God Of War 2

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
جون احسان نگفتم
آره یادمه
ميشه بپرسم كي گفته برادر كريتوس از اندر ورلد مياد كريتوس رو بكشه امكان داره ولي از كجا انقدر مطمئني در مورد نسخه سوم من حدس ميزنم كه زئوس باشه چون به احتمال زياد كريتوس همون فرزندي كه زئوي ازش واهمه داشت تا از تخت سلطنت منعش كنه
من میگم چون کریتوس تو این شماره میمیره و زئوس اون رو میکشه و کریتوس به اندر ورلد میره

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من بازی رو دارم::cool: شوخی کردم:biggrin1:
من یه پریویو از سایت گیم تریلر دانلود کردم خیلی گیج کننده بود وقتی دیدم خیلی پشیمون شدم که دیدم چون نکته های نا معلوم بازی مثل شمشیر و جادوها رو نشون میده
3 تا از جادوهاره که من فهمیدمن 1.کمان 2.لرزس یا امواج 3.برق (دراین شماره برق با شماره قبلی فرق میکنه به زمین نمیزنه بلکه به خودش میزنه
شمشیراش هم پتک بربر ها شمشیر زئوس هست

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اگه قرار باشه فیلمی از God Of Warساخته بشه شما میگی کی در این فیلم نقش کریتوس رو داره؟؟؟؟

من میگم این:::
2r7bl92.jpg

اسمش Nathan Jones هست یه زمان تو کشتی کج بود
در فیلم تروی بازی کرده بود و فکر کنم Brad Pitt رو میکشه (من فیلم رو ندیدم)
کرکتر خوبی هست اگه بخواد جای کریتوس بازی کنه هم خیلی گنده و هم بدن قشنگی داره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
در فیلم تروی بازی کرده بود و فکر کنم Brad Pitt رو میکشه (من فیلم رو ندیدم)

سلام
بر عکس گفتی:cheesygri
اول فیلم یه نبرد بین برد و این میشه و با ضربه ی اول برد این یارو رو میکشه سر جم 3 دقیقه بیشتر بازی نکرده:)
ولی خداییش خیلی شبیه کریتوس هست!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود بر احسان عزیزم
درسته :biggrin1: ولی یه مشکلی هست. ناتان جونز یه 30 سانتی از اربابم قدش بلندتره:mad: ولی صداش و حیبتش مثل ارباب هست:-" یکم گیریم و جلوه های ویژه ( ادویه و نمک و فلفل :biggrin1: ) بزنن تنگش میشه خود کریتوس.
جالبه شما از کجا شنیدید کریتوس میمیره بهتره زود قضاوت نکنید
فقط 8 روز دیگه
حسام جون :love: کی گفت کریتوس میمیره :mad: احسان و من گفتیم زیوس می کشتش:(( فجیع تر از اون چیزی که فکرش رو بکنی;) :( :(( :-" :confused: :eek:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
بر عکس گفتی
اول فیلم یه نبرد بین برد و این میشه و با ضربه ی اول برد این یارو رو میکشه سر جم 3 دقیقه بیشتر بازی نکرده
بالا نوشته بودم که من فیلم رو ندیدم

aleks

کاربر سایت
Apr 23, 2006
140
نام
hojjat
من تو يه تريلر كه كه نقد بازي رو عرضه كرده بود ! البته نميدونم چه مدليش بود كه عرضه نشده گذاشته بودند ! يه جاي کریتوس با يه ضربه به شكم و چشم اون ياروه كه اسمش يادم رفته آبيه هست ! پدرشه يا نميدونم چيچيش رو در مياره ! ميشه نتيجه گرفت كه برعكس ميشه و کریتوس يارو رو ميكشه !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
من تو يه تريلر كه كه نقد بازي رو عرضه كرده بود ! البته نميدونم چه مدليش بود كه عرضه نشده گذاشته بودند ! يه جاي کریتوس با يه ضربه به شكم و چشم اون ياروه كه اسمش يادم رفته آبيه هست ! پدرشه يا نميدونم چيچيش رو در مياره ! ميشه نتيجه گرفت كه برعكس ميشه و کریتوس يارو رو ميكشه !
در 200 بار گذشته ای که دیدم فقط یه شمشیر 2 متری که در دست زیوس هست در شکم کریتوس فرومیره. حالا نمیدونم شما چی میگی ؟ آیا همون دموی ریویو Ign رو دیدی یا یه چیز دیگرو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر