Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,310
نام
shahab
360 xکه انچنان بازی انحصاری نداره برای همین فعلا من نظری نمی دم تا ببینم ماکرو با بهترین بازی انحصاریش چه می کنه.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
360 xکه انچنان بازی انحصاری نداره برای همین فعلا من نظری نمی دم تا ببینم ماکرو با بهترین بازی انحصاریش چه می کنه.

البته بهترین بازی انحصاریش Halo هست! نه این!
که همون halo ارزشش از 100تا بازی انحصاری بیشتره!

gears of war هم دیگه کاملآ به تکرار رسیده! شاید یه سری بگن اپیک با یه فرمول ثابت همه رو راضی میکنه! ولی من موافق نیستم!
باز 1-2-3 بینش فاصله زمانی بود! آدم خسته میشد میرفت نسخه جدیدش رو میگرفت! من الان هنوز 3رو میشینم بازی میکنم! اونوقت این نسخه که تغییر آنچنانی نداره(از شواهد پیداست) به چه دردم میخوره!
بازم البته باید صبر کنیم تا بیاد ببینیم چی به چیه!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,310
نام
shahab
gears of war هم دیگه کاملآ به تکرار رسیده! شاید یه سری بگن اپیک با یه فرمول ثابت همه رو راضی میکنه! ولی من موافق نیستم!
باز 1-2-3 بینش فاصله زمانی بود! آدم خسته میشد میرفت نسخه جدیدش رو میگرفت! من الان هنوز 3رو میشینم بازی میکنم! اونوقت این نسخه که تغییر آنچنانی نداره(از شواهد پیداست) به چه دردم میخوره!
بازم البته باید صبر کنیم تا بیاد ببینیم چی به چیه!
دقیقا حرف های شما درست هست.. ولی من می گم نباید به این سرعت از بازی نا امید شد......دقیقا حرف من هم این است که بگذارید یکم بیشتر تریلر و گیم پلی بیاد از بازی بعد انقدر انتقاد کنید

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
یوخده RAAM رو هم نشون بدن بترسیم خیلی خوب میشه :d
حسسم بهم میگه دو راه داره
1: که RAAM رو نشون میدن و ما باهش میجنگیم اما اون در میره و بعدا تو گیرز1 کشته میشه!:D
2: یه ژنرال RAAM دیگه وجود داشته باشه ( زنش یا باباـه RAAM ـه اصلی:D) که ما اینو تو این نسخه شکست میدیم و RAAM اصلی میاد تو گیرز1 Minh رو میکشه برای انتقام:D

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,526
نام
soheil
یکی از ترسناکترین موجودات این نسل همین ژنرال RAAM هست ...
Epic باس فایتی تو شماره یکش ساخت که تا نسخه 3 نتونست همچین چیزی تحول بده . یکی از دلایل خاص بودن شماره یک هم ایشون بودند ...
مخصوصا این صحنه :
v4321_1642179raam_kills_ki.png

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
یکی از ترسناکترین موجودات این نسل همین ژنرال RAAM هست ...
Epic باس فایتی تو شماره یکش ساخت که تا نسخه 3 نتونست همچین چیزی تحول بده . یکی از دلایل خاص بودن شماره یک هم ایشون بودند ...
مخصوصا این صحنه :
v4321_1642179raam_kills_ki.png

ببلله! من اخرش رو هادکور 100 دفعه رفتم نتونستم! اخر نزدیک بود دستگاه رو پرت کنم تو کوچه!

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
General RAAM هم ابهتی بود واسه خودش تا قبل اینکه توی مولتی گیرز 3 لای بچه ها Death Match بزنه! یه باس فراموش نشدنی رو به اوج حقارت رسوندن!
--------------
بازی از لحاظ گیم پلی تغییر خاصی نکرده، دشمن و اسلحه جدید هم نداره، ولی من حس میکنم نقش People Can Fly توی محیط ها و طراحی مراحل خیلی پررنگه، من حس میکنم محیط های تاریک و مخوف با گیم پلی قبلی میتونه تجربه خوبی باشه و به نظرم بازی جالب از آب در میاد

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,996
--------------
بازی از لحاظ گیم پلی تغییر خاصی نکرده، دشمن و اسلحه جدید هم نداره، ولی من حس میکنم نقش People Can Fly توی محیط ها و طراحی مراحل خیلی پررنگه، من حس میکنم محیط های تاریک و مخوف با گیم پلی قبلی میتونه تجربه خوبی باشه و به نظرم بازی جالب از آب در میاد

دقیقا یکی از مواردی که از همون نمایش یه تیکه ای E3 بهش امیدوار شدم و خوشم اومد ازش همین رنگ بندی و تاریک شدن بازی بود

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
یعنی اسلحه های گیرز 3 هم توش نیست؟:-/ مثل اون ککتل مولوتف ها ( درس گفتم؟:D) ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,215
نام
نـــــــویـــــــــد
این Free For All خیلی خوب از آب در اومده ! از هر 2 مپ هم شدیدا خوشم اومد . کم کم دارم هایپ میشم :d
رنگ بندی بازی هم خیلی خوب و دلنشین است ! :d

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,526
نام
soheil
این Free For All خیلی خوب از آب در اومده ! از هر 2 مپ هم شدیدا خوشم اومد . کم کم دارم هایپ میشم :d
رنگ بندی بازی هم خیلی خوب و دلنشین است ! :d
نظر من 540 درجه ( همون 180 ) برگشت ، سرعت این مود جدید وحشتناک بالا رفته ! از همین الان هیجانش حس می کنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر