God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
. لرد آو شدوز یه بازی نوپاست و هنوز جای کار زیادی داره اما انصافا شماره یکش از لحاظ طراحی هنری واقعا عالی بود طراحی کاراکترا و دشمناشم که خیلی خوب و یونیک بود . اما گیمپلیش چندان قدرتمند نبود .باس فایت هاشم تقلید محض از عناوین مختلفی مثل شدو آو کلوسوس و گاد آو وار و ... بودن .
اما بپردازیم به این نسخه جدید گاد آو وار . به نظر من با اون چیزایی که توی دموش دیدم . گیمپلیش بسیار جذاب شده کمبوها پیشرفت کرده . کریتوس حرکاتشو متناسب با ارتفاع قد دشمن تنظیم می کنه . مثلا اونی که قدش بلند تره شمشیر کریتوس و توی صورتش حس می کنه .
فقط تنها نکته ای که باز فعلا زوده در موردش قضاوت کرد . گزینه گرافیک بازیه که توی این مرحله ای که من دیدم یه خورده باز نا متعادل بود مثلا من انتظار طراحی آب بهتری بودم . دریاش خیلی جالب نبود . طراحی دریای اسسینز کرید 3 خیلی جالب تربود. یه خورده aa بازی توی اون مجسمه پا توی ذوق می زد . بقیش دیگه عالی بود . مدلینگ خود کریتوس و حتی دشمناش بسیار بهتر از شماره قبلی شده بود . سایه ها زیبا تر روی بدن کریتوس میفتادن نورپردازیش جالب بود .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
. لرد آو شدوز یه بازی نوپاست و هنوز جای کار زیادی داره اما انصافا شماره یکش از لحاظ طراحی هنری واقعا عالی بود طراحی کاراکترا و دشمناشم که خیلی خوب و یونیک بود . اما گیمپلیش چندان قدرتمند نبود .باس فایت هاشم تقلید محض از عناوین مختلفی مثل شدو آو کلوسوس و گاد آو وار و ... بودن .
اما بپردازیم به این نسخه جدید گاد آو وار . به نظر من با اون چیزایی که توی دموش دیدم . گیمپلیش بسیار جذاب شده کمبوها پیشرفت کرده . کریتوس حرکاتشو متناسب با ارتفاع قد دشمن تنظیم می کنه . مثلا اونی که قدش بلند تره شمشیر کریتوس و توی صورتش حس می کنه .
فقط تنها نکته ای که باز فعلا زوده در موردش قضاوت کرد . گزینه گرافیک بازیه که توی این مرحله ای که من دیدم یه خورده باز نا متعادل بود مثلا من انتظار طراحی آب بهتری بودم . دریاش خیلی جالب نبود . طراحی دریای اسسینز کرید 3 خیلی جالب تربود. یه خورده aa بازی توی اون مجسمه پا توی ذوق می زد . بقیش دیگه عالی بود . مدلینگ خود کریتوس و حتی دشمناش بسیار بهتر از شماره قبلی شده بود . سایه ها زیبا تر روی بدن کریتوس میفتادن نورپردازیش جالب بود .

در مورد AA فکر کنم آخرین مرحله ی ساخت بازی AA اضافه میشه :D چون شماره ی قبلی گاو بهترین AA این نسل یعنی MLAA رو داشت که هنوز هیچ بنی بشری روی دستش بلند نشده نه آنچارتد نه حتی هیچ بازی بزرگ دیگه ای :D گرافیک هم یحتمل بهتر از این خواهد شد :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
در مورد AA فکر کنم آخرین مرحله ی ساخت بازی AA اضافه میشه :D

اینو نمی دونستم خوب شد اشاره کردی . پس جای نگرانی نیست . حالا طراحی آبشم قطعا از نسخه های قبلش بدتر نخواهد شد .:d
یه نکته هم از آرزوهام بابت این بازی بگم . شخصا خیلی دوست دارم .یه تغییر کوچولوی داستانی رو توی این سری ببینم اونم اینه که یه کاری کنن کریتوس پسر زئوس نباشه . به نظرم بدترین اشتباهی که توی نسخه دو انجام دادن همون معرفی کریتوس به عنوان فرزند زئوس بود . کریتوس تمام ابهتی که توی نسخه یک بدست آورد انجام دادن کارهای خارق العاده به عنوان یک انسان بود . کسی که خدای جنگ و کشت و خودش روی تخت خدایی نشست . کسی که جنگهای دنیا از جنگهای روم و ایران گرفته تا جنگهای صلیبی و جنگ جهانی 1 و 2 همش بخاطر اون بود .
اون وجه انسانیش به نظرم مهمتر از جنبه های انساندوستانه شه . مثلا اگه توی بازی انسانها رو نجات بده شاید جنبه های انساندوستانه پیدا کنه ولی اون وجه انسان بودنشو با تبدیل کردنش به یه نیمه خدا از بین بردن . تنها یک انسان که می تونه امید رو از خدایان بدزده و اونو به بقیه انسانها بده . آخر بازی یه جور پرومته شده بود .:d

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
عزیز دمت گرم زودتر جواب سوال هارو بزار که کف و خون قاطی کردیم
چقدر تو سرم زدن پاشو یه کلاس زبان برو کو گوش شنوا بیا الان میرفتم بتا gow از دست نمیدادم:|
ممنون:flowers:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
Lord of the shadow داستان خوبی داشت
اما وقتی شروع کردم فقط به اسرار دوستم اصلا نمیتونستم گیم پلی خشکی که داره تحمل کنم خب عادت کردم بهش تا آخر بازی اما اصلا و به هیچ وجه به God of war نمیرسه چون گیم پلی واقعا حرفه ای و فوق العاده ای داره

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
تنها چیز بدی که دربازی وجود داره:نکشتن زن ها تو بازی هستش:|فقط تو همین بازی زورمون به این زن ها میرسید که اونم از ما گرفتن:| یادpusiden's prince افتادم چه بلایی سرش اوردیم توGOW III:x

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
تنها چیز بدی که دربازی وجود داره:نکشتن زن ها تو بازی هستش:|فقط تو همین بازی زورمون به این زن ها میرسید که اونم از ما گرفتن:| یادpusiden's prince افتادم چه بلایی سرش اوردیم توGOW III:x

وای گفتی کشتن بانوان گرامی چه حالی میداد البته با عرض شرمندگی و شرمساری
ولی وقتی خود کریتوس تو دمو گردن hera رو شکست چه حالی بهم داد
حالا شاید از این صحنه ها دوباره دیدیم درسته کریتوس اون کریتوس قدیم یا بهتره بگیم اینده تو این نسخه نیست
ولی هنوزم بی اعصابه و زود جوش

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
چون گیم پلی واقعا حرفه ای و فوق العاده ای داره

البته خداییش GOW گیم پلی حرفه ای نداره :d در واقع گیم پلیش جوری طراحی شده که به شما در کل طول بازی حس قدرت میده و واقعا فکر میکنید که از همه قویتر هستید :d درسته نسخه های اول و دوم جز سخترین بازی های زمان خودشون بودند ولی بازم این حس قدرت در تمام طول بازی حفظ میشه :d مبارزاتش هم که زیاد کمبو محور نیست و باتم اسمشینگ هست ولی همین باتم اسمشینگ انقدر زیبا و اعتیاد اور و فوق العاده کار شده که تو حلق ادم گیر میکنه :d

---------- نوشته در 07:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:59 PM ارسال شده بود ----------

وای گفتی کشتن بانوان گرامی چه حالی میداد البته با عرض شرمندگی و شرمساری
ولی وقتی خود کریتوس تو دمو گردن hera رو شکست چه حالی بهم داد
حالا شاید از این صحنه ها دوباره دیدیم درسته کریتوس اون کریتوس قدیم یا بهتره بگیم اینده تو این نسخه نیست
ولی هنوزم بی اعصابه و زود جوش
برعکی الان خام و هست و جوون اعصاب معصاب هم داده اجاره و خشتک هست که پاره میکنه و واقعا میخوام ببینم تو این سن چجوری خشتک پاره میکنه :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا هر چی که میگین درست منم میدونم گاو سرور هست ولی من واسه کسلوانیا هم به اندازه ی گاو تعصب خشکه دارم این کوچیک کردنه LOS جلوی GOW رو ادامه بدین میزنمتونااا :D

تو سبک HnS تنها بازیی که اصلا در کنار gow قرار نمیدم تا مقایسه کنم همین los هست . نمیدونم چرا ، همون تعصب دیگه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینو نمی دونستم خوب شد اشاره کردی . پس جای نگرانی نیست . حالا طراحی آبشم قطعا از نسخه های قبلش بدتر نخواهد شد .:d
یه نکته هم از آرزوهام بابت این بازی بگم . شخصا خیلی دوست دارم .یه تغییر کوچولوی داستانی رو توی این سری ببینم اونم اینه که یه کاری کنن کریتوس پسر زئوس نباشه . به نظرم بدترین اشتباهی که توی نسخه دو انجام دادن همون معرفی کریتوس به عنوان فرزند زئوس بود . کریتوس تمام ابهتی که توی نسخه یک بدست آورد انجام دادن کارهای خارق العاده به عنوان یک انسان بود . کسی که خدای جنگ و کشت و خودش روی تخت خدایی نشست . کسی که جنگهای دنیا از جنگهای روم و ایران گرفته تا جنگهای صلیبی و جنگ جهانی 1 و 2 همش بخاطر اون بود .
اون وجه انسانیش به نظرم مهمتر از جنبه های انساندوستانه شه . مثلا اگه توی بازی انسانها رو نجات بده شاید جنبه های انساندوستانه پیدا کنه ولی اون وجه انسان بودنشو با تبدیل کردنش به یه نیمه خدا از بین بردن . تنها یک انسان که می تونه امید رو از خدایان بدزده و اونو به بقیه انسانها بده . آخر بازی یه جور پرومته شده بود .:d

البته همین یه علامت تعجب بزرگ توی داستان و شخصیت کریتوس بوجود می آورد که این بشر چه جوری انقدر خر زوره :D چون تمام کارهایی که کرده بود رو هیچکس نتونسته بود انجام بده و تازه یه ساپورت خفن هم از طرف خدایان میشد :D بهترین توجیه این اتفاقات این بود که کریتوس فرزند زئوس باشه :D
پ.ن : امروز چقدر دارم از شما نقل قول میکنم :D
پ.ن 2 : تو رو دین و ایمونتون از LOS بکشید بیرون :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر