لحاظ داستان رو هم نسخه سوم می دونم :دی هر چی خدای یونان و ... با اونهمه پیشینه بود توسط یه شخصیتی که خالقش سونی هست و از بوته در اومده جر و واجر کردیم ! :دی

Kiami جان مگه دمو رو بازی نکردی .. ؟؟؟ روی تنوع کمبو ها و گرافیک و افکت ها تکسچر ها و کنتراست تصاویر و اسپشیال افکت ها هیچ شک و تردیدی نداشته باش که بهترینن .. فکم افتاد وقتی دیدم .. اصلا یه بازی متفاوت با 3 شده ...

Kiami جان مگه دمو رو بازی نکردی .. ؟؟؟ روی تنوع کمبو ها و گرافیک و افکت ها تکسچر ها و کنتراست تصاویر و اسپشیال افکت ها هیچ شک و تردیدی نداشته باش که بهترینن .. فکم افتاد وقتی دیدم .. اصلا یه بازی متفاوت با 3 شده ...
نه متاسفانه من دمو رو بازی نکردم ! یعنی ps3 کپی خور ندارم که بتونم بازی کنم ! در مورد تنوع کمبو ها یه سری دوستان دیگه هم توضیح دادن . ولی تا خودم لمس نکنم با دستام خیالم راحت نمی شه ! من به این قضیه که می تونیم از سلاح های دشمنان هم توی این نسخه استفاده کنیم خیلی امیدوارم و می تونه یه تحول خیلی خوب تو گیم پلی سری ایجاد کنه . خیلی در مورد گرافیک و ... شکی در مورد کار سانتا ندارم . همین الان توی همین تریلر سینگل پلیر انیمیشن های کریتوس _ مخصوصا انیمیشن صورتش موقع فریادی که می زد _ وحشتناک به نظر می رسه ! چه برسه به محصول نهایی !

بدمصب کمبوهاش متنوع تر شده!! من با اینکه دمو رو 3 بار بازی کرده بودم اما دیشب که برای بار 4 نشستم بازی کردم تازه فهمیدم چندتا کمبو دیگه هم داره!! یکیش اینکه دشمنو با اون قدرت برگشت زمان(سبز) به حالت آهسته درمیاره? البته احتمالا تو نسخه اصلی محدودیتایی داشته باشه! اما همه اینا یه طرف اون مدل خود کریتوس یه طرف! یه چیزی فرای تصوره

ای بابا از دستمون رفت:wallbash::wallbash::wallbash::(
دوستان من یه سوال دارم
من GOW :SAGA رو خریدم ربجنه 1 اما اکانت من ریجن 2
برا همین مجبورم یه اکانت ریجن 1 بسازم که کد پلاس 1 ماهشو وارد کنم
حالا میخوام کد موقعه ای که بتای GOW اومد وارد کنم تا بتونم دانلود کنم
حالا سواله من اینه از اونجایی که با بازی کردن بتای بازی سلاح و زره هدیه میده نمی تونم ایتم هارو تو اکانت ریجن 2 استفاده کنم
این کد 1 ماهه ها رو فکر نکنم بتونی استفاده کنی سر کاریه یعنی باید کردیت کارت داشته باشی و هزینه 3 ماهو کم کنه 1 ماه مجانی میده تا بتونی .:(

جالبه که یکی از پرچم دارهای سبک HnS تا 3 ماه دیگه عرضه میشه ولی تاپیکش هنوز مهم هم نشده ! وقتی خودمون بازی رو در حد آدامس خروس هم حساب نمی کنیم چه توقعی از بقیه میشه داشت ؟ :دی

جالبه که یکی از پرچم دارهای سبک HnS تا 3 ماه دیگه عرضه میشه ولی تاپیکش هنوز مهم هم نشده ! وقتی خودمون بازی رو در حد آدامس خروس هم حساب نمی کنیم چه توقعی از بقیه میشه داشت ؟ :دی

بابا در حد آدامس خروسم نیست احسان ، این چیه آخه ؟ :دی ما 14 تا PS3 رو از کجا بیاریم ؟ :دی

پ.ن : آقا مهم کنین دیگه ، راست میگه . یکی از پرچم دارا نه ، تنها پرچم دار :دی البته با عذرخواهی از DmC فنا و LOS فنا از جمله خودم :دی

از دوستانی که تو rise of the warrior ثبت نام کردن کسی هست الان کد بهش رسیده باشه؟ (گروه اسپارتان)
تو سایت تو gow زده اهالی شمال و جنوب آمریکا کدشون 12 دسامبر یعنی تا الان براشون فرستاده شده
اهالی اروپا هم 15 تا 17 دسامبر براشون ارسال میشه
الان ما که تو ایرانیم کی کد دستمون میرسه؟ از دوستان اگر کسی چیزی دستگیرش شد اینجا اعلام کنه
ممنون

از دوستانی که تو rise of the warrior ثبت نام کردن کسی هست الان کد بهش رسیده باشه؟ (گروه اسپارتان)
تو سایت تو gow زده اهالی شمال و جنوب آمریکا کدشون 12 دسامبر یعنی تا الان براشون فرستاده شده
اهالی اروپا هم 15 تا 17 دسامبر براشون ارسال میشه
الان ما که تو ایرانیم کی کد دستمون میرسه؟ از دوستان اگر کسی چیزی دستگیرش شد اینجا اعلام کنه
ممنون
نه من که اروپام! هنوز کدی بهم نرسیده ... اونایی هم که آمریکا هستن و فایل رو دانلود کردن،میگن وقتی وارد بازی میشن توی همون صفحه ی Warning اولیه فیریز میکنه!!! عجب...!
ما که تو ایرانیم برحسب ریجنی که موقع ثبت نام برای بازی خودمون انتخاب کردیم بهمون کد میرسه! مثلا من خودم چون احتمال میدم که ریجن2 میگیرم بازی رو + یوزر اصلیم هم ریجن2 هست،برای همین اروپا رو انتخاب کردم :d

----
شرمنده که دیر شد اون مورد! :-" هنوز آماده نیست ...:-"

یکی بگه فریم ریت چنده؟
دموی GOW3 که اومده بود فریم ریتش افتضاح بود ولی بعدا رو 60 فیکسش کردن
فریم GOW 3 بین 40 تا 60 متغییر بود این هم احتمالاً همینطوره طبق سنت . اوج ظرافت کار وقتی هست که با بازی هایی تو همین سبک مثل کسلوانیا لورد آو شادو مقایسه میکنی نه تنها از نظر گرافیکی قابل مقایسه نیست با گاد آو وار 3, فریمش به زور به 20 هم نمیرسه !

فریم GOW 3 بین 40 تا 60 متغییر بود این هم احتمالاً همینطوره طبق سنت . اوج ظرافت کار وقتی هست که با بازی هایی تو همین سبک مثل کسلوانیا لورد آو شادو مقایسه میکنی نه تنها از نظر گرافیکی قابل مقایسه نیست با گاد آو وار 3, فریمش به زور به 20 هم نمیرسه !

رضا با کسلوانیا شوخی نداریمااا . مقایسه نکن کسلوانیا رو :دی خیلی هم عالیی ، دوشواری نداره که کسلوانیا :دی

رضا با کسلوانیا شوخی نداریمااا . مقایسه نکن کسلوانیا رو :دی خیلی هم عالیی ، دوشواری نداره که کسلوانیا :دی

چرا مقایسه نکنه؟ اتفاقا خیلی هم مقایسه خوبی بود:dوقتی دربرابر گاو چیزی نداره خب نداره دیگه اصلا کی میگه نباید مقایسه بشه؟شوما اونه بی من نیشان بده!!:d

چرا مقایسه نکنه؟ اتفاقا خیلی هم مقایسه خوبی بود:dوقتی دربرابر گاو چیزی نداره خب نداره دیگه اصلا کی میگه نباید مقایسه بشه؟شوما اونه بی من نیشان بده!!:d
من که خودم از فن های gow هستم ولی انصافا los هم بازی قشنگیه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or