God Of War 2

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
Save

آقا این مشکل با Save حل نمی شود چون که این dvd خراب ها دمو هاشون ناقص هست و به همین دلیل در کنار ان پل که باید دمو نشان دهد گیر می کند و اگر هم کسی save بعد از آن مرحله را بدهد دوباره با اولین دمو بعد از پل به مشکل بر می خوری.یکی از دوستان من dvd این بازی را که شرکت t20 زده را دارد و چون در این dvd دمو ها بیکیفیت و کم حجم شده اما تمام دمو ها را دارد توانسته از آن قسمت عبور کند.شما می توانید از آن استفاده کنید البته فکر کنم آن هم ناقص باشد.

درسته همینطوره سیو بعد از پل واسه CD های خراب کار نمیکنه

حالا من اینجا سیو قبل از پل رو پیوست میکنم که خیلیها شاید واسه تست کردن به دردشون بخوره.

شاید بعضی ها زیاد با این کار آشنایی نداشته باشن واسه همین اینجا یه توضیح راجع بهش میدم.:
فایل رو باید : دانلود کنید – از Winrar خارج کنید – بریزید توی فلاش مموری – فلاش مموری رو به PS2 بزنید – CDبرنامه CodeBreaker V9.2 رو با PS2 اجرا کنید – به بخش Device Manager برید و فایل رو از فلاش مموری به مموری کارت PS2 کپی کنید. اگه مشکلی داشتید بپرسید

اگه CodeBreaker V9.2 رو ندارین سرچ کنید و دانلود کنید بعد محتویات فولدرشو بریزید تو CD.

Attachments

• GodOfWarII.rar
    111.4 KB · مشاهده: 11

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
اگه CodeBreaker V9.2 رو ندارین سرچ کنید و دانلود کنید بعد محتویات فولدرشو بریزید تو CD.
آقا بی زحمت یه لینک سالم از برنامه قرار بده...بعدش اینکه برنامه رو رو ی CD رایت کنیم واسه اجرا مشکل نداره؟؟؟ چه جوری اجرا میشه ؟؟ مثل بازی پی اس؟؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام
من هم روی این پل مسخره گیر کردم
اون اسبه من نمیدونم زیر پل رفته چه غلطی بکنه معلوم نیست
کل سیدی های که الان تو ایران هست فکر میکنم مشکل داره
سر همون پله
کسی نمیدونه سیدی جدید بازیش امده یا نه ؟
با چه ذوق و شوقی نشستیم بازی کردیم ;)

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
CODEBREAKER9.2.7z.

آقا بی زحمت یه لینک سالم از برنامه قرار بده...بعدش اینکه برنامه رو رو ی CD رایت کنیم واسه اجرا مشکل نداره؟؟؟ چه جوری اجرا میشه ؟؟ مثل بازی پی اس؟؟

9.3 رو میخواستم بزارم .دانلود کردم دیدم کار نمیکنه یه 9.2 پیدا کردم که به احتمال زیاد کار میکنه
این کینکش:
http://d.turboupload.com/d/324232/CODEBREAKER9.2.7z.html

برنامه رو که دان کردید باز میکنید دو تا بخش داره یکی مال DVD یکی مال CD که میری تو CD (چون CD خام ارزون تره!) و فایل های توشو بدون اینکه تغییر بدید رایت میکنید تو CD خام
( مهم : حتما باید دور کند بزنید. 4x به پایین )ممکنه بعضی ها رایترشون با نرو 12x پایین تر نزنه. در اینصورت : اول فایلو بزنید تو یه CD-RW (که در اینصورت میتونید 4x هم بزنید) که همینطوری هم میتونید بندازید تو PS2 کار کنید اگه هم خواستید میتونید CD-RW رو با CloneCD با سرعت 1x کپی کنید رو یه CD خام معمولی...
CD مثل بازی اجرا میشه

thx....px..

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام
من هم روی این پل مسخره گیر کردم
اون اسبه من نمیدونم زیر پل رفته چه غلطی بکنه معلوم نیست
کل سیدی های که الان تو ایران هست فکر میکنم مشکل داره
سر همون پله
کسی نمیدونه سیدی جدید بازیش امده یا نه ؟
با چه ذوق و شوقی نشستیم بازی کردیم ;)

دوسته عزیز هم دی وی دی 9 سالمش اومده هم دی وی دی 5 سالمش بیشتر از بچه ها تا آخرش رفتن مثله خود من!!!

V!PER

کاربر سایت
Mar 31, 2007
157
نام
Ali
سلام! من توی دومین قسمت که اشعه ای از چشمهایه یه مجسمه بیرون میاد که راه یه جنگل رو بسته گیر کردم فکر کنم اسمش بود!atropos!

G.A.M.E

کاربر سایت
Dec 29, 2006
22
بازیش عالیه
فقط من وقتی خریدم گفت 80 درصد بازیش هست
میخواستم بدونم بازیش تا اخر تموم نمیشه یا یک سری از مراحل نیست؟

Lucifer_d0

کاربر سایت
Mar 25, 2007
8
سلام! من توی دومین قسمت که اشعه ای از چشمهایه یه مجسمه بیرون میاد که راه یه جنگل رو بسته گیر کردم فکر کنم اسمش بود!atropos!

توی این دو راهی اول میری سمت راست و کلید دری رو میگیری.برمیگردی عقب اینبار میری راه سمت چپ.در رو باز میکنی و میری جلو اینجا برای اولین بار سیکلوپس میاد(همونی که باید چشاشو درآری).بعد از کشتن همشون یه کوتاه سکانس نشون میده میری اونجا سنگ رو میکشی عقب و کاملا توی سمت راست تصویر میزاری طوری که اون جایی که هستی کاملا کج بشه.در رو باز میکنی( با دایره تند تند- به نظرم رسید این در رو سخت تر از بقیه درست کردن راست نمیگم؟) -بقیه راه رو ادامه میدی تا میرسی به یه سنگ مثل قبلی هل میدی میفته پایین.حالا برگشتی سرجای اولت.اول سنگی که روی اون جا که ستون داره رو میاری عقب تا با زمین هم سطح بشه. هر دو سنگ رو میبری بالا و هلشون میدی به سمت راست تا اون چیزه بیفته روی Lava ها.

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
همون جایی که 2 تا شاستی هست که یکی مرده رو میزاری و اون یکی خودت باید بری روش وایسه آره؟؟؟
اگه همونه باید 2 تا دیوار ترک دار رو بشکنی از سمت راستی مرده رو بندازی از سمت چپی بری ورداری بعد مرده رو بزار رو شاستی چپی بعد خودت بیا رو شاستی وسط بعد در کامل باز میشه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
درسته همینطوره سیو بعد از پل واسه CD های خراب کار نمیکنه

حالا من اینجا سیو قبل از پل رو پیوست میکنم که خیلیها شاید واسه تست کردن به دردشون بخوره.

شاید بعضی ها زیاد با این کار آشنایی نداشته باشن واسه همین اینجا یه توضیح راجع بهش میدم.:
فایل رو باید : دانلود کنید – از Winrar خارج کنید – بریزید توی فلاش مموری – فلاش مموری رو به PS2 بزنید – CDبرنامه CodeBreaker V9.2 رو با PS2 اجرا کنید – به بخش Device Manager برید و فایل رو از فلاش مموری به مموری کارت PS2 کپی کنید. اگه مشکلی داشتید بپرسید

کسی چک کرده ببینه سیو کار میکنه یا نه ایا امیدی هست
اگه چک نکردید بیخودی نگید امیدی نیست:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر