PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
با نظراتتون ترکوندین ، ایول دارین..
ما که فعلا دور تلو اییم و از این نعمت بی نصیب:(
ولی یه موضوعی که تو نقدها چندسری دیدم و الان هم پوش اسکوئر بهش اشاره کرده، از قضا یکی از پایه‌ای‌ترین نکات مثبت بازی هست
اینکه برای یک بازی جهان-باز نسل 8، به طرز عجیبی لودینگ‌ها سریع هستن
چه پس از مرگ و چه هنگام فست تراول!

من تا اونجای که یادمه Infamous Second Son
لودینگ طولانی نداشت تازه بازی لانچ بود سال 2014 ریلیز شد اینکه دیگه 2020 اومده
کلا ساکر پانچ استدیو کم حاشیه و موفقیه موتور بازی سازیشم خیلی بهینست

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
750
هیچ کدوم ندارن که. یکیش بارکد کنسول میخواد یکیش ظزفیت 1 مییده 200 تومن یکیش فقط نگفت عکس کارت ملی همسایه رو می خوام کلا دیونه خونست. کرونا فعلا زده کارو کاسبی رو تعطیل کرده مجوریم بریم سمت ظرفیت اول
من خریدم ظرفیت 2 هنوز تحویل نداده 8 روزه

furynk6

کاربر سایت
Jun 14, 2020
18
من خریدم ظرفیت 2 هنوز تحویل نداده 8 روزه
دیروز ظهر پیام داد هستین گفتم بله دیگه جواب نداد دوباره امروز ساعت 11 پیام داد کنسولو روشن کن اکانتو بفرستم بازم دگه خبری اش نشد این احتمالا سادیسم داره

• Smile
Reactions: IMANOKA

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
750
دیروز ظهر پیام داد هستین گفتم بله دیگه جواب نداد دوباره امروز ساعت 11 پیام داد کنسولو روشن کن اکانتو بفرستم بازم دگه خبری اش نشد این احتمالا سادیسم داره
خوب به شما یه پیام داده.من بعد 8 روز زنگ زدن و پیام دادن امزوز یک بار جواب داده اونم گفت داریم تحویل میدم دیگه خسته شدم.شما چند روز سفارش دادی

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
809
نام
رضا
منم تا الان 3 ساعت بازی کردم. بازی بسیار زیباست. تا اینجایی که بازی کردم همه چیزش خیلی خوبه. باید بیشتر بازی کنم تا بشه کلی تر نظر داد. ولی از نظر افکت های گرافیکی و ویژوال بازی ترکونده. فوق العاده هست. مخصوصا تو حالت hdr . رسما یکی از بهترین بازیهایی هست که از حالت hdr داره بهترین استفاده رو میکنه. در کل به دوستانی که دو دل هستن پیشنهاد میکنم بازی کنن.مرسی ساکرپانچ. امیدوارم نسل بعد به خاطر ssd پروسه زمان ساخت بازیها هم کوتاهتر بشه و عناوین انحصاری بیشتری رو از سوی هر دو کمپانی ببینیم.

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
منم تا الان 3 ساعت بازی کردم. بازی بسیار زیباست. تا اینجایی که بازی کردم همه چیزش خیلی خوبه. باید بیشتر بازی کنم تا بشه کلی تر نظر داد. ولی از نظر افکت های گرافیکی و ویژوال بازی ترکونده. فوق العاده هست. مخصوصا تو حالت hdr . رسما یکی از بهترین بازیهایی هست که از حالت hdr داره بهترین استفاده رو میکنه. در کل به دوستانی که دو دل هستن پیشنهاد میکنم بازی کنن.مرسی ساکرپانچ. امیدوارم نسل بعد به خاطر ssd پروسه زمان ساخت بازیها هم کوتاهتر بشه و عناوین انحصاری بیشتری رو از سوی هر دو کمپانی ببینیم.
تازه روی ps4 اینجوریه باید ببینیم روی کنسول نسل بعد چقدر گرافیکش خفن تر میشه

• Like
Reactions: just soccer

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
بازی خیلی وحشی شروع شد وحشی هم ‌ادامه داره?
نمی دونم شما رو ولی من اصلا مراحل اصلیو بیخیال شدم هرجا کمپی چیزی گیر میارم دارم حمله ور میشم روشون .چیزای خیلی خفنی هم گیرم اومده :D
گرافیک بازی روانیه گیم پلی هم روانیه .راستشو بخوایید قبل بازی خیلی نگران گیم پلی بودن ولی الان واقعا راضیم .نمی دونم بخش توانایی های قابل ارتقاع یا به قول خودمون همون درخت تکنیک ها اینقدر تنوع داره فک نمی کنم ‌به هیچ وجه حداقل گیم پلی دله آدم بزنه + دوئل ها با لردا خیلی عالی طراحی شدن.
یه چیزم اضافه کنم نمی دونم چند نفر تو بخش تکنیک گشتید ولی اونجا یه چی دیدم واقعا پرام ریخت . تکنیک Dance of wrath رو دریابییید!!!!(تو قسمت samurai هستش ):D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
اومدم یه فکت بدم و برم ،بازی بهترین کامبت دیزاین رو بین تمام بازیهای سامورایی طور داره . ماموریت‌های فرعیش فعلا باعث شده سمت اصلیا نرم . فوق العادن . در کل بازیه که همیشه از قدیم رویای ساخته شدنشو داشتم .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان الان من اوایل بازیم ،با اینکه روی حالت سخت گذاشتم مبارزات بنظر زیاد چالشی ندارن ،جلوتر که برم مبارزات سخت تر میشه؟ولی اتمسفر بازی فوق العاده اس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر