Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

اسلحه جديد اضافه شده
اگه تريلر جديد مربوط به مد foa رو ديده باشين كه تو كتابخونس متوجه يه اسلحه با شمايل جديد كه تك تير ميزنه ميشيد.........

مطمينا هم تو بازي موجودات و سلاحهاي جديدي خواهيم ديد ولي نه در حد شماره هاي اصلي(بالاخره بازي نسخه فرعي هستش و بايد انتظارات رو محدود كرد)

يه اسلحه با شمايل جديد كه تك تير ميزنه ميشيد.........
این اسلحه خیلی جالب به نظر میاد! :d دمیج فوق العاده ای هم داره

بافت این مپ ها چقدر سنتی روستایی باحال میزنه! :d

این اسلحه خیلی جالب به نظر میاد! :d دمیج فوق العاده ای هم داره

بافت این مپ ها چقدر سنتی روستایی باحال میزنه! :d

احتمالا بعد از نشون دادن قابلیت جدید long shot مردم بهشون گیر دادن یه چی ساختن مثل long shot که فقط zoom اونو نداره

حتما میدونید که کلیفی بی از EPIC جدا شده و همچنین خیلی از کارکنان EPIC هم هفته پیش از این تیم جدا شدند.
معلوم نیست توی این شرکت داره چی میگذره که از همه پنهانش میکنند ... اگه اینطوری پیش بره باید قید قشنگ بودن این قسمت بازی رو زد ( هر چند که قبلش هم من به بازی که توی 1 سال ساخته بشه امیدی نداشتم ) .

گرافیک آدمهای بازی در حد افتضاحه ... بافت چهره ها در نهایت کمبود شکل گرفته ( البته این مشکل همیشگی GEARS بود )
ولی بافت محیط بازی نسبت به نسخه قبلی پیشرفت داشته و احساس میکنم نورپردازیش هم کمی بهبود پیدا کرده ...

حتما میدونید که کلیفی بی از EPIC جدا شده و همچنین خیلی از کارکنان EPIC هم هفته پیش از این تیم جدا شدند.
معلوم نیست توی این شرکت داره چی میگذره که از همه پنهانش میکنند ... اگه اینطوری پیش بره باید قید قشنگ بودن این قسمت بازی رو زد ( هر چند که قبلش هم من به بازی که توی 1 سال ساخته بشه امیدی نداشتم ) .

گرافیک آدمهای بازی در حد افتضاحه ... بافت چهره ها در نهایت کمبود شکل گرفته ( البته این مشکل همیشگی GEARS بود )
ولی بافت محیط بازی نسبت به نسخه قبلی پیشرفت داشته و احساس میکنم نورپردازیش هم کمی بهبود پیدا کرده ...
کلاً سامان از این نسخه انتظار زیادی نداشته باش :d

خدا رو چه دیدید شاید چون افراد جدیدی بازی رو می سازن بازی دچار تغییر و تحولات زیادی بشه که با حفظ گیم پلی خیلی عالی بشه :>
حالا بتای بازی کی میاد ؟

دوستان هر چیز رو که شما تا به حال دیدین مربوط به قسمت مولتی بازی بودن و هنوز قسمت سینگل گیم پلی به نامیش در نیومده و در ضمن قسمت مولتی همیشه گرافیک پایین تری داره ..........

GOW-Judgment_Vert_22x28_FINAL_rgb-471x600.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or