PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
چرا من اینو تازه دیدم؟
بالاخره پس باید بخش آنلاین رو بازی کنم:|:-"
ولی گاو رو... گاو هم ساختنا:p:))
گویا این لباس ها تا 15 ژانویه در دسترسن!
و برای هر کدوم با هر کلاس باید یک سری مراحل Survival رو رد کنید تا باز بشن!

پس بشتابید:-"

mehdiebtedaei

کاربر سایت
Dec 10, 2020
188
سایت IGN لیستی داده ، ده تا از بهترین بازی های ps5 در شروع که از بازی های نسل قبل God of war و Ghost Tsushima هم داخلش هستن که اپدیت جزیی گرفتن برای نسل بعد
نویسنده اش ذکر کرده Ghost با ۶۰ فریم که روی ps5 ارائه میده الان اون اکشن جذاب بازی در بهترین حالتش هست به همراه فتومد. همچنین از بخش مولتی پلیر بازی لجند که که تجربه بصری بهتری میده و یکی از بهترین Co OP مولتی پلیرها هست تعریف کرده

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
نمیدونم اینو قبلا کسی بهش اشاره کرده یا نه ولی الان یه خبر باحال دیدم و خیلی کیف کردم :D

چند ماه قبل مثل اینکه یه طوفان شدید به جزیره Tsushima خسارت زده و باعث شده یکی از دروازه‌های باستانی Torii توی جزیره سوشیما تخریب بشه...

ghost-of-tsushima-torri-gate.jpg
2413C941-AFC0-4A1B-83B6-7A7D1C13C9FC.jpeg IMG_4898.jpg IMG_5706.jpg 869D81A4-72DF-4B9D-9E56-27185513B22E.jpeg IMG_5636.jpg

واسه همین یه کشیش معبد جزیره سوشیما درخواست کمک کرده و یه صفحه جمع‌آوری کمک نقدی توی سایت Campfire گذاشته و هدفشون جمع کردن 5 میلیون Yen برای بازسازی بوده...بعد از فقط چند روز چند برابر هدفشون پول جمع شده و اعلام کردن بخش بزرگیش به خاطر گیمرهایی بوده که بازی Ghost of Tsushima رو تجربه کردن و از سرتاسر دنیا کمک کردن...

“We have received a great deal of support from the players of the Ghost of Tsushima game set in Tsushima, and I feel that it is God’s guidance.”
Several Ghost Of Tsushima Players Are Donating To Help Repair Gates On Tsushima Island | Happy Gamer

الان به صفحه‌شون سر زدم...بیشتر از 24 میلیون Yen جمع کردن و هنوزم فرصت برای کمک بیشتر هست <:-P
الان که به خاطر کرونا نمیشه از جزیره بازدید حضوری کرد ولی دارن مقدماتش رو فراهم می‌کنن در آینده وضعیت توریستی جزیره رو سر و سامون بدن چون مطمئنا خیلی از اونایی که تازه با این جزیره آشنا شدن، میخوان برن از نزدیک ببیننش...

IMG_5417.jpg 35987874-87D6-4A1D-B470-DF9AEBF82C7D.jpeg 809D73D5-C7AC-40A6-B97A-8F52425A5A0F.jpeg IMG_4912.jpg IMG_5405.jpg IMG_6332.jpg IMG_6322.jpg

این ویدیو رو هم ببینید:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ساعاتی پیش در وبسایت رسمی ساکر پانچ یک آگهی شغلی منتشر شد که طبق آن، تیم سازنده به یک طراح مبارزه نیاز دارد. آن‌ها در این باره توضیح دادند که تمرکز اصلی بازی روایت غنی به همراه راه‌های نوآورانه‌ی مبارزه است. یک طراح مبارزه باید به موارد متعددی از قبیل هماهنگی قدرت‌ها و یک دست بودن روایت توجه داشته باشید. در آگهی شغلی آمده است که فرد مورد نظر مسئولیت‌های زیر را بر عهده دارد:

• ساخت نمونه‌ی اولیه، پولیش و متعادل‌سازی دشمنان و همچنین ارائه‌ی شاخه‌ی مهارت‌ها و سیستم پیشروی
  • کار کردن با تیم طراحی برای خلق بهترین تجربه‌ در مبارزات
  • ایجاد یک ارتباط واضح و با نظم میان سایر افراد تیم طراحی سیستم مبارزه
  • بازخورد سریع نسبت به طرح‌های مفهومی و پیدا کردن راه حل در قبال انتقادات
  • همکاری در طراحی کلی اثر. ما یک گروه هستیم که به صورت مداوم با یکدیگر مراحل توسعه را پیش می‌بریم و انتظار داریم هر یک از اعضای تیم، بر روی تجربه‌ی نهایی بازی تاثیرگذار باشند.
نیازمندی‌های شغلی :

• برای قبول شدن در این آگهی باید Ghost of Tsushima را بازی کرده و تمامی هسته‌های اصلی سیستم مبارزه را درک کرده باشید.
  • بیش از ۳ سال در صنعت بازی‌های ویدیویی فعالیت کرده و در این دوره بر روی بازی‌های AAA کار کرده باشید.
  • به راحتی نمونه‌ی اولیه ارائه دهید و آن را بازگو کنید.
  • در زمینه‌ی برنامه‌نویسی خبره باشید.
  • باید به خوبی با سایر اعضای تیم توسعه ارتباط برقرار کنید و با نظم مراحل ساخت را پیش ببرید.
  • در زمینه‌ی طراحی مبارزات مدرن آگاهی داشته باشید.
  • باید توانایی کار در آمریکا را داشته باشید و همچنین با نقل مکان به سیاتل مشکلی نداشته باشید.
توانایی‌هایی که بهتر است داشته باشید :

• مهارت کافی در برنامه‌ی Maya، مدل‌سازی سه بعدی و ساخت انیمیشن
  • تجربه‌ی کار بر روی سیستم مبارزات با سلاح سرد
  • تجربه‌ی کار کردن بر روی سیستم‌های پیشروی و سرمایه‌گذاری
هنوز چیزی به صورت رسمی مشخص نیست، اما با توجه به آگهی شغلی و مخصوصاََ اولین مورد ذکر شده در نیازمندی‌های شغل، به نظر می‌رسد که تیم ساکر پانچ بر روی ادامه‌ی Ghost of Tsushima کار می‌کند.

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
همه چی بازی خوبه فقط کاش میشد ، چندتا لیست متفاوت از charmها درست کرد برای شرایط مختلف ، مثلا میخواستی یه ماموریت با کمان بری یه دسته charm مخصوص داشت یا مثلا مخفی کاری یه دسته charm و... شخصا خسته شدم از بس charm و البته مهم تر لباسارو واسه شرایط مختلف عوض کردم میشد واسه لباس ها هم یه میانبر داشته باشیم مجبور نشیم یه ساعت برسم تو منو بچرخیم ، کلا میشد یه ست لباس و charm درست کرد که بشه سریع انتخابش کرد خیلی عالی میشد
البته این مشکل اکثر بازی های این سبکه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
همه چی بازی خوبه فقط کاش میشد ، چندتا لیست متفاوت از charmها درست کرد برای شرایط مختلف ، مثلا میخواستی یه ماموریت با کمان بری یه دسته charm مخصوص داشت یا مثلا مخفی کاری یه دسته charm و... شخصا خسته شدم از بس charm و البته مهم تر لباسارو واسه شرایط مختلف عوض کردم میشد واسه لباس ها هم یه میانبر داشته باشیم مجبور نشیم یه ساعت برسم تو منو بچرخیم ، کلا میشد یه ست لباس و charm درست کرد که بشه سریع انتخابش کرد خیلی عالی میشد
جدیدا این مورد با آپدیت اضافه نشده؟ فکر کنم شده ها:D تو لیست موارد آپدیت بود، چند روز پیش فکر کنم چنین چیزی به چشمم خورد تو بازی:-"

• Like
Reactions: AxeL90

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
جدیدا این مورد با آپدیت اضافه نشده؟ فکر کنم شده ها:D تو لیست موارد آپدیت بود، چند روز پیش فکر کنم چنین چیزی به چشمم خورد تو بازی:-"

همچین چیزی تو بازی هست و چند باری لباس عوض کردم پیغامش رو اورد اما حوصله نداشتم استفاده کنم و همینجوری عادت کردم

• Love
Reactions: AxeL90

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
نمیدونم من آخرین اپدیت دان نکردم اگه هست برم تو کارش :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر