God Of War 2

behnam_prince

کاربر سایت
Jan 25, 2007
46
اقا دیروز داشتم تو ای جی ان نگاه میکردم این بازی از ای جی ان امتیاز9.7 گرفته که نشون میده که با یه بازی فوق العاده طرف هستیم اینم یه پایان خوب برا پی استو

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
سلام
بالاخره نسخه كامل gow2 اومد يا نه؟
من يه سيدي دمو دارم كه فقط تو 35 دقيقه تموم ميشه ميشه تاريخ عرضه نسخه نهايي رو بگيد؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من که هرچی دموشو بازی میکنم سیر نمیشم
گرافیکش فوق العادس
من خیلی از وجود colossusتو بازیا لذت میبرم که خوشبختانه در اوایل gowII موجوده
میدونم که اون اتناس ...کلا میگم
امیدوارم تا اخرش بازم بیاد

من یه سوال داشتم ایا گرافیک بازی اصلی همینه یا ممکنه بهترم بشه

مرسی

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
درود به همه دوستان
بازی God of War II هم آمد
و از GameSpot این امتیاز رو گرفت:::
9.2
Gameplay 9
Graphics 9
Sound 9
Value 8
Tilt 10
ولی من میگم 9.2 برای این بازی کم هست

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
بالاخره انتظارها به پیان رسید و gow2 ریلیز شد :groupwave:و از game spot نمره 9.2 گرفت هرچند 0.1 کمتر از نسخه اولشه ولی خوب به این نمره ها نیست gow بازی دله
من متاسفانه ps2 ندارم ولی وقتی نسخه اولشو بازی کردم یه ps2 برا نسخه دوم رزرو کردم حالا دیگه تا دستم به کریتوس نرسه خوابم نمیبره :excited:
ببینیم کی میرسه اینجا یه دلی از عزا در بیاریم :cheesygri:biggrin1:
چاکر هرچی gow بازه :-"

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
برای باز 9999999 امتیاز متیاز رو بیخیال شین بابا. خود بازی رو بچسبید. حالا این بازی 10 بگیره یا 0.10 هیچ تاثیر درش ایجاد نمیشه.:biggrin1:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
امتیاز به نظر من سه دهم کم بود ولی Gamespot بعضی موقع ها دیوونه بازی در میاره :biggrin1: به هر حال دارم له له میزنم تا بازی بیاد امروز هم یه عکس رضا فرستاد برام که کمی مشکوک بود انگار دو تای دی وی دی بازی 9 هست البته قطعی نیست این عقیده شخصی من هست;)

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
امتیاز به نظر من سه دهم کم بود ولی Gamespot بعضی موقع ها دیوونه بازی در میاره :biggrin1: به هر حال دارم له له میزنم تا بازی بیاد امروز هم یه عکس رضا فرستاد برام که کمی مشکوک بود انگار دو تای دی وی دی بازی 9 هست البته قطعی نیست این عقیده شخصی من هست;)

ps2ی من 39004 هست میگنdvd9 رو نمیخونه:(
دوستان یه نظری بدن

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
منم 39004 دارم با گیم شارک میشه اوردش نگران نباشید ;) اقایون کسی بازی رو خواست من می تونم واسش پست کنم فقط باید بگم که هنوز قیمت رو نمی گم چون هنوز معلوم نیست چی به چیه اما وقتی که شروع به دانلود کردم قیمت و روز پست رو می گم موفق باشید در ضمن قیمت هم مطمن باشید زیر قیمت بازار می دم که واسه همه صرف کنه!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
حالا بازی رو بکنین شاید گیم اسپات حق داشته باشه که این امتیاز رو داده سریع بهش میگین دیوونه:cheesygri
در هر صورت 9.2 خیلی عالیه چه پر توقعین:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر