PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
مشکل پیش میاد حقیقتش و ۴ گیگ از حجم بازی هنوز دانلود نشده. من به کسی که ازش خریده بودم گفتم، گفت آنلاین شو و آنلاین شدم سریع دانلود کردم آف شدم
راه حلی نداره من غروب نصب کردم الان برم دستگاه را انلاین کنم بازی قفل میشه یا هنوز وقت هست

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
مشکل پیش میاد حقیقتش و ۴ گیگ از حجم بازی هنوز دانلود نشده. من به کسی که ازش خریده بودم گفتم، گفت آنلاین شو و آنلاین شدم سریع دانلود کردم آف شدم
عزیز چه مشکلی پیش میاد تو دستگاه بازی کامل نصب شده دیگه افلاین هستم باز چه مشکلی پیش میاد یعنی نمیشه تا اخر رفت اخه میترسم الان انلاین بشم بازیم قفل بشه

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
نظرت درباره داستان چی بود کشش داره تا آخرش ؟؟
داستان از نیمه دوم بازی اوج میگیره . نیمه اول هم چون بیشتر درگیر آپگرید و side quest و اینجور چیزا هستی زیاد تو چشم نمیاد وگرنه نیمه اول هم خوبه .
بازی غمگینی هستش .

پلات

• Like
Reactions: esm nadaram and V.s

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
عزیز چه مشکلی پیش میاد تو دستگاه بازی کامل نصب شده دیگه افلاین هستم باز چه مشکلی پیش میاد یعنی نمیشه تا اخر رفت اخه میترسم الان انلاین بشم بازیم قفل بشه
خیر کامل نصب نشده
وقتی داخل بازی میشی تازه بازی یادش میوفته که ۴ گیگ از دانلود بازی مونده

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
خیر کامل نصب نشده
وقتی داخل بازی میشی تازه بازی یادش میوفته که ۴ گیگ از دانلود بازی مونده
اره الان دیدم یه مقداری از نصب نیمه تمام مونده میشه افلاین بقیه دیتا را انتقال داد تو سایت کنسولفا نوشته میشه افلاین دیتا ریخت

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خودمونیم خوب بازی اعصاب خرد کنیه:D

با اینکه خیلی می داد اما زجرشم زیاده عین درد کبودی می مونه:D

ازاردهنده ترین چیزش اینکه 90 درصد درگیری ها 1 مشت تیرکمون به دست هستن که اعصاب برات نمی ذارن و همش تمرکز ادم به هم می زنن
اگه اهل جانبی رفتن هستین بزارین اخراش برید چون بازی گلابی می شه اگه زیاد جانبی برید.

• Like
Reactions: bayern_vahid

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
خودمونیم خوب بازی اعصاب خرد کنیه:D

با اینکه خیلی می داد اما زجرشم زیاده عین درد کبودی می مونه:D

ازاردهنده ترین چیزش اینکه 90 درصد درگیری ها 1 مشت تیرکمون به دست هستن که اعصاب برات نمی ذارن و همش تمرکز ادم به هم می زنن
اگه اهل جانبی رفتن هستین بزارین اخراش برید چون بازی گلابی می شه اگه زیاد جانبی برید.
وااای خوب شد این تیرکمونی‌هارو گفتی مخصوصا اینکه قبل تیر زدن یه صدایی هم از خودشون در میارن فکر کنم میگن "یوجااا". خیلی مخن مخصوصا اگه هنوز اون اسکیلی رو نگرفته باشی که بتونی با شمشیر تیرشونو دفع کنی.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسایی هم که مشکل دیتا دارن اپدیت هم دارن نت قطع کنن بعد psxdl اجرا کنن بعد نت ps4 متصل کنن بریزنش البته من تست نکردم اما ظاهرا می شه.

• Like
Reactions: trainer

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
وااای خوب شد این تیرکمونی‌هارو گفتی مخصوصا اینکه قبل تیر زدن یه صدایی هم از خودشون در میارن فکر کنم میگن "یوجااا". خیلی مخن مخصوصا اگه هنوز اون اسکیلی رو نگرفته باشی که بتونی با شمشیر تیرشونو دفع کنی.
حالا جلوتر تیرکمون اتیشی و بمب و استان هم برات پرت می کنن کلا اینش خیلیه بده که می خواد سختی بازی با به هم زدن تمرکز بازیباز بیشتر کنه یاد بازی های غیر حرفه ای می افتم که نمی تونن باس به حد کافی سخت درست کنن همیشه 1 مشت مذدور دور باس جمع می شن که تعدادشونم خیلی زیاد یا بی نهایته تا به سختی باس اضافه کنن. البته این بازی جدا نیازی به کارا نداشت چون دشمنا به حد کافی دهنت سرویس می کنن.

• Smile
Reactions: gintoki

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
چقد این قضیه لذت بخشه :

این حالت Ghost که فعال میکنی و بعدش همه پشم ریزون وار جفت میکنن چقد خوبه و احساس قدرت به ادم میده ... وقتی دست و پا قطع میکنی خیلی خوبهههههه واقعا

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
این بازی شاهکاره!!!! یکی از مسخره ترین و چرت ترین متا رو داره این بازی!!!! ظلم کامل شده در حقش!!!! آخه متا ۸۳؟!!!!! خیلی خنده داره..من خودم ویچر رو رفتم و بازی شاهکاره شکی درش نیست، ولی خدایی گیم پلی این بازی کجا و ویچر کجا!! اصلا نمیخام بازی تموم شه، گیم پلی متنوع، گرافیک فوق العاده!! موسیقی شاهکار ، داستان هم تا اینجا خوب بوده واقعا.... یه چیزی هم که باید بهش اشاره کنم اینه که تا اینجایی ک بازی کردم، حتی مراحل فرعیش هم واقعا لذت بخشه، بعضی مواقع حتی در حد مراحل اصلی!
حرف آخر: این بازی شاهکاره و هرکسی بازیش نکنه کل عمرش برفناس!

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
این بازی شاهکاره!!!! یکی از مسخره ترین و چرت ترین متا رو داره این بازی!!!! ظلم کامل شده در حقش!!!! آخه متا ۸۳؟!!!!! خیلی خنده داره..من خودم ویچر رو رفتم و بازی شاهکاره شکی درش نیست، ولی خدایی گیم پلی این بازی کجا و ویچر کجا!! اصلا نمیخام بازی تموم شه، گیم پلی متنوع، گرافیک فوق العاده!! موسیقی شاهکار ، داستان هم تا اینجا خوب بوده واقعا.... یه چیزی هم که باید بهش اشاره کنم اینه که تا اینجایی ک بازی کردم، حتی مراحل فرعیش هم واقعا لذت بخشه، بعضی مواقع حتی در حد مراحل اصلی!
حرف آخر: این بازی شاهکاره و هرکسی بازیش نکنه کل عمرش برفناس!
مخصوصا داستان های اسطوره ایش واقعا فوق العادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر