PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,152
نام
حامد
روی کنسول PRO دو تا انتخاب دارید برای پرفورمنس، افزایش فریم و گرافیک بهتر. بازی روونه و من روی گرافیک بهتر گذاشتم، البته بدون گرافیک بهترم! خفن ترین OWه، البته بد RDR نباشه :D هر چقدر از پویا بودن محیط بگم کم گفتم.

پ ن: آقا اسم اسبتونو چی گذاشتید؟ اسم اسب من سوراست! آسمان، آبی به به :D
اسم اسبم را گذاشتم سانادا :D

• Like
Reactions: .Amirone

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
روی کنسول PRO دو تا انتخاب دارید برای پرفورمنس، افزایش فریم و گرافیک بهتر. بازی روونه و من روی گرافیک بهتر گذاشتم، البته بدون گرافیک بهترم! خفن ترین OWه، البته بد RDR نباشه :D هر چقدر از پویا بودن محیط بگم کم گفتم.

من اسم اسبم گذاشتم نوبو

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
Digital Foundry: Another PlayStation First-Parties Technological MAGIC

واقعا آدمو جادو می کنه، کسانی که فکر می کنن گیم پلی و گرافیک رو از روی یوتیوب می تونن لمس کنن سخت در اشتباهن! تا خودت تجربه نکنی محال ممکنه متوجه جزییاتو حسی که بازی بهت میده بشی، همین صفحه قبل گفتم باورم نمیشه چنین گرافیکی! تریلرهای چندگیگی بازی رو می گرفتمو نگاه می کردم ولی اونجا چنین نظری به این شکل نداشتم، خیلی از بازی های OW نمی تونن توی سایر بخش ها همون ابتدا جذبت کننو نیاز به پیشروی داری، ولی همون ابتدا اون ارتباطی که دنبالشی رو با جین، گیم پلی و محیط بازی کاملا بدست میاریو غرق بازی میشی.

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
پیشنهاد نیست، حتما بازی رو روی جاپون سینما بازی کنید، انیمیشن های بازی خیلی خوبن و روی همه چیز کار شده، انیمیشن ریختن برگ های گیاهانی که جمع آوری می کنید.. افکت های زیبایی دارن و برگ هاشون پخش می شه توی هوا، همینطور که میدویید سبزه ها و علفها از زیر پاتون بلند می شه، از محیط و اتمسفر که نمی شه دل کند و دوس داری همونجا برای ساعت ها بمونی، فلوت آقا فلوت، چه آرامشی می ده، راستی.. تا همین 1 ساعت پیش گیر داده بودم توی سطح شیبدار با L3 بدوئم بعد R3 بزنم :D شاید بخاطر اینه که نیمچه حسی به الوی می ده، نمی دونم توی کوهستان و سراشیبی با این حرکت می شه سر به سر جین بزاریم یا نه :D جین عشقه.

تصمیم گرفتم اسکرین شات هایی که در طول بازی می گیرم رو تا پایان (که الهی هیچوقت سر نرسه :D) اینجا بزارم. شما هم بزارید.

مربوط به لوکیشین اول بازیه که توی تریلرها و عکسها بوده، و اسپویل نداره.
4K

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
سلام دوستان شرمنده کسی از سایت گیم سیستم اکانت بازی رو خریده تحویلتو داده این یارو پشتیبانه مارو مسخره کرده انگار
خیلی جالبه از سایت هایی که حتی یدونه نماد اعتماد و ثبت درست حسابی هم ندارن خرید میکنید :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Imaginative

furynk6

کاربر سایت
Jun 14, 2020
18
خیلی جالبه از سایت هایی که حتی یدونه نماد اعتماد و ثبت درست حسابی هم ندارن خرید میکنید :|
هیچ کدوم ندارن که. یکیش بارکد کنسول میخواد یکیش ظزفیت 1 مییده 200 تومن یکیش فقط نگفت عکس کارت ملی همسایه رو می خوام کلا دیونه خونست. کرونا فعلا زده کارو کاسبی رو تعطیل کرده مجوریم بریم سمت ظرفیت اول

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
ماموریت های اصلی بازی چطوری هسن؟ کلا دوستانی که دارن بازی میکنن از طراحی مراحلش راضی هستید منظورم ماموریت های اصلی و داستانی هس؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

یعنی فریم می ره بالای 30؟ خیلی خوبه که

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
ماموریت های اصلی بازی چطوری هسن؟ کلا دوستانی که دارن بازی میکنن از طراحی مراحلش راضی هستید منظورم ماموریت های اصلی و داستانی هس؟
در کل خوبه طراحی مراحل ولی بیشتر از اون داستان بازی جذابه و منو جذب خودش کرده

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
منم توی این چند ساعتی که بازی کردم واقعا بازی خیلیییی خوب بوده به خصوص گرافیک هنری بازی که واقعا تا الان هفت هشت بار دسته رو گذاشتم زمین و همینطوری بهت زده به محیط های بازی نگاه کردم@-)@-) مورد بازی مبارزات بازی که واقعا حس خوبی میده تک تک ضربات جین تازه بازی کلی هم تکنیک و مهارت های مختلف داره که اوناهم باز شن خدا می‌دونه چقدر بازی از این هم جذاب تر میشه=P~=P~ شدیداً به نظرم که اگه توانایی شو دارید یه لطفی به خودتون کنید بازی رو تجربه کنید...^:)^^:)^

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
با نظراتتون ترکوندین ، ایول دارین..
ما که فعلا دور تلو اییم و از این نعمت بی نصیب:(
ولی یه موضوعی که تو نقدها چندسری دیدم و الان هم پوش اسکوئر بهش اشاره کرده، از قضا یکی از پایه‌ای‌ترین نکات مثبت بازی هست
اینکه برای یک بازی جهان-باز نسل 8، به طرز عجیبی لودینگ‌ها سریع هستن
چه پس از مرگ و چه هنگام فست تراول!

154766

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر