PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
تو دو راهی موندم اول این بازی رو شروع کنم یا Red dead 2 رو ؟ جفتش رو هم دوست دارم. نظری دارید از این دو راهی راحت بشم؟
به نظرم اول اینوو برو چون بعد بازی کردن رد دد انتظارت از بازیاای جهان باز به کل عوض میشه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
تو دو راهی موندم اول این بازی رو شروع کنم یا Red dead 2 رو ؟ جفتش رو هم دوست دارم. نظری دارید از این دو راهی راحت بشم؟
این بازی از نظر هنری و موسیقی عالیه و رد دد دو از همه جهات عالیه .

• Like
Reactions: Rohshen

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
سلام من هنوز اکت 1 رو تموم نکردم و نقشه همون قسمت رو.جویدم و کلا خیلی هم از فست تراول استفاده نکردم ، با ارتقا شخصیت و کاتاناش احساس میکنم جین خیلی اورپاور شده و چلنج بازی کم شده ، تو اکتای بعدی هم داستان همینه یا بازی سخت تر میشه ؟
رو هارد بازی میکنم

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام من هنوز اکت 1 رو تموم نکردم و نقشه همون قسمت رو.جویدم و کلا خیلی هم از فست تراول استفاده نکردم ، با ارتقا شخصیت و کاتاناش احساس میکنم جین خیلی اورپاور شده و چلنج بازی کم شده ، تو اکتای بعدی هم داستان همینه یا بازی سخت تر میشه ؟
رو هارد بازی میکنم
توصیه میشه از همون اول روی هارد بری که خیلی حال میده. ولی خب دشمن ها هم به مرور آپگرید میشن و توی لوکیشن های بعدی سخت تر میشن :D دشمن های لوکیشن اول در مقابل اواخر کار جوک ـن :D

• Like
Reactions: AxeL90

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
  • Like
Reactions: Kainé

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
اوایل بازی بهتره ماموریت های اصلی برم یا فرعیا ؟
بعد هشت ساعت بازی اصلا نتونستم با دوربین در مبارزات کنار بیام چون اکثرا بازیای سولزبورن بازی میکنم و دوربین روی دشمن قفل میشه ، اینجا یکم سخته امیدوارم سریعتر عادت کنم

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
بعد هشت ساعت بازی اصلا نتونستم با دوربین در مبارزات کنار بیام چون اکثرا بازیای سولزبورن بازی میکنم و دوربین روی دشمن قفل میشه ، اینجا یکم سخته امیدوارم سریعتر عادت کنم
ماموریتای فرعی که مربوط به شخصیتا هستن و تو نقشه هم با عکس چهره طرف علامت زده شده هستن حتما برو.خودم همرو رفتم دقیق نمیدونم ولی شاید تو حضورشون تو مراحل اصلی تاثیر بزاره کیفیتشونم بالاس.بقیشونم قابل قبولن ولی زیاد بری ممکنه خسته بشی.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
منم بعد از دارک سولز و nioh 2 رفتم سراغ این بازی و خیلی برام سخت بود، ولی عادت میکنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر