PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

THELASTOFUS_IRAN

کاربر سایت
Jun 16, 2019
178
موسیقی مو سیخ کنی داره :D

دقت کنید هدشات میکنید یه صدای موسیقی جاپونی میده

این دشتارو هر وقت رد میشم عشق میکنم دستشو میکشه رو علفا روح آدم جلا میگیره
20200723_001241.jpg 20200723_001218.jpg
محیطای خفن و زیبایی داره اولین بازیی هست انقدر از فتومد استفاده کردم
20200723_001348.jpg 20200723_001251.jpg

اتمسفر محیط ها توی مراحل اصلی یا فرعی (منظور دور دور کردن توی مپ نباشه) خیلی خوبه

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اکت 1 تمام کردم و لورد شیمورا عموی ساکای نجات دادم .

می تونم بگم بازی بسیار لذت بخش با موسیقی زیبا و سنتی ژاپنی و القا کننده حس تاریخ ژاپن و اون حال و هوا هست .

این بازی برام از سکیرو لذت بخش تر هست . بازی گیج کننده نیست و راهنما خوبی داره . محیط بازی گسترده هست و تنوع خوب گیاهی دارد و به دلیل تاریخی بودن بدور از موجودات تخیلی و هیولا خیلی قابل لمس تر هست . من با بازی های غیر تخیلی بهتر انس می گیرم مثل لست (که از لحاظ علمی اون قارچ ثابت شده هست ولی برای انسان نیست) که به ریشه های علمی نزدیک هست یا این بازی ...

سونی نسل 8 با افتخار تمام کرد. حسن ختامش هم این بازی هنری و زیبا هست

• Like
Reactions: trainer

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان بنظرتون هر منطقه از بازی را اول ماموریت های فرعی را برم‌ یا اصلی؟میخام چالش داشته باشه نمیخام آسون بشه
ماموریت های فرعی بهت Supply و Skill و غیره می دهد که برای آپگیرد کردن و بدست آوردن مهارت های جنگی خیلی کمک کننده هست . Fox Den ها هم برو . ترکیبی برو . روی نقشه در مسیر ماموریت های اصلی چند تا فرعی هم برو .

مثلا یک ماموریت فرعی بود یکجا به دنبال یک تکنیک و شمشیر بودیم که محل آن رعد و برق می زد . اون تکنیک بدست بیاری با یک حرکت حریف کارش تمامه . ارزش داشت که بروی . یا یک ماموریت فرعی بود برای بدست آوردن یک زره سبک و کارآمد برای تیراندازی با کمان .

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خوب بازی تموم شد. البته 100% نکردم هنوز.
خیلی خوب بود و کاشکی طولانی تر بود اکت دوم به بعد...امیدوارم این IP رو ادامه بده SP.
نمره من: 8.5/10

• Like
Reactions: rabin88

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
این بازی بازم ثابت کرد هیچ وقت نمی شه از روی متای بازی قضاوت کرد و گفت بازی ارزش بازی داره یا نه....
بازی فوق العادست برای من... کمبود همچین بازی هایی که فلسفه سامورایی رو قشنگ توضیح بده واقعا حس می شد....درسته از بعد تکنیکی گرافیک نمره کامل نمی گیره اما از لحاظ طراحی هنری واقعا فوقالعادست... نورپردازی رو از داخل تنظیمات روی حالت کنتراست بزارین تا تازه با جادوی تصویری این بازی حال کنید... لذت اسب سواری در میان طبیعت زیبای ژاپن با نورپردازی و صد البته موسیقی مسحور کننده بازی... تا قبل از این بازی خیلی کم پیش می یومد البوم موسیقی بازی ای رو دانلود کنم هر روز بشینم گوش کنم ولی این بازی این کارو با من کرد... تک تک قطعات موسیقی حماسی و فوق العاده اند.... فقط همین و بس که قطعه lady masako رو حتما دانلود کنید عجیب عالیه... خلاصه بازی جور مشکلات گرافیکی خودشو با اتمسفر بازی و موسیقی و صد البته گیم پلی خوش ساختش جبران می کنه... هنوزم برام عجیبه متای بازی 83 شده هر چند که خیلی هم برام مهم نیست ولی حداقل 86 حقش هست.... فعلن هم که تا اخرا شهریور بازی درست درمون نداریم نشستم پاش پلاتش کنم فک کنم یه حدود 90 ساعتی مهمونش باشیم.... ?

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
تایتسونو کی "" یودی دون ایکشی زو وقتی که می خوای دوئل کنی اینطوری صدا می زنه انمی رو به زبان شیرین جاپون :D البته کلمات متنوعی می گه این فقط دو تاشه.
من که ذوب شدم... موسیقی متنش همراه با طبیعت زندش غوغا می کنه، فکر کنم ساز قدیمی ای که برای چند مکان استفاده کردن شامیسن باشه، به اون دوره و موسیقی پایبند بودن.
4K

1_3b536.jpg

4K

2_81f6a.jpg

آخرین ویرایش:

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
من بازی رو پیش خرید کرده بودم از سایت گیم سیستم که بازی رو تحویل نداد بهم و بد تو کف بازیم. میخوام برم شکایت کنم ازش.خوشبحال شما که دارین بازی میکنید

• Smile
Reactions: noorihamid99

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
من بازی رو پیش خرید کرده بودم از سایت گیم سیستم که بازی رو تحویل نداد بهم و بد تو کف بازیم. میخوام برم شکایت کنم ازش.خوشبحال شما که دارین بازی میکنید
دوست عزیز منم بازی لستو ازش خریدم... نداد بعد از یک هفته... ده روز بعد بهم پیام داد اکانتو برات فعال کنم گفتم مرد حسابی رفتم یه جا دیگه اکانت هکی گرفتم... پولشم بر نگردوند... خلاصه از گیم سیستم بازی نگیرین.... به دردسرش نمی ارزه.... فروشگاه معتبریه ولی خیلی بدقوله.....

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
دوست عزیز منم بازی لستو ازش خریدم... نداد بعد از یک هفته... ده روز بعد بهم پیام داد اکانتو برات فعال کنم گفتم مرد حسابی رفتم یه جا دیگه اکانت هکی گرفتم... پولشم بر نگردوند... خلاصه از گیم سیستم بازی نگیرین.... به دردسرش نمی ارزه.... فروشگاه معتبریه ولی خیلی بدقوله.....
خوب این کجاش معتبره.داری میگی پولتو برنگردونده. خوب این یعنی دزدی کرده ازت.من ظرفیت دو ازش خریدم 550 جوابمو نمیده گوشیشو خاموش کرده.من تو کف این بازی گوست موندم. این پولو با بدبختی و قرض جور کرده بودم

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
خوب این کجاش معتبره.داری میگی پولتو برنگردونده. خوب این یعنی دزدی کرده ازت.من ظرفیت دو ازش خریدم 550 جوابمو نمیده گوشیشو خاموش کرده.من تو کف این بازی گوست موندم. این پولو با بدبختی و قرض جور کرده بودم
اره واقعا نامردیه... ببین پیگیرش باش منم هر روز براش تو تلگرام پیام می زاشتم این قدر براش ویس فرستادم تا جوابمو داد...به خودم گفتم پشت دستمو داغ می کنم دیگه اکانت قانونی نمی گیرم از این سایتا.... صد رحمت به اکانت هکی داخل تلگرام همون موقع اکانتو یهت می دن....

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اره واقعا نامردیه... ببین پیگیرش باش منم هر روز براش تو تلگرام پیام می زاشتم این قدر براش ویس فرستادم تا جوابمو داد...به خودم گفتم پشت دستمو داغ می کنم دیگه اکانت قانونی نمی گیرم از این سایتا.... صد رحمت به اکانت هکی داخل تلگرام همون موقع اکانتو یهت می دن....

عمیقا متاسفم به خاطر این تجربه تلخ
دوستان به شدت پیشنهاد میکنم برای خرید اکانت های ظرفیتی قانونی به جای استفاده از این سایت ها با دو دوست دیگه گیمرتون هماهنگ کنید و هر کسی ظرفیت مورد نیاز خودش رو خریداری کنه
اینطوری دیگه نه مجبورید منتظر این ادمین های غالبا بدقول این سایت ها بشید
نه پول اضافه ای رو بابت سود به این افراد پرداخت میکنید
اگرم خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد اکانت بین سه دوست به اشتراک گذاشته شده و در کمترین زمان میشه این مشکل رو حل کرد

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اَکت دوم بازی رو تموم کردم و چقدر دارم از بازی لذت میبرم و داستانشو به شدت دوست دارم :x سونی اگه بلوری خام هم بده من از داستانش لذت میبرم :D گیم‌پلی حتی از وسطای بازی هم المان‌های جدید و باحال اضافه می‌کنه و تنوع محیطی بازی هم متوقف نمیشه و چیزای جدید نشون میده هر دفعه. حتما بگیرین بازیو، شاید جین مثلا خیلی کاریزماتیک نباشه ولی به شدت با شخصیت پردازیش حال می‌کنم و اینکه تا اینجا یه کارکتر خاکستری بوده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر