God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
ببین امیرحسین,سلاح روی زمین رو با دایره برمیداره و با همین دکمه(دایره) کمبوهاش رو میزنه و وقتی مربع و یا مثلث بزنی با شمشیر خودش کمبو میزنه

با اجازه بهنام عزیز اینم افتتاحیه پست من در بخش PS3 :d

دارم می سوزم تا با اون فیل لعنتی روی درجه سخت مبارزه کنم.ببینیم امسال بخت یارمون هست در کنار کریتوس یه ماجراجویی

دیگه داشته باشم یا نه.این روون بودن و ثبات فریم بازی توی حلق من.چشم درد گرفتم این اخر نسلی از بس افت فریم و پارگی تصویر دیدم.

این 4 تا انحصاری ساز + راکستار نبودن کور شده بودم تا حالا!

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر کز بازی 20 فریم ملولم و فریمم ارزوست

قسمت چهارم Rise of the Warrior هم اومد!
https://www.godofwar.com/rise-of-the-warrior/4/

2چپتر آینده که بیاد،به عنوان جایزه the Artemis Blade رو میگیریم! :x

مسابقه ی گروهی بعدی هم مشخص شد جایزش! :d اولی که همین کد بتا بود! :d
دومی هم God of War Avatar Pack میباشد:x (حالا میترسم بدشانسی بیارم،توی استور کویت کار نکنه این کد! چون خود بازی که توی کویت ممنوعه و زیرزمینی فروخته میشه :-" :d )

---
جوایز این هفته خیلی عالی بودن! :d
اولیش یک عدد والپیپر میباشد،همونی که بعد از E3 جلد مجله ی GI بود! :d
Kratos-Manticore-Wallpaper.zip

بعدی یک سری آرت از بخش سینگل پلیر بازی بود!
GOWA-Kirra-HighConcept.zip
:x :x :x
عکس شماره ی 7 یک تم شرقی داره به نظرم :-" :d
شماره ی 8 هم خیلی خفنه! اونجا یکی از باس های بازی منتظرمونه؟ :d

سومی هم یک BasA$$ Moment بود مثل 2 چپتر گذشته! اما هرکاری میکنم نمیتونم دانلودش کنم:-s ارور میده :((
این هفته هم به شدت کومبوی خفنی زد طرف! یعنی پای این کومبو زن های حرفه ای باز بشه به مولتیه GOW رسما به فنا میریم :d خدا رحم کنه :-"

این هفته هم به شدت کومبوی خفنی زد طرف! یعنی پای این کومبو زن های حرفه ای باز بشه به مولتیه GOW رسما به فنا میریم :d خدا رحم کنه :-"
ما تو ایران با این پینگایی که داریم به هر حال باید خودمونو از الان فنا رفته بدونیم:(
بهتره این قدر دلمونو رو صابون نزنیم ممکنه کلا نتونیم بازی کنیم:((بتا که بیاد معلوم میشه)

ببينيد دوستان همون روزي كه بازي معرفي شد و معلوم شد مولتي هم داره من يه چيز گفتم !
گفتم با اين پينگ هاي ما امكان نداره بشه بازي كرد ! منظورم به داخل كمبوهاش و اينها نيست نه ! دقيقا" منظورم به قسمت هاي باتن مشينگ و باتن مچينگ اش هست ! شما دكمه رو ميزني اما تا بياد برسه به سرور مثلا" 300ms طول ميكشه !ولي اون طرف يعني دشمنت 50 ms طول ميكشه ! حالا اين تفاوت زماني رو بايد ضربدر دو كنيد ! يعني زماني كه شما شخص رو ميبنيد به علاوه زماني كه طول مي كشه تا واكنش شما به سرور برسه ! به خاطره همينه كه ماهايي كه FPS بازي ميكنيم با اين پينگ داغون اگر پينگمون درست بود خداوندگاري ميشديم !
حالا خودتون حساب كنيد كه چه ضعف اعصابي مي گيريد توي مولتي بازي :d
مگر اينكه فقط با ايراني ها بازي كنيد مثل كال :d

ببينيد دوستان همون روزي كه بازي معرفي شد و معلوم شد مولتي هم داره من يه چيز گفتم !
گفتم با اين پينگ هاي ما امكان نداره بشه بازي كرد ! منظورم به داخل كمبوهاش و اينها نيست نه ! دقيقا" منظورم به قسمت هاي باتن مشينگ و باتن مچينگ اش هست ! شما دكمه رو ميزني اما تا بياد برسه به سرور مثلا" 300ms طول ميكشه !ولي اون طرف يعني دشمنت 50 ms طول ميكشه ! حالا اين تفاوت زماني رو بايد ضربدر دو كنيد ! يعني زماني كه شما شخص رو ميبنيد به علاوه زماني كه طول مي كشه تا واكنش شما به سرور برسه ! به خاطره همينه كه ماهايي كه FPS بازي ميكنيم با اين پينگ داغون اگر پينگمون درست بود خداوندگاري ميشديم !
حالا خودتون حساب كنيد كه چه ضعف اعصابي مي گيريد توي مولتي بازي :d
مگر اينكه فقط با ايراني ها بازي كنيد مثل كال :d
با پينگ زير ٢٠٠ اصلا مشكلي نخواهد داشت بعدشم اصلش به همون Co opِش هست كه فكر نكنم مشكلي پيش بياد:dفقط ممكنه يه سري تو قسمت versus به همين دليلي كه گفتي نتونن بازي كنن

دوستان من امروز تازه Rise of the Warrior ثبت نام کردم
از شانس خوبم گروه اسپارتان افتادم
حالا سوالم اینه من باید به سوال ها جواب بدم یا دیگه نمیخواد؟البته فکر کنم rewards هارو نمیتونم بگیرم جواب ندم
دوستان خواهشا یکی میتونه کمک کنه من سوال هارو جواب بدم؟لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:praying::praying::praying:

481688_304764889643152_554165298_n.jpg

تو تاپیک بهترین گرافیک بحث مدل دشمن شد حوس کردم اینو بزارم اینجا
cr9zcdjkuc.jpg
اون فیله رو قبلاً دیده بودم و کیفیت فوق العاده ای داشت ، ولی این یکی رو نمیدونستم انقدر عالی طراحی شده ! :دی
کلاً این تصویر نظرم رو خیلی عوض کرد. قبلش یه کم شک داشتم که شاید GoW: Ascension از نظر گرافیکی مثل بقیه GoW ها توی زمان خودشون عمل نکنه ، ولی توی همین تصویر آدم چیزهای جالبی می بینه. از کیفیت این بنده خدا تا چوب های پشتش که از این فاصله هم خیلی عالی هستن و حتی برگ ها هم کیفیت بسیار خوبی دارن !! همه اینا هم در حالی هست که اصلاً نوع دوربین بازی جوریه که ما این چیزا رو از نزدیک نمی بینیم و نیازی به این کیفیت نیست ! یعنی دوربین با فاصله از این موقعیت ها هست و میتونستن این جاها رو با کیفیت پایین تری هم بسازن و کسی اصلاً متوجه نشه ! :دی
کلاً امیدوارم این نسخه از نظر گرافیکی شرایط 1 و 2 رو داشته باشه ، یعنی اون گرافیک عالی همه جای بازی دیده بشه. نسخه سوم فوق العاده بود و حتی بعد از حدود 3 سال توی بعضی قسمت ها بی نظیره. یعنی من چند وقت پیش که سراغش رفتم هم کف کردم ! ولی متأسفانه گرافیک بازی تعادل کامل نداشت و یه جاهایی (مخصوصاً چند تا از کاراکترها) پایین و بالا میشد و گرافیک بازی توی همه جا ثابت نبود.

آریا جان مگه شما نسخه ی دموی جدیده رو بازی نکردی?یه صحنه بود خیلی جالب بود ,باد میزد اون پرچم مانند بالا سر کریتوس همون اول بازی خیلی زیبا تکون میخورد! مدل کریتوس وحشتناک بالاس

اون فیله رو قبلاً دیده بودم و کیفیت فوق العاده ای داشت ، ولی این یکی رو نمیدونستم انقدر عالی طراحی شده ! :دی
کلاً این تصویر نظرم رو خیلی عوض کرد. قبلش یه کم شک داشتم که شاید GoW: Ascension از نظر گرافیکی مثل بقیه GoW ها توی زمان خودشون عمل نکنه ، ولی توی همین تصویر آدم چیزهای جالبی می بینه. از کیفیت این بنده خدا تا چوب های پشتش که از این فاصله هم خیلی عالی هستن و حتی برگ ها هم کیفیت بسیار خوبی دارن !! همه اینا هم در حالی هست که اصلاً نوع دوربین بازی جوریه که ما این چیزا رو از نزدیک نمی بینیم و نیازی به این کیفیت نیست ! یعنی دوربین با فاصله از این موقعیت ها هست و میتونستن این جاها رو با کیفیت پایین تری هم بسازن و کسی اصلاً متوجه نشه ! :دی
کلاً امیدوارم این نسخه از نظر گرافیکی شرایط 1 و 2 رو داشته باشه ، یعنی اون گرافیک عالی همه جای بازی دیده بشه. نسخه سوم فوق العاده بود و حتی بعد از حدود 3 سال توی بعضی قسمت ها بی نظیره. یعنی من چند وقت پیش که سراغش رفتم هم کف کردم ! ولی متأسفانه گرافیک بازی تعادل کامل نداشت و یه جاهایی (مخصوصاً چند تا از کاراکترها) پایین و بالا میشد و گرافیک بازی توی همه جا ثابت نبود.
گرافیک بازی مطمئنم که می ترکونه الان دیگه سانتا مونیکا با سخت افزار اشنا شده و رس کنسول رو میکشه حتی تکستچر گردن این یارو رو هم روش کار کردن
GOW3 سه تا یراد داشت به نظرم یکیش همون یکسان نبودن گرافیک بازی بود که گفتی مثلا گرافیک عالی تو اون هزار تو و گرافیک خوب و معمولی تو خونه ی پوسایدون حتی کرکتر مدل ها هم یکسان نبود آدم افرودیت رو میدید با اون جزئیات کفش می برید بعدش یهو هرمس رو میدید که اصلا مدلش در حد بازی نبود
ایراد 2 تاریک تر شدن بازی و ارت استایل بود که صدمه زد بهش تو قسمت 1 و 2 همه چی روشن و نورانی بود .خوشبختانه خود استودیو گفته که این بازی از لحاظ ارت استایل راه 1 و 2 رو می ره
ایراد سوم شبیه بودن محیط های بازی به هم بود تو 2 قسمت اول 20 محیط مختلف رو داشتیم از برف بگیر تا بارون و جزیره و underworld و ..... ولی تو قسمت سوم همه بازی تو الیمپوس بود
البته باید بگم این بازی هم واقعی نیست گرافیکش و ما همه داریم گول میخوریم و با 48 ps3 اجرا میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or