PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نقد بازیسنتر رو خوندم بدجور خورد تو ذوقم ،برای منی که فردا بازی میرسه دستم و عاشق سبک Tenchu هستم ، خوب نبودن سبک مخفی کاری یه نقطه ضعفه بزرگه :-s
کاش مخفی کاریش رو خوب درمیاوردن
مخفی کاری خودش خوبه
هوش مصنوعی نابوده برا همین لذتی نداره:D
سعی کن ترکیبی بزنی هم حالت گوست هم سامورایی رو با هم تو مبارزاتت استفاده کن لذتش بیشتره

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نقد بازیسنتر رو خوندم بدجور خورد تو ذوقم ،برای منی که فردا بازی میرسه دستم و عاشق سبک Tenchu هستم ، خوب نبودن سبک مخفی کاری یه نقطه ضعفه بزرگه :-s
کاش مخفی کاریش رو خوب درمیاوردن

به نظرم اصلا این بازی به درد مخفی کاری نمیخوره
کاری ندارم که هوش مصنوعی بازی تعریفی نداره البته بحث سلیقه هم هست تو سبک بازی
ولی انقدر سیستم کامبت بازی به دل من نشسته که پیشنهاد میکنم روی اسکیل های سامورایی بیشتر سرمایه گذاری کنی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی ترکیبی از خوبی ها و بدی ها هست در کل 100 درصد برای عشاق این سبک پیشنهاد می شه گیم پلی لذت بخشی داره 1 سری چیزها از جمله نبود استامینا برای اسب یا جاخالی اینا خیلی خوبه فست تراول خوبی داره سریع هم هست اما فیزیک و انیمیشن بازی خیلی بده جاهاییشم که خوبه اسکریپ شدس کیفیت مدل ها افتضاحه یعنی بعد از لست 2 که اصلا قابل قبول نیست سیستم مبارزاتم کاملا لذت بخشه اما می تونست خیلی بهتر باشه یعنی خیلی چیز خاصی یا خلاقیت خاصی توش نیست و بهتر بود برای بازی کنسولی سیستم لاک هم می ذاشتن حقیقت سیستم کامبت nioh از این بازی لذت بخش تره و حس کیل بهتری می ده اما اینم خوبه

• Smile
Reactions: gintoki

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
72ae692975f68ee3f49b32c0495aaea0.jpg

بازی خریدم‌، بریم ببینیم کی به کیه

Sent from my iPhone using Tapatalk

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
به نظرم بعضی جاها کم کاری از ارتفاع که با اسب میپری jin با اسب هر 2 سریع پا میشن انگار نه انگار بهتر بود یکم رو این جزئیات کار میکردن حتی با وجود 1 سلاح مبارزات خسته کننده نمیشه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
به نظرم بعضی جاها کم کاری از ارتفاع که با اسب میپری jin با اسب هر 2 سریع پا میشن انگار نه انگار بهتر بود یکم رو این جزئیات کار میکردن حتی با وجود 1 سلاح مبارزات خسته کننده نمیشه
اینا خودشون هم قبلا گفته بودن که نمی خوان خیلی از ریزه کاری هایی که رد دد داره تو بازیشون پیاده کنن
ساکرپانج از همون اول تو بازیاش نشون داده که تمرکزش رو یک کامبت و گیم پلی سرگرم کنندس نه واقع گرانه
دقیقا مثل کارای insomniac
ولی حالا از این مسائل که بگذریم
موندم چطوری راکستار تونسته رد دد 2 روی کنسولای این نسل اجرا کنه
مثل معجزه میمونه کارش:|

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
اینا خودشون هم قبلا گفته بودن که نمی خوان خیلی از ریزه کاری هایی که رد دد داره تو بازیشون پیاده کنن
ساکرپانج از همون اول تو بازیاش نشون داده که تمرکزش رو یک کامبت و گیم پلی سرگرم کنندس نه واقع گرانه
دقیقا مثل کارای insomniac
ولی حالا از این مسائل که بگذریم
موندم چطوری راکستار تونسته رد دد 2 روی کنسولای این نسل اجرا کنه
مثل معجزه میمونه کارش:|
خداییش گرافیک رددد 2 مثل معجزه میمونه!!!یک جورایی رددد 2استایل گرافیکی the order 1886 رو داشت در مقیاس اپن ورد.قبول کردنش برام سخته ولی...راکستار شاهکار کرد

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
دوستان این heavenly strike رو دقیقا چجوری باید زد؟ بعضی وقتا میگیره بعضی وقتا هم نه

Heavenly Strike از Resolve ( همون دایره زردها که میتونی باهاش جونتو پُر کنی ) استفاده میکنه ، اگه یک Resolve کامل نداشته باشی نمیتونی بزنی .

• Like
Reactions: trainer and Kaiki

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
مقایسه گرافیکی ps4 و e3 رو دیدم توسط ign بود خیلی بهش ایراد گرفته!
همون مبازرات اول بازی! اتیش و طبیعت!درسته؟بنده بازیش نکردم!اما تفاوت فاهش بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
مقایسه گرافیکی ps4 و e3 رو دیدم توسط ign بود خیلی بهش ایراد گرفته!
همون مبازرات اول بازی! اتیش و طبیعت!درسته؟بنده بازیش نکردم!اما تفاوت فاهش بود

نمیدونم دانگرید شده یا نه اما مشکلات تو بخش تکنیکی مشهوده ولی ازونور تو بخش هنری و طراحی محیط‌های بازی سنگ تموم گذاشتن که باعث میشه به مقدار کافی از نظر بصری لذت ببرید از بازی

• Like
Reactions: armintn and all4u

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
من رسیدم مرحله ی آخر بازی.اما اصلا دستم نمیره پلی بدمش تمومش کنم:(( آخه دیگه کاری هم نمونده کنم.ماموریت های فرعی , آزادسازی کمپ,پیدا کردن پرچم ها و روباه ها و... همه رو هم فول کردم.آپگرید های سلاح ها و اسکیل هامو هم تا آخر فول کردم.نشستم ول میچرخم توی مپ از مناظر بینظیر با گرافیک خارق العادش لذت میبرم.چاره ای نیست تا امشب کار رو یکسره میکنم و به پایان میرسونمش[-o<
این بازی از بهترین تجربه های عمرم هست.مطمنم حداقل تاثیرش بهم این خواهد بود تا مدت ها اساسینیز کرید با اون گرافیک چرتش و میلیون باگی که ریخته توش رو دیگه نتونم بازی کنم.

پ.ن: ماموریت های فرعی بازی تمش خییییلی شبیه به ویچر 3 بود و قشنگ دارک و خوف مانند بود و کاراگاهی.چون اختیاری هستن پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان از دستشون ندید.فرعی ها قد اصلی کیفیت ساخت داشتن.

37472982-B6C9-459E-A720-17ADB9852433.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر