PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
View attachment 154924

View attachment 154925

اینا جدیه ؟
واقعا از خود بازیه ؟؟

دستمون ننداختن ؟؟
چندتا عکس غیر واقعی‌تر از اینا چند لحظه پیش خودم گرفتم :D بعدا آپلود میکنم :D

کلا فتومود بازی کامل و عالیه و مینی گیمی هست برای خودش فقط متاسفانه کمبود فیلتر داره و اپشن‌ها هم جوری نیستن خودت بخوای فیلتر رو دربیاری، بنظرم اپدیت بدن برای فتومود. چندتا از آپشن‌های رایج و مهم هم نداره برای فتومود که عجیبه!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من کلا شرقی پسند نبودم
ولی دو بازی امسال منو کلا دارن تغییر میدن
اولی که Total War Three Kingdoms منو مجبور کرد برم سراغ تاریخ کشور چین
این یکی هم منو داره سمت تاریخ ژاپن و سامورایی هاش میکشونه
واقعا گیمینگ میتونه مثل کلاس درس باشه
دم سونی گرم که کلاس بازی های خطی داستانی رو هنوز حفظ کرده

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
خب به حول و قوه الهی الان ساعت 4 صبح شده و آخرش رضایت دادم و تونستم دل بکنم و بقیه بازی رو بزارم واسه فردا :Dواسه منی که عشق ژاپن دوره سنگوکو و سامورایی و نینجا هستم این بازی نعمته و دقیقا چیزیه که الان بهش نیاز دارم >:D<

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
روی سطح سخت واقعا چالشی میشه بازی اولش هنوز مکانیزمش دستم نیومده بود چندبار مردم
منم دارم درجه سخت میرم خیلی چالش اولش خیلی دان دادم ولی بعد از باز کردن اسکیلها مختلف بهتر شد ولی کلا چالش کامبت بازی هیل به صورت ریل طراحی شده وبا۲ تاضربه تمووم وتوو جاهای شلوغ قشنگ چالش :x:x از نظز گرافیک که فک براندازه نسل بعدی ساید کوست هاش اصلا تکراری به نظر نمی یاد وگشت گذار توو این مهییت های بسیار زیبا خیلی لذت بخشه روو پرو ۲ جور پرفمنس داره که توو حالت فریم این طور که دیجتال فاندری گفته قفل کامل روو۳۰ فریم روو حالت رزولشنم توو جاهای شلوغ ۱/۲ کم میشه گاهی اوقات من خودم روو رزولشن میرم بچه ها میتوونید از قسمت سیتینگ ،گیم پلی ،کمرا اسپید رو بزارید روو فست خیلی روو بازی تاثیر داره عکس گذاشتم.حتما تجربش کنید حیف بچه ه این بازی رو از دست بدید یه چند تا عکس از محیط بازی روو پرو رزولشن موود ۱۸۰۰p محیطها خیلی خفن بخوای عکس یزاری تا ۱هفته دیگم تمووم نمیشه ?

Attachments

• Ghost of Tsushima_20200718060658.jpg
    Ghost of Tsushima_20200718060658.jpg
    547.3 KB · مشاهده: 86
  • Ghost of Tsushima_20200717122402.jpg
    Ghost of Tsushima_20200717122402.jpg
    1.4 MB · مشاهده: 92
  • Ghost of Tsushima_20200717194108.jpg
    Ghost of Tsushima_20200717194108.jpg
    2 MB · مشاهده: 97
  • Ghost of Tsushima_20200717124429.jpg
    Ghost of Tsushima_20200717124429.jpg
    1.3 MB · مشاهده: 99

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
منم دارم درجه سخت میرم خیلی چالش اولش خیلی دان دادم ولی بعد از باز کردن اسکیلها مختلف بهتر شد ولی کلا چالش کامبت بازی هیل به صورت ریل طراحی شده وبا۲ تاضربه تمووم وتوو جاهای شلوغ قشنگ چالش :x:x از نظز گرافیک که فک براندازه نسل بعدی ساید کوست هاش اصلا تکراری به نظر نمی یاد وگشت گذار توو این مهییت های بسیار زیبا خیلی لذت بخشه روو پرو ۲ جور پرفمنس داره که توو حالت فریم این طور که دیجتال فاندری گفته قفل کامل روو۳۰ فریم روو حالت رزولشنم توو جاهای شلوغ ۱/۲ کم میشه گاهی اوقات من خودم روو رزولشن میرم بچه ها میتوونید از قسمت سیتینگ ،گیم پلی ،کمرا اسپید رو بزارید روو فست خیلی روو بازی تاثیر داره عکس گذاشتم.حتما تجربش کنید حیف بچه ه این بازی رو از دست بدید یه چند تا عکس از محیط بازی روو پرو رزولشن موود ۱۸۰۰p محیطها خیلی خفن بخوای عکس یزاری تا ۱هفته دیگم تمووم نمیشه ?

چقدر اسکرین شات هایی که از بازی میذارین قشنگه8-> واقعا وسوسه شدم.

• Like
Reactions: t33

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بازی فراتر از انتظاراتم بود هر زمان که باد میاد از سورا پیاده میشم فلوت میزنم سر مغول که کشتم تعظیم میکنم خیلی حال میده رنگ بندی محیط که نابود کننده ایراد بازی که خیلی تو چشم به نظرم سوار کاری و فیزیک اسب به خصوص با تجربه red andlast

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
آقا من ظ۱ گرفتم و ۳۴ گیگ دانلود کردم، دیدم آپدیت بازی ۱.۰۴ عه و خیالم راحت شد و وای‌فای رو خاموش کردم. داخل بازی شدم و یه ربع بازی کردم یهویی اون بالا نوشت کنت دانلود و می‌ترسم که یک بخشی رو دانلود نکرده باشم و نمیتونم به نت هم وصل شم. الان چیکار باید بکنم دقیقا؟ یک بخشی از بازی با وارد شدن توش دانلود میشه؟ بازیم ۳۵ گیگه

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
من یه ساعت اول بازی رو تو یوتیوب(:D) دیدم
حقیقتا درنگ نکنید به نظرم
خیلی جذاب میزنه
فقط تنها نکته اش اینه که داستان نسبتا سر راست میزنه و باید دید بعد چندین ساعت بازی کردن تکراری میشه یا نه...

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
آقا من ظ۱ گرفتم و ۳۴ گیگ دانلود کردم، دیدم آپدیت بازی ۱.۰۴ عه و خیالم راحت شد و وای‌فای رو خاموش کردم. داخل بازی شدم و یه ربع بازی کردم یهویی اون بالا نوشت کنت دانلود و می‌ترسم که یک بخشی رو دانلود نکرده باشم و نمیتونم به نت هم وصل شم. الان چیکار باید بکنم دقیقا؟ یک بخشی از بازی با وارد شدن توش دانلود میشه؟ بازیم ۳۵ گیگه
احتمالا یه مقداریش دانلود نشده الان حجم بازی 39/9گیگه با آخرین آپدیت

• Like
Reactions: last of amir

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,022
اصلاً زیبایی محیط بازی برام قابل درک نیست! تا حالا تو همچین طبیعت دلنشینی نبودم به لطف مملکت گل و بلبلمون :D البته نمی دونم تو ایران داریم چیزی شبیه به جزیره سوشیما رو؟! اگه هست من فردا پاشم برم اونجا :D

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
من 4-5 ساعتی بازی کردم. واقعا بهترین تجربه ی از ژاپن تو اون دوره رو داره. بازی خیلی خیلی زیباست و گیم پلی هم قابل قبوله.
در کل فقط یکم پولیش نشده و داستان هم هنوز خیلی جالب نیست. یک مقدار هم شبیه هم هست ماموریت ها ولی حتی با این موارد بازهم خیلی حال میده و آدم میشینه پاش.

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

چرا این بازی اینقد زیباست --- لذتی که توش گشتن تو محیط بازی بهم دست میده رو هیچ وقت تجربه نکردم ... مبارزات بازی هم که به خوبی کار شده - مشکل من با بازی = 1: هر از گاهی Standoff ها باگ میشه و طرف از صحنه خارج میشه | 2: اوایل با دوربین مشکل داشتم و هنوزم دارم البته که بعضی مواقع میره پشت ساختمون و ... و نمیشه دید چکار داری میکنی

موسیقی بازی شاهکاره - صداگذاری خوبه - گیم پلی لذت بخشه - گرافیک خیلی خوبه - داستان هم باید ببینیم - در کل خیلی خوبه بازی و واقعا ایول دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر