God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
درود بر دوستان بازی سنتری...

شرکت سونی در اعلامیه ای فرصت ثبت نام برای نسخه ی بتا عنوان مورد انتظار و انحصاری کنسول PS3 یعنی God Of War : Ascension را فقط تا ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه ۷ دسامبر اعلام کرد.پس اگر از دوست داران این بازی هستید و به PSN دسترسی دارید،از اینجا زود ثبت نام کنید.
ثبت نام به این شکل است که در صفحه ی ذکر شده ایمیل و پسورد PSN خود را وارد میکنید و اقدام به ثبت نام برای نسخه ی بتا این بازی میکنید.انتشار نسخه ی بتا از طریق ایمیل به کاربرانی که ثبت نام کردند اعلام میشود.
عنوان GoW:A اولین بازی از این سری است که بخش چند نفره نیز دارد و این بازی در بهار سال آینده فقط برای PS3 عرضه میشود.

اگه کسی ثبت نام کرده بتا رو بیاد یه راهنمایی بکنه کی میفرستن تو ایمیل؟ باید دانلود کرد ؟

آره , من برای LBP K ثبت نام کردم فرستادن به ایمیل کد رو :دی این که تازه ثبت نامه تا وقت توزیع کد برسه ببینیم چه خبره :دی

قسمت سوم Rise of the Warrior هم اومد! :d
و بالاخره وارد داستان اصلی شد! >:d< فقط ضدحاله هر 2-3 هفته یک صفحه :((
+اسپارتان ها تونستن زودتر 2ملیون XP جمع کنند و برنده شدن! احتمالا به زودی کدهای بتا رو براشون میفرستن!
البته اگر تروجان هستید ، کمیک و بازی رو ادامه بدید! بالاخره یک سری چیز میز برای بازی اصلی گیرتون میاد :d

به شدت منتظر بتا میباشم :-s

----
من قرار بود چند روز پیش یک ویدیویی رو آپ کنم؟ :-"

منم هرچی بازیش میکنم سیر نمیشم, انصافا خیلی بهتر شد,طراحی خود کریتوس بسیار عالیس, کمبوهاش رو وقتی میزنی احساس غرور میکنی,اون گرفتن دشمن خیلی بکار میاد , و همچنین وقتی اون خط کنارش پر شه دکمه های آنالوگ رو فشار بدی یه حرکتی میزنه درحد خدا !!

بچه ها میشه بیشتر راهنمایی کنین ؟ الان من برای نسخه بتا ثبت نام کردم بعدش چند وقت بعد به ایمیل من یه کد ارسال میشه بعدش باس برم تو PSN دانلود کنم؟ نباید حتما پلاس باشم؟ Free هست؟

خوب تنبلی رو کنار گذاشتم و ویدیوها رو آپ کردم! :d

ولی اول با یک سری والپیپر شروع میکنیم!والپیپری از Orion یکی از کاراکترهایی که با پیش خرید میتونید ازش استفاده کنید،در اندازه های مختلف برای PC و PS3 و آیفون و ویتا :d
GOWA-OrionWallpaper.zip

این ویدیو مربوط به گیم پلی بخش مولتی هست! به شدت خفنه! 37 ثانیه به حجم 8 مگ! یعنی با دیدنش کف خواهید کرد! :d
God of War_ Ascension - Bad Ass Moments - Off The Wall.mp4

این هم همون پارت دومی که گفته بودم! البته سرمون رو کلاه گذاشتن! :d این رو چند روز قبل هم پخش کرده بودن،اما اینجا به عنوان یکی از جوایز این کمیک هم ازش استفاده کردن:| 7 دقیقست و در مورد پشت صحنه ی همون مرحله ی معروف مولتی هست :d 2 جا هم روی مانیتورهای اطراف میتونید کریتوس رو مشاهده کنید :-" ولی نامردا بازی نمیکردن ببینیم محیط اطراف چطوریه :((
God of War_ Ascension - Unchained - The Desert of Lost Souls Part 2.mp4

به نظر من همشون رو بگیرید که ارزشش رو داره! :d + اون کمیک رو هم دنبال کنید و بخونید! :d

ممنون Akiba جان.
واقعا کف کردیم چه پیشرفتی داشته این Gow! واقعا دارم باهاش حال می کنم.
منتظر نمایش گیم پلی جدید از صحنه های دیگر بازی در VGA هستیم( به شدت استقبال میشه >:d

از دوستانی که دمو رو بازی کردن یک سؤال دارم!
میخواستم یکم در مورد این سلاح هایی که از روی زمین برداشته میشه توضیح بدن! مثلا یکیش اینه که با چه دکمه ای اصلا سلاح رو تعویض میکنه؟ (توی دموی E3 چندبار دیدیم که بین اون شمشیر و BoC و یا نیزه و BoC سویچ کرد) چجوریه قضیش؟
چند روزیه این سؤال من رو درگیر کرده احساس میکنم ممکنه سلاح های اصلیمون کمتر بشه:-s

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or