PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
152608
بعد از 16 سال گیتار الکتریکم ( آیبانز ) رو فروختم . چند هفته پیش . بخاطر مشکلات مالی ناشی از ویروس چینی .
همون موقع یه 60 دلاری PSN کارت خریدم .
گفتم اول گیم بعد باقی موارد .
14 دلار هم قبلا داشتم .
هی امروز فردا میکردم برای پیش خرید بازی . دیگه امروز نسخه دیلاکس بازی رو پیش خرید کردم .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
View attachment 152608
بعد از 16 سال گیتار الکتریکم ( آیبانز ) رو فروختم . چند هفته پیش . بخاطر مشکلات مالی ناشی از ویروس چینی .
14 دلار هم قبلا داشتم .
هی امروز فردا میکردم برای پیش خرید بازی . دیگه امروز نسخه دیلاکس بازی رو پیش خرید کردم .
کامنتم اسپمه ولی حقیقتا ناراحت شدم
امیدوارم به هرنحوی که شده این اوضاع واسه همه ی ماها بهبود پیدا کنه و شما هم یه بهترشو مجدد بخری

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
View attachment 152608
14 دلار هم قبلا داشتم .
داداش اشتباه کردی من بازی the last of us 2 را صد هزار تومان خریدم نصب کردم الانم دارم هنوز بازی میکنم این بازی هم میشه صد هزار تومان خرید تو تلگرام پر اکانت فروش هست اون پول بی زبون نفرین میکنه 60 دلار میشه به پول الان تقریبا یک میلیون و چهارصد هزار تومان اگه رو در رو به یه نفر بگی من برای یه بازی یک میلیون و چهارصد هزار تومان دادم 3 روزه تمامش کردم در جا بدون حرف زدن جر میده ادم رو دیگه مگر به بالا وصل باشی از من گفتن بود بارها تو تمام تاپیکها گفتم پول برای بازی ندید همون کنسول را خدا تومان میخرید بسه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
ساکر پانچ برای گیم پلی بازی هاش یه فوت کوزه گری مختص به خودشو داره،با اینکه بازی هاش خیلی پیچیده به نظر نمیان ولی لذت بخش و سرگرم کننده ان.من مطمئنم سر این بازی هم ناامیدمون نمیکنه.8->

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
معلوم نیست این مقایسه‌هایی که با TW3 و BoTW می‌شه تا چه حد واقعیت دارن، ولی انصافا حتی تصورشم هایپ برانگیزه!

This game is heavily inspired by BOTW, in many ways, I'd say it's the most organic world since BOTW.

The soundtrack plays a prominent role throughout, akin to Spider-Man PS4, but handled even better.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
معلوم نیست این مقایسه‌هایی که با TW3 و BoTW می‌شه تا چه حد واقعیت دارن، ولی انصافا حتی تصورشم هایپ برانگیزه!
نصحیت برادرانه: بازی هر چیزی که از آب در بیاد، این Impressionهای قبل از عرضه رو از یه حد به بعد جدی نگیرید. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر