PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
من چند روز پیش بازی رو تا آخر رفتم و هشتاد درصد از ماموریت های فرعی رو هم تموم کردم یه مقدار اگر بخوام ایراد بگیرم باید به این نکته ها اشاره کنم کهذمثلا گیمپلی و مبارزات بعد از یه مدت تکراری میشه مخصوصا اگر مراحل فرعی رو انجام بدید بازی واقعا تکراری میشه و در قسمت پلتفرمینگ یه مقدار سطحیه و عمق کافی نداره

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من چند روز پیش بازی رو تا آخر رفتم و هشتاد درصد از ماموریت های فرعی رو هم تموم کردم یه مقدار اگر بخوام ایراد بگیرم باید به این نکته ها اشاره کنم کهذمثلا گیمپلی و مبارزات بعد از یه مدت تکراری میشه مخصوصا اگر مراحل فرعی رو انجام بدید بازی واقعا تکراری میشه و در قسمت پلتفرمینگ یه مقدار سطحیه و عمق کافی نداره
سلام
من 2 روز پیش بازی رو پلات کردم
اون آخراش دیگه خودمم خسته شده بودم از بس مراحل فرعی داشتم میرفتم و یا دنبال کالنیبل ها بودم!
ولی به نظرم بیشتر به خاطر این بود که اول مراحل داستانی رو تموم کردم و بعدش رفتم سراغ اینا
یعنی اگه هر یک از مناطق 3 گانه رو پاک سازی میکردیم و به قولی مرحله به مرحله میرفتیم جلو خوب زیاد واسمون تکراری نمیشد :D
الانم شروع کردم رو اکانت دومم بازی می‌کنم برای پلات و سعی میکنم این نکات رو رعایت کنم
ولی در کل چیزی از شاهکار بودنش کم نمیکنه و یکی از برترین های نسل بود برام
بعد از اینکه بازی پلات شد تو منوی کنسول داشتم میچرخیدم که یهو فهمیدم چقد تو بازی عکس گرفتم شاید بالای 200 تا :D
تا حالا سابقه نداشت انقد عکاسی کنم تو گیم =))

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
سلام
من 2 روز پیش بازی رو پلات کردم
اون آخراش دیگه خودمم خسته شده بودم از بس مراحل فرعی داشتم میرفتم و یا دنبال کالنیبل ها بودم!
ولی به نظرم بیشتر به خاطر این بود که اول مراحل داستانی رو تموم کردم و بعدش رفتم سراغ اینا
یعنی اگه هر یک از مناطق 3 گانه رو پاک سازی میکردیم و به قولی مرحله به مرحله میرفتیم جلو خوب زیاد واسمون تکراری نمیشد :D
الانم شروع کردم رو اکانت دومم بازی می‌کنم برای پلات و سعی میکنم این نکات رو رعایت کنم
ولی در کل چیزی از شاهکار بودنش کم نمیکنه و یکی از برترین های نسل بود برام
بعد از اینکه بازی پلات شد تو منوی کنسول داشتم میچرخیدم که یهو فهمیدم چقد تو بازی عکس گرفتم شاید بالای 200 تا :D
تا حالا سابقه نداشت انقد عکاسی کنم تو گیم =))
منم حوص کردم دوباره برم سراغش
در کل اون تم سامورایی خیلی جذابه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان بازی نیازی به اتصال به اینترنت که نداره ؟
حالت داستانی و تک نفره روند راحت و خطی داره یا برای پیدا کردند مراحل باید کلی تقلا کرد ؟ ( آخه من کلا هفته ای یکی دو ساعت وقت بازی کردن دارم اگر روندش خیلی پیچیدگی داره نرم سر وقت این بازی :D)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
دوستان بازی نیازی به اتصال به اینترنت که نداره ؟
حالت داستانی و تک نفره روند راحت و خطی داره یا برای پیدا کردند مراحل باید کلی تقلا کرد ؟ ( آخه من کلا هفته ای یکی دو ساعت وقت بازی کردن دارم اگر روندش خیلی پیچیدگی داره نرم سر وقت این بازی :D)
نیاز به اینترنت نداره
بازی open world هستش مثل assassins creed , horizon و ...........

• Like
Reactions: mehdi-psp

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
من تازه بازیو شروع کردم. اول دوتا نکته بگم یکی اینکه عجب hdr فوق العاده ای داره ، و اینکه چه لودینگ های سریعی داره نسبت به ow بودن بازی حس ssdداشتن به ادم دست میده :D
یکی دو سوال هم دارم اینکه مثل بازیهای قبلی ساکر پانچ بیشتر از یه پایان داره ؟ و اینکه مثلا سامورایی طور بریم جلو یا نینجا طور تو روند داستان تغییر میکنه ؟ چون اول بازی که جین با مخفی کاری حرکات ناجوانمردانه حال نمیکنه
با تشکر

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
من تازه بازیو شروع کردم. اول دوتا نکته بگم یکی اینکه عجب hdr فوق العاده ای داره ، و اینکه چه لودینگ های سریعی داره نسبت به ow بودن بازی حس ssdداشتن به ادم دست میده :D
یکی دو سوال هم دارم اینکه مثل بازیهای قبلی ساکر پانچ بیشتر از یه پایان داره ؟ و اینکه مثلا سامورایی طور بریم جلو یا نینجا طور تو روند داستان تغییر میکنه ؟ چون اول بازی که جین با مخفی کاری حرکات ناجوانمردانه حال نمیکنه
با تشکر
بازی 2 تا پایان داره که همون آخر بازی میتونی یکی شون رو انتخاب کنی .
بازی رو هم با توجه به روحیات خودت و آپگرید هات برو جلو . بیشتر تمرکز بازی روی کامبت هستش تا مخفیانه رفتن ولی مخفیانه هم حال خودش رو داره

• Like
Reactions: AxeL90

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان یه سوال دیگه : شنیدم بازی مپ نداره و از وزش باد باید ماموریت ها رو پیدا کرد ؟
فقط از روی وزش باد از کجا میشه فهمید کدوم ماموریت اصلیه کدوم فرعی ؟:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان یه سوال دیگه : شنیدم بازی مپ نداره و از وزش باد باید ماموریت ها رو پیدا کرد ؟
فقط از روی وزش باد از کجا میشه فهمید کدوم ماموریت اصلیه کدوم فرعی ؟:D

نه مشخصه کاملا روی مپ اما خب خود پلیر میتونه برای تقویت اون حس کنجکاوی و کشف کردن از مپ استفاده نکنه و دنبال باد و روباه و پرنده و این چیزا بره :D
اینطور که گیج بشی و سخت بشه نیست اصلا

• Like
Reactions: mehdi-psp

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر