PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
مبارزات بازی به فکر نیاز داشت. طرف خیلی خوب بازی میکرد قول میدم اونجاها سی دفعه قطع عضو شیم. اصلا باتن اسمشینگ نبود فرق میکنه با گیم پلی بازیهای H'n'S اینو در نظر بگیرین.
چیزی که خیلی خوشم اومد تفاوت بین سبوک نینجا و سامورایی بود خیلی خوشم اومد

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
مبارزات بازی به فکر نیاز داشت. طرف خیلی خوب بازی میکرد قول میدم اونجاها سی دفعه قطع عضو شیم. اصلا باتن اسمشینگ نبود فرق میکنه با گیم پلی بازیهای H'n'S اینو در نظر بگیرین.
دقیقا چیزی که متمایز میکنه گیم پلی بازیو از سکیرو و نیو همین وان شات شدن انمی هاست وگرنه فقط دکمه زنی خالص بود چندان به تیپ بازی نمیخورد.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,069
نام
Ali
مگه تو دنیای واقعی با شمشیر سامورایی چندتا هیت باید بخوری ؟
طرف قطع عضو میشد , واقع گرایانه باشه من بیشتر دوست دارم تا لولش بالا باشه 50 تا بزنی نمیره
درسته ولی فکر میکنم این گیم هم روی سطح ایزی بود
شاید روی سطوح بالاتر جالبت تر دربیاد مبارزات
...............

درکل این بازی قبل بازی بودن یه اثر هنری سینمایی کلاسیک ژاپنی طور هست

این صحنه اشنا نیست ؟

141905

141907

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
یادم رفت بگم شخصیت اصلی فیگور هایی که بعد از کشتن دشمنا میگرفت، خیلی خوب بود. کلا هر جزئی ازش در خدمت القای حس و حال اینکه واقعا در نقش یک سامورایی بازی میکنیم هست.
انقدر که گیم پلی و محیط Ghost of Tsushima به دلم نشست موقع نمایشش داشتم با خودم فکر میکردم این دقیقا اون چیزیه که Assassin's Creed های این نسل باید میشدن.
حالا هم همچین بعید نیست کمپانی پتانسیل حروم کن یوبی سافت ایده های GoT رو برای AC های بعدیش کپی کنه! :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,652
اگه خیلی دوست دارید 50 ضربه شمشیر بی وقفه بزنید تا انمی کشته بشه همون اودیسه رو بازی کنید نمیدونم از شمشیرزنی واقع گرایانه انتظار دارید طرفو جروارجر کنه بعد بمیره؟
اودیسه خنجرو فرو می کردی توی گلوی طرف، از توی مغزش میکشید بیرون! فقط از نوار سلامتیش کم می شد و صحیحو سالم پا می شد باهات مبارزه می کرد :D

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
اودیسه خنجرو فرو می کردی توی گلوی طرف، از توی مغزش میکشید بیرون! فقط از نوار سلامتیش کم می شد و صحیحو سالم پا می شد باهات مبارزه می کرد :D
لابد چالش بازی همونه که دویست بار سر مینی باس قایم بشی دوباره استیلث اتک بدی بعد نیم ساعت بمیره بعد با خوشحالی بگیم اخیش چقدر بازی هاردکوره:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان

اصلا کل نکته سوشیما همینه که کامبتش سامورایی واقعیه. یعنی اکشن فانتزی نداره، قرار نیست شخصیت اصلی 18 متر بپره بالا همراه با آفتاب بالانس دست و پا قطع کنه! یا ژانگولر بازی در بیاره اژدها احضار بشه، مبارزش میخواد حس سامورایی بودن رو القا کنه، و در نتیجه باید کامبت اغراق شده نباشه! از این حیث خیلی خوب در آوردن بازی رو، پری هاش عالیه، و کلا انیمیشن ها جالبن. به قول خودت تفاوت سبکش هم خیلی خوب در امده، و من علی رغم اینکه اصلا از مخفی کاری خوشم نمیاد و دوست دارم خر تو خر بازی کنم اما این مدل شامورتی بازی های نینجا طور رو میپسندم کامل:D حس باحالی داره، بخصوص اون ترقه ای که ول داد حواسشون رو پرت کرد. اسموکشم شاهکار بود، دقت کردی چه بلر خفنی داشت؟

در کل من بیس کامبت رو کامل هستم. تنوع دشمن ها و مبارزات خوب باشه، و مهم تر از اون اکسپلوریشن بازی قوی کار شده باشه، راحت برای من کاندید بهترین بازی نسله. اینکه اصلا مپ نداره و یجورایی باید خودت کشف کنی آبجکتیوهارو باز باعث میشد بیشتر حس Zelda BotW رو بگیرم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در کل نمایش به شدت ضعیفی بود. گرافیک که دانگرید شده بود شدید ، گیم پلی هم یه کپی میکس از آساسین و بتمن بود دیگه ، بیایید خودمون رو گول نزنیم. فتومود و اینا هم که یه کپی از اینستا بود. خیلی راه رفتن های بی هدف و سینما زده ای هم مشاهده میشد داخل نمایش. کلاً بازی فقط موسیقی داشت که میشه از یوتیوب دانلودش کرد و نیازی به هزینه کردن برای خرید بازی احساس نمیشه.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,177
نام
Amir
بازی به نظر من واقعا عالی بود مخصوصا تنوع محیطی و حیوون‌هاش و اینا :D
دنبال یه چیز هاردکور نیستم پس این کامبت واسم کافیه و دوسش داشتم؛ فقط حس سنگینی‌ای که میخوام رو نداره و از طرفی کمان بازی هم جالب نیست.
با اینکه خیلی دوسش دارم ولی برای پیش‌خریدش فعلا دست نگه می‌دارم تا نمرات بازی هم ببینم.
کامبتش کاملا سامورایی بود و بر طبق واقعیت ولی خیلی بالانس به نظر نمی‌رسید.
درکل همچین بازی‌های هنری با موسیقی جذاب رو به صدتا سرگرمی هزارساعته ترجیح میدم. مپ نداشتنشم بسی دوس دارم

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
بهترین قسمت دمو؟ گشت و گذارش بوی Breath of the Wild می‌داد.
بدترین قسمتش؟ گیم‌پلی اون چیزی که می‌خواستم نبود. بوی Assassin's Creed می‌داد. این بو هم بوی بدیه راستش. :D

حالا کلی نکات مثبت/منفی دیگه هم داشت - مثل موسیقی و گرافیک فوق العاده، یا هوش مصنوعی ضعیف - اما بهترین و بدترینش برای من همین دو مورد بود.

اما به صورت کلی با یه پکیج خوب طرفیم. قطعا بهترین ساخته‌ی ساکرپانچ تا امروز. متا +85 هم براش کاملا در دسترسه. حالا باید صبر کرد و دید در آینده چه چیزایی قراره بهمون نشون بدن.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
کارگردان هنری بازی :

میگه که قبلا به این قضیه راهنمایی کردن باد اشاره شده بوده توی تریلرا ولی هیچکس متوجهش نشده! الان اگه یه دور دیگه تریلرهای قبلی رو ببینید میفهمید چقد واضح بوده. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر