PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
توی حسابم سی دلار داشتم و سی دلار دیگه هم خریدم و بالاخره پیشخریدش کردم،خواستم صبر کنم و نسل بعد بازیش کنم که با این وضعیت مملکت احتمالا نسل بعد واسه اکثر ما دیگه قابل دسترس نیست #:-S

V.s

کاربر سایت
May 14, 2020
1,355
طرفدارهای GOT در حال حاضر و در انتظار فردا:

View attachment 154512

آقا جداً زمان کند نمی گذره امروز؟ من هروقت ساعت نگاه می کنم می بینم 2 ساعت عقبه :D
به نظر منم خیلی زمان کند میگذره حالا اگه پیش خرید نمیکردی زمان سریع می‌گذشت

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
فقط 9 ساعت و 50 دقیقه
یعنی تقریبا 8 صبح
آقا من دل تو دلم نیست
اینقد عاشق بازی ام که شاید تا صبح خوابم نبره
سر قضیه لست 2 هم این بلا سرم اومد :D

راستی آلبوم موسیقی متن رو گرفتید ؟
اصلا پشمام !!! یه دونه ترک معمولی یا متوسط نداره بدکردار

ولی خداوکیلی سونی این نسل با ما چه کرد سر انحصاری هاش
یکی پس از دیگری برگ ریزون جسم
گویا هر انحصاری سونی در این نسل ممد حیات بود و مفرح ذات :D=))
انصافا دمش گرم . این نسل با انحصاری ها و انحصاری هاش هم با همین ایده های ساده اما دست نخورده ما رو چند سال تا اینجا کشوندن و الان رسیدیم به ایستگاه پایانی نسل

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان زمان انتظار به پایان رسید
ولی بازی شروع کرد به دانلود دوباره ۵ گیگ :| نمیدونم برای من باگ شده یا کلا همینطوریه چون تا حالا همچین چیزی ندیده بودم
از یک سمتم نسخه 1.04 بازی آپدیتش اومده به حجم ۲۳۳ مگ

ویرایش : نمیدونم بازی چش شده ولی بعد از ۲۳۳ مگ آپدیت یکدفعه باز همین نسخه 1.04 رو استارت زد واسه دانلود اینبار با حجم 2.4GB !!!!!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ludens

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
دوستان زمان انتظار به پایان رسید
ولی بازی شروع کرد به دانلود دوباره ۵ گیگ :| نمیدونم برای من باگ شده یا کلا همینطوریه چون تا حالا همچین چیزی ندیده بودم
از یک سمتم نسخه 1.04 بازی آپدیتش اومده به حجم ۲۳۳ مگ

ویرایش : نمیدونم بازی چش شده ولی بعد از ۲۳۳ مگ آپدیت یکدفعه باز همین نسخه 1.04 رو استارت زد واسه دانلود اینبار با حجم 2.4GB !!!!!!!
نزدیک 6گیگه، آپدیت جدیدتری در کار نیست، همین 1.4 بوده آپدیتش، وقتی کنسول آپدیتی رو میگیره اگر ناقص باشه، از همونجایی شروع می کنه که آپدیتو داشته ادامه میداده، مثلا من 5 گیگ آپدیتو دارم می گیرم، وسط کار مشکلی پیش میاد، وقتی وارد بازی میشم میگه آپدیت باید بشه با حجم مثلا دو گیگ، این آپدیت جدید نیست، همون آپدیت قدیمیست که این مقداز از حجم دانلود شده که ریختنش با مشکل مواجه شده باقی مونده و باید فیکس بشه.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
برای من آپدیتی نداشت . رفیتیم تو بازی .
بازی ران میشه ولی دانلود داره با این که اپدیت ۱/۴ داشتم ۲۳۵ مگ باز ۸ گیگ داده دوستان ظ۱ حواستوون باشه از پارت ۶ اینستال داره جا نزارید بازی ناقص نصب شه .

• Like
Reactions: Little John

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر