God Of War 2

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I
من امروز رفتم وست گیم بازی رو که گرفتم dvd 5 بود فروشنده گفت این جدید امروز واسمون اومده دیگه نمیخواد dvd 9 بگیری چون این تست کردیم گیر نمیکنه :-" ولی من نمیدونم کجاش گیر میکنه ولی یه 3 ساعتی بازی کردم تا از رویه یه زنجیر اومدم پشت مجسمه چندتا اسب حالا نمیدونم اینی که میگید گیر میکنه قبل از اینه بوده یا بعد :confused: ولی حیف دیگه دموهای بازی رو نداره یه چندتایی هم نشون که میده شطرنجی :( ولی خود بازی گرافیک عالیه :cheesygri

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
Cut

من امروز رفتم وست گیم بازی رو که گرفتم dvd 5 بود فروشنده گفت این جدید امروز واسمون اومده دیگه نمیخواد dvd 9 بگیری چون این تست کردیم گیر نمیکنه :-" ولی من نمیدونم کجاش گیر میکنه ولی یه 3 ساعتی بازی کردم تا از رویه یه زنجیر اومدم پشت مجسمه چندتا اسب حالا نمیدونم اینی که میگید گیر میکنه قبل از اینه بوده یا بعد :confused: ولی حیف دیگه دموهای بازی رو نداره یه چندتایی هم نشون که میده شطرنجی :( ولی خود بازی گرافیک عالیه :cheesygri

نه نرسیدی هنوز. دور و بر 8 ساعت باید بری که میرسی به یه سری ستون که توی یه دره هستن که روی چندتاشون نشونه داره که باید بپری و با R1 پشت هم همشونو بگیری و بری جلو (یکی یکی خراب میشن باید سری بری) و بپری تو یه قار که توی کوه از اینجا دیگه راه برگشتی نیست و باید یکمی بری جلو که میرسی به یه پل بلند ولی نصف کاره!...که دیگه جلوتر CD جواب نمیده.

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها امروز به تورنت جالب دیدم گاد اف وار 2 رویه 2 تا دی وی دی 5 هم عرضه شده دی وی دی 1 تا پل هست دی وی دی 2 از پل به بعد یعنی سیو می کنی رسیدی به پل بعد با دی وی دی 5 دومی لود می کنی گرافیک بازی هم همونه دمو ها هم حذف نشدن!!!! علی تو یاهو اومدی پم بده ممنون!!!

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
سلام

آقا ما باز درخواست کمک میکنیم آقا ما رسیدیم به جای که اون مجسمه سنگیه هستش که دهنش بازه از تو دو تا چشمش اشعه یا همون نور میزنه بیرون که باید جلوش رو بگیری من اینجا موندم ببینید این بار دوم هستش ها که یه پل داریم باید یک مجسمه روش یزاری بعد با دسته که نزدیکشه که باید بچرخونیش تا بره بالا که بعد از چند ثانیه میاد پایین آقا ما چیکار کنیم اول اینکه من دسته رو چرخوندم تا پل بره بالا تا مجسمه روبروی چشم چپش وایسه بعد خودم سریع با استفاده از نردبون رفتم بالا بعد خودم هم جلوی چشم راستش ایستادم با گرفتن L1 اشعه رو برگردوندم به چشم خودش اما زیاد دستم قدرت نداره زود اشعه دستم رو پس میزنه و او ن پله که مجسمه روشه زودی میاد پایین و من نمیتونم اشعه ها رو برگردونم که بره تو چشم خودش راستی با یک مردی که غیب هم میشه جنگیدم توی یه جا که آب جمع شده بود کشتمش یه سپری داد بهم ظاهرا ولی عملا نمیشه ازش استفاده کرد من کلا باید اینجا چیکار کنم میشه کسی که اینجا رو رد کرده به من بگه البته ببخشید اگر غلط املایی داشتم ها

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اون سپری که گرفتی رو بزار جولوی اون مجسمه که پاایین هست مثل یک فرشته میمونه
خود مجسمه نگر میداره بعد دسته رو بچرخون بعد تا بره بالا بعد خودت هم زود برو بالا L1رو نگر دار وتمام هست

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها دی وی دی 5 رو من دانلود کردم دیروز هم بازی رو کامل تمومش کردم هیچ مشکلی نداشت دموهاشم کیفیتشون زیاد به چشم نمی یومد مثل گاد اف وار 1 شده بود اما گرافیک بازی هیچ تغییری نکرده بود بازی کامل بدون هیچ گیری هست فقط تو بازی بیشتر جا ها لود می کنه یعنی می زنه loading که زودی رد می کنه در حد 3 ثانیه بیشتر نیست در کل ارزش داره اونایی که دستگاه 39004 به بالا دارن دی وی دی 9 بگیرن اونایی که مثل من دستگاه 39004 دارن و مال 5 ساله پیش هست دی وی دی 5 بگیرن که دستگاهشون دی وی دی 9 نمی خونه اگه هم با گیم شارک چیزی بخونه باید یکسره بازی کنید چون خاموش کنید روشن کنید در دسر دارید تا دوباره بتونین کاری کنین که بازی لود شه و باید ریست کنید که دستگاه رو داغون می کنه!!! در هر صورت بیخیال بازی نشید که واقعا ارزش بازی کردن داره!!!!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا یکی کمک کنه
من اینجام تو این بازی اما نمی دونم چیکار کنم یکی کمک کنه :
gow.jpg

gow2.jpg

sina-s

کاربر سایت
Mar 28, 2007
8
با پوزش از شما دوستان من تازه وارد این جمع شدم. میشه یکی به من بگه این Dvd2 یا Dvd9 چیه و از کدوم شرکت ها توزیع شده؟ چون من هنوز روی پل گیر کردم. متعسفانه توی رشت مغازه معروف بازی فروشی همه Cd هاش مشکل داره.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر