PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
اقا نمیدونم من اینجوری شدم یا همه اینجورین الان مپ سوم بازیم اصلا دیگه حال ماموریت جانببشو ندارم فقط اصلی هارو میرم واقعا تنوع مراحل جانبیش جااب نیست ولی اصلیاش خوب کارشده

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,394
نام
aliakbar
ای کاش بازی یه اکشن ادونچر خطی با 10-15 ساعت گیمپلی بود
فکر میکردم بازی یه تجربه یونیک تو دنیای سامورای ها باشه ولی بیشتر شبیه یه نسخه از اساسین کرید تو ژاپنه
گرافیک هنری بازی فوق‌العادست مثل یه نقاشی ابرنگه که فقط باید بشینی لذتشو ببری مبارزات بازی هم لذت بخش ه ولی هوش مصنوعی احمقانه بازی تو ذوق میزنه یه گاری دینامیت ترکوندم سرباز تو 1 متری گاری هیچ واکنشی نشون نداد
امیدوارم شماره ۲ خطی باشه یا حداقل سند باکس باشه با یه هوش مصنوعی خفن یه خرده هم از مانگای بیخانمان قاطیش کنن دیگه هیچ ارزویی ندارم
تو قحطی سامورایی این بازی یه غنیمت کلفت و لذت بخشه که اگه یه سری از مشکلاتش برطرف شه نسخه بعدی شاهکار میشه.خدافظ

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
تازه نصبش کردم به نظرم شبیه آرکام ولی ورژن ژاپنیه
گرافیک خوبه ولی رد دد از جهاتی گرافیک بهتری داره بخصوص فیزیک و حرکات اسبها
چیزی که اذیت میکنه کات خوردن زیاد تو بازیه
قرار بود گیم پلی قطع عضو داشته باشه ولی فعلا بیشتر فنون شبیه به همدیگه ان و حریف رو با چند ضربه تکراری از پا در میاره
شاید در ادامه پیشرفت کنه فعلا اوایل بازیه
بازی خیلی طولانیه، باید نهایتا ده پونزده ساعت بود تا بارها تکرار کرد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: RHYTHM

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
واقعا بازی خوبیه چقدر گرافیکش بالاست واقعا آدم حیرت میکنه...ps4چطوری وقتی سخت افزارش هم رده با وان اس هست چنین گرافیکیو میکشه اونوقت وان اس بعضی بازیهارو بزرو 720 اجرا میکنه

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
296
نام
نوید
دوستان نمیشه دکمه های بازیرو تغییر داد؟ ضربه هارو با تریگر ها زد
داخل خود بازی نمیدونم ولی داخل تنظیمات کنسول برو به Accessibility بعد Button Assignments دکمه هارو میتونی کاستوم کنی البته این تعغیر کلی اعمال میشه رو کل کنسول

• Like
Reactions: hossein gamer

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
خب منم بعد 35 ساعت بازی، اخراشم ، این بازی نمره اش باید بالای 9 بود کم لطفی شده در حقش

یه محتوای عظیم با اصالت ژاپنی و سامورایی و حمله مغول ها که فعلا نمونش وجود نداره

طراحی مراحل فرعی با محوریت داستان شخصیت های اصلی بازی بسیار عالی کار شده

به نظر من بازی شاهکاره با چندتا مشکل کوچولو

هوش مصنوعی خیلی دست و پاگیر نیست و گیج میزنن که البته بهتر:)):))
انیمیشن شخصیت اصلی و موشن های حرکتیش تو ذوق ادم میخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر