God Of War 2

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I
یه سوال : 12 روز دیگه یعنی بازی وارد ایران میشه یا بعد از اونم باید انتظار بکشیم این رو یکی توضیح بده ؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اقا مهدی همون فرو شگاه وست گیم قول داده تا یه روز بعد بازی در دستمون باشه یعنی دانلود میکنه و میاره ولی احتمال اینکه دیسک بازی روی 9 گیگاباتی عرضه بشه بالاس ;)
امید ما به وست گیم هست:love:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
نظر سنجی دیروز سایت GameFaqs همه مردم دنیا منتظرش هستن:love:

Which scheduled March release are you most looking forward to ?

Armored Core 4 (6.86%) 4720

Burnout Dominator (5.6%) 3850

Command & Conquer 3 Tiberium Wars (13.56%) 9329

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (8.38%) 5766

God of War II (43.05%) 29619

Shining Force Exa (4.36%) 3003

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (4.64%) 3194

Wario: Master of Disguise (13.56%) 9328

http://www.gamefaqs.com/poll/index.html?poll=2677

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
من فکر نکنم با گاد اف وار 2 ps2 بمیره

دلیل:
چون:
1- بیشتر کنسولهای خانگی ps2 است و اگه سونی بخواد ps2 از میان برداره (مثل ps1 ) ور شکست شه!

مگه نه؟

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من مهدی رو (WEST)دیروز دیدم در مغازه گفت که اگه صبح بازی بیاد تاشبش میگیرم میدم

اگه بازی رو 2 تا DISK dvd5 بیاد خیلی بهتره تو گیمز پات 1 هفته ای هست که داره در مورد این موضوع بحث میکنه
dvd9برای ps2 یکم سنگین هست و ممکن هست که به مشکل بخوریم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
احتمالش خیلی بالاس که یه دیسکش 9 باشه و یه دیسک 5 چون این بازی با این عظمت و گرافیک و محیط امکانش کمه روی 5 بیاد تازه دموش 1.5 گیگ بود پس روی همون 9 میاد خوش بحال خودم که دستگاهم 9 رو میاره:love:
در مورد اقا مهدی اگر این کارو بکنه دمش گرم من میرم میخوابم دم مغازش تا حاضر بشه:)

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من یه priviwesاز بازی دیدم 8:33 زمانش بود هشت دقیقه 8 ساعت نه ها
یکی اینکه خیلی از چیزهای بازی رو متوجه میشی یکی هم این که خیلی چیزا برات سوال میشه
مثلا : کریتوس تو اول بازی نوار خون و جادوی بلندی داست ولی یه قسمت هایی نشون میده که کوتاه شده یا این که کریتوس تو بازی دوباره میمیره یا براتون بگم که قیر اون خنجر اصلی خودش فکر کنم 3 تا دیگه هم داره 1 / چکش (برای رئیس قوم بربر ها) 2/ شمشیر بلند و آبی و نورانی
(که فکر کنم برای زئوس هست) 3 /رو نمیدانم:biggrin1:
یه چیزایی تو ابن priviwesنشون میده که خانه خرابش میشی
من میگم بازی رو رو 2 تا dvd9میدن
;)

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان ما رو ترسوندين!
مگه همه پي اس 2 ها دي وي دي 9 رو نمي خونن؟
اگر نمي خونن كدوم مدل ها قادر به خوندنش هستن؟؟؟
:confused:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
همه میخونن هیچ فرقی نداره فقط باید رو یه دي وي دي 9 خوب و با سرعت خیلی پایین رایت بشن:cool:

خوش بحال خودم که دستگاهم 9 رو میاره
برای همه میاره :biggrin1:
شما برو یه دي وي دي 9 که بازی روش زده شده باشه بزار بعد معلوم میشه که میاد یانه الان که اورجانال انداختی که مشخص نمیشه چون ارجینال استاندارد هست

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
من یه priviwesاز بازی دیدم 8:33 زمانش بود هشت دقیقه 8 ساعت نه ها
یکی اینکه خیلی از چیزهای بازی رو متوجه میشی یکی هم این که خیلی چیزا برات سوال میشه
مثلا : کریتوس تو اول بازی نوار خون و جادوی بلندی داست ولی یه قسمت هایی نشون میده که کوتاه شده یا این که کریتوس تو بازی دوباره میمیره یا براتون بگم که قیر اون خنجر اصلی خودش فکر کنم 3 تا دیگه هم داره 1 / چکش (برای رئیس قوم بربر ها) 2/ شمشیر بلند و آبی و نورانی
(که فکر کنم برای زئوس هست) 3 /رو نمیدانم
یه چیزایی تو ابن priviwesنشون میده که خانه خرابش میشی
من میگم بازی
جون احسان نگفتم. بگو گفتم یا نه. :biggrin1: غول آخر God of War II خود داداش کریتوس هست و God of War III به احتمال غریب به یقین ZEUS . دقیقا هفته پیش بهت گفتم یادته:biggrin1:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ميشه بپرسم كي گفته برادر كريتوس از اندر ورلد مياد كريتوس رو بكشه امكان داره ولي از كجا انقدر مطمئني در مورد نسخه سوم من حدس ميزنم كه زئوس باشه چون به احتمال زياد كريتوس همون فرزندي كه زئوي ازش واهمه داشت تا از تخت سلطنت منعش كنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر