Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
فقط سینگلشو باس زد که داستان و مراحل جدیدی داره
به درد عمشون میخوره.من محبوبترین بازی این نسلم همین گیرز بود.ولی این مایکرو،گند زد بهش رفت.این نسخه هیچی نداره.یه مزخرفه به تمام معناس.تمام چیزایی که بازی تو شماره قبل داشته رو برداشتن،تو 4 تا لوکیشن جدید انداختن و به اسم بازیه جدید،به قیمت 60 دلار میکنن تو پاچه ملت.واقعا کارشون وقیحه.حداقل یه 4 تا دشمن جدید،با اسلحه جدید طراحی میکردن آدم یکم امیدوار بشه.واقعا که.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
به درد عمشون میخوره.من محبوبترین بازی این نسلم همین گیرز بود.ولی این مایکرو،گند زد بهش رفت.این نسخه هیچی نداره.یه مزخرفه به تمام معناس.تمام چیزایی که بازی تو شماره قبل داشته رو برداشتن،تو 4 تا لوکیشن جدید انداختن و به اسم بازیه جدید، به قیمت 60 دلار میکنن تو پاچه ملت.واقعا کارشون وقیحه.حداقل یه 4 تا دشمن جدید، با اسلحه جدید طراحی میکردن آدم یکم امیدوار بشه.واقعا که.
حسین جان من نه قصد بی احترامی دارم و نه میخوام جو تاپیک رو منحرف کنم ولی آیا اینایی که مشخص کردم همون چیزایی نیست که خیلی از اعضا (از جمله خودم) در اعتراض به COD میگفتیم و شما و طرفداران دیگه ی اون بازی به هیچ عنوان قبول نمیکردید؟! همینطور که شما از طرفدارای Gears هستید و از این یکنواختی ناراضی هستید شرایط برای COD و طرفدارای قدیمیش هم صادق ـه.
در هر صورت بازم معذرت بابت پست خارج از موضوع تاپیک ولی به نظرم چیزی بود که باید گفته میشد. :|
-------------------------------
پ.ن. مصاحبه ی جدید کلیف تو Comic-Con در مورد Judgment و Fortnite جالب بود. اگه ندیدید حتما ببینید. ;)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
حسین جان من نه قصد بی احترامی دارم و نه میخوام جو تاپیک رو منحرف کنم ولی آیا اینایی که مشخص کردم همون چیزایی نیست که خیلی از اعضا (از جمله خودم) در اعتراض به COD میگفتیم و شما و طرفداران دیگه ی اون بازی به هیچ عنوان قبول نمیکردید؟! همینطور که شما از طرفدارای Gears هستید و از این یکنواختی ناراضی هستید شرایط برای COD و طرفدارای قدیمیش هم صادق ـه.
در هر صورت بازم معذرت بابت پست خارج از موضوع تاپیک ولی به نظرم چیزی بود که باید گفته میشد. :|
-------------------------------
پ.ن. مصاحبه ی جدید کلیف تو Comic-Con در مورد Judgment و Fortnite جالب بود. اگه ندیدید حتما ببینید. ;)
اولا من نمیفهمم COD چه ربطی به موضوع داره که شما یه دفعه پاشو وسط میکشی؟؟اصلا بر فرض حرف شما درست،ولی چه ربطی به این تاپیک داره؟؟

دوما.COD یه بازی مولتی پلتفرم هست و تمرکز اصلیش روی بخش مولتی پلیر هست.بازی مولتی هم در سبک FPS اونچنان نیازمند تغییرات نیست.با توجه به این نکات و نیاز جامعه گیمرها،این بازی هر ساله عرضه میشه.بنابراین انتظار تغییرات آنچنانی نباید داشت.به علاوه همونطور که گفتم تمرکز COD روی بخش مولتی هست و یک بازی مولتی آنچنان نیازمند تغییرات ریشه ایی نیست.برای همین هست که هنوز افراد زیادی counter strike-b@ttlefield 2-halo 3-modern warfare 1 رو بازی میکنن.اما گیرز جریانش بسیار متفاوته.اینجا با یک عنوان سوم شخصه انحصاری طرف هستیم.هیچ لزومی نداره که از یک بازی انحصاری 4 شماره در یک نسل بیاد.هیچ لزومی نداره که به فاصله کمتر از 2 سال،باز یک نسخه جدید ازش بسازن.گیرز هم مثل COD یا Halo نیست که بگیم تمرکزش روی مولتی هست(مولتیه خوبی داره،ولی فقط خوب نه بیشتر)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
اولا من نمیفهمم COD چه ربطی به موضوع داره که شما یه دفعه پاشو وسط میکشی؟؟اصلا بر فرض حرف شما درست،ولی چه ربطی به این تاپیک داره؟؟

دوما.COD یه بازی مولتی پلتفرم هست و تمرکز اصلیش روی بخش مولتی پلیر هست.بازی مولتی هم در سبک FPS اونچنان نیازمند تغییرات نیست.با توجه به این نکات و نیاز جامعه گیمرها،این بازی هر ساله عرضه میشه.بنابراین انتظار تغییرات آنچنانی نباید داشت.به علاوه همونطور که گفتم تمرکز COD روی بخش مولتی هست و یک بازی مولتی آنچنان نیازمند تغییرات ریشه ایی نیست.برای همین هست که هنوز افراد زیادی counter strike-b@ttlefield 2-halo 3-modern warfare 1 رو بازی میکنن.اما گیرز جریانش بسیار متفاوته.اینجا با یک عنوان سوم شخصه انحصاری طرف هستیم.هیچ لزومی نداره که از یک بازی انحصاری 4 شماره در یک نسل بیاد.هیچ لزومی نداره که به فاصله کمتر از 2 سال،باز یک نسخه جدید ازش بسازن.گیرز هم مثل COD یا Halo نیست که بگیم تمرکزش روی مولتی هست(مولتیه خوبی داره،ولی فقط خوب نه بیشتر)
من صرفا منظورم از مقایسه "حس کردن نیاز به تغییر" بود.
در مورد تغییر هم با اینکه کم بوده ولی باید در نظر بگیریم که این نسخه یه نسخه ی فرعی هست و شاید نیاز آنچنانی به تغییر تو بخش سینگل نداشته (اونم آخر نسل) و بیشتر تغییرات تو مولتی بوده که به نظر من هدف این نسخه هم بیشتر مولتیش خواهد بود.
در آخر هم باز ببخشید اگه بی احترامی شد. شما مثل برادر بزرگتر منی و من تو اکثر موارد (گیم) حرف شما رو قبول دارم و نظرم با شما یکی هست فقط این مورد بود که یکمی بحث دوستانه کردیم. ;)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,178
نام
نـــــــویـــــــــد
کلا نمیشه از گرز انتظار چیزای خیلی جدید داشت که به چشم بیان حسین . آخر نسله اینام مخشون گیرپاژ کرده دیگه واقعا هم فکر نمیکنم خودشونم خیلی روش حساب کنن :d
این چیزایی هم که الان بهش اضاف شده میشد تو 3 هم ازشون استفاده کرد اما خُب گذاشتن برای این نسخه که دیگه یه چیز جدید داشته باشه

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
همه gears ها که میان با گرافیگ بیشتر و پیشرفته تر میان مثلا gears1 با gears 2 نیمیشه مقایسه کرد چون گرافیگ بالاتر داره با mode های جدید) ..... gears 3 هم همینطور

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
این هم یک خبر جدید
Gears of War: Judgment adds free-for-all multiplayer mode

Gears of War: Judgment will add a new PvP multiplayer mode to the mix.
20120608gowjudgement.jpg

According to OXM, we’ll hear more about Free-For-All in its next issue, but as the name suggests, it’s a solo you-against-everyone-else affair.
The mode is a bit of a departure for the series, which has had a strong co-operative element, and is famous for its influential PvE offering, Horde Mode.
Expect more details over the next month or so; People Can Fly’s Gears of War: Judgment arrives exclusive on Xbox 360 in March 2013.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
به درد عمشون میخوره.من محبوبترین بازی این نسلم همین گیرز بود.ولی این مایکرو،گند زد بهش رفت.این نسخه هیچی نداره.یه مزخرفه به تمام معناس.تمام چیزایی که بازی تو شماره قبل داشته رو برداشتن،تو 4 تا لوکیشن جدید انداختن و به اسم بازیه جدید،به قیمت 60 دلار میکنن تو پاچه ملت.واقعا کارشون وقیحه.حداقل یه 4 تا دشمن جدید،با اسلحه جدید طراحی میکردن آدم یکم امیدوار بشه.واقعا که.
مگه شما بازی رو انجام دادین؟یا تریلر جدیدی از گیم پلی بازی اومده؟منم از این کار مایکرو خوشم نمیاد ولی بازم صبر کنیم تا بازی بیاد بهتره تا اینکه هنوز هیچی ازش مشخص نیست شروع کنیم به کوبوندن بازی.هر چند منم فکر نمیکنم که تغییر انچنانی کرده باشه و بازی یکنواختی میشه ولی بازم صبر کنیم بهتره.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
جالب اینه که هر سه نسخه بازی گیرز این بحث ها وجود داشت دشمن ها تو هر سه نسخه یکسان بودن فقط چندتایی اضافه شدن گیم پلی بازی هم بکش کاور بگیر و بود ولی جالب اینجاست هر سه نسخه متای بالای 90 دارن :)
پس نشون میده اگه همون معجون قبلی رو هم به خوردمون بدن باز هم لذت بخش خواهد بود >:d<
فقط امیدوارم تا حد ممکن شبیه به گیرز 1 باشه به نظرم نسخه اول بهترین بازی سری بود (تا الان)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,164
نام
محمد امین
جالب اینه که هر سه نسخه بازی گیرز این بحث ها وجود داشت دشمن ها تو هر سه نسخه یکسان بودن فقط چندتایی اضافه شدن گیم پلی بازی هم بکش کاور بگیر و بود ولی جالب اینجاست هر سه نسخه متای بالای 90 دارن :)
پس نشون میده اگه همون معجون قبلی رو هم به خوردمون بدن باز هم لذت بخش خواهد بود >:d<
فقط امیدوارم تا حد ممکن شبیه به گیرز 1 باشه به نظرم نسخه اول بهترین بازی سری بود (تا الان)

دیگه ماهیت گرز همین دشمن ها هستن نمیشه زیاد تغییرشون داد ولی بازم تو گرز 3 تغییر کردن که به نظرم جالب نبود (لمبند ها)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر