Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

با دیدن این عکسها و قرارگرفتن تو جو بازی حال و هوای بازی به سرم افتاد و اینکه من هنوز نسخهع اول بازی رو بازی نکردم ولی دو و سه رو بازی کردم به نظرتون نظر به اینکه نسخه بازی برای 5،6 ساله پیشه بازی کنم تو ذوقم میخوره یا ارزششو داره نسخه اولو برم؟
100% ارزش داره. نسخه ی اول واقعا شاهکار بود.
گیم پلی و جو بازی که جایی برای بحث نداره، از نظر گرافیکی هم هنوز فوق العاده س و به هیچ عنوان تو ذوق نمیزنه.

QU
اینم عکسهای جدید بازی دوستان این تیزر تریلر بازی تو نمایشگاه VGA 2012 هستش البته شیلتره اگه میتونید اینو دانلود کنید ویه لینک واسه دانلود بزارید دمتون گرم اخه خودم ندیدم
www.youtube.com/watch?v=ammCeXAkY64[/QUOTE]

لینک رو تو سایت rapid8.com کپی کن بعدش میشه دانش کرد . ;)

با دیدن این عکسها و قرارگرفتن تو جو بازی حال و هوای بازی به سرم افتاد و اینکه من هنوز نسخهع اول بازی رو بازی نکردم ولی دو و سه رو بازی کردم به نظرتون نظر به اینکه نسخه بازی برای 5،6 ساله پیشه بازی کنم تو ذوقم میخوره یا ارزششو داره نسخه اولو برم؟
نه بابا برا چی تو ذوقت بخوره برو سریع بخرش و حالشو ببر

اوه اوه عجب چیزی بود، اصلا انتظارش رو نداشتم :دی یه لحظه خاطرات Gears of War 1 واسم زنده شد :( این جک و جونورهاش هم همگی سایز بزرگ بودن (:دی)، هایپم الکی الکی رفت بالا :| :دی

دقيقا منم هايپ شدم....يعني از انتظاراتم يه سر و گردن بالاتر بود......مخصوصا دشمناي جديد و خشني كه اضافه شده بودن و اون جو ميدون جنگ خوبي كه داشت(يه فينشير هم با ساطور مثه اينكه اام داد و سر يارو رو قطع كرد)در كل اگه همين بازي رو رو درجه سختي شماره ٢ ارايه بدن يه چيز ماهي درمياد

همين چند صحنه اي كه از گيم پلي نشون دادن به نظر من پيشرفت گرافيكيش نسبت geow 3 مشهود بود
جو بازي هم در عين رنگ بندي زيبا اما تاريك تر از geow3 به نظر مياد
به اميد تكرار geow 1 ديگه.

اوه عجب چیزی بود :| شدیدا هایپ شدم از عنوانی که فکر میکردم خوب باشه فقط انتظاراتم خیلی رفت بالا :دی
فضای تاریکش فوق العاده بود انصافا حتی به نظرم تاریک تر از GEOW 1 میزنه یه جورایی :دی تیکه اخرش خیلی حس جالبی میداد انگار رفتی میدون جنگ رسما :دی
این موجوداش هم خیلی عالی کار شده بودن :دی گرافیکش به نظرم از GEOW 3 طبیعتا که باید بهتر میبود ولی پیشرفت خوبی داشته طراحی شخصیت هم خیلی بهتر شده به نظرم :دی خیلی بهش امیدوار شدم
این صحنش خیلی فوق العاده بود :دی

بهتون نگفتم ناامید نباشید ! واقعا جو بازی خوفناک بود ! دقیقا محیط شماره 1 و جو کاملا تاریک ولی بزرگ و بسیار شلوغ و وحشتناک ! کاملا مشخصه بازی مثل گفته خودشون عرق ما را در میاره !
گرافیک بازی هم بازم پولیش خورده عجیب محیط شلوغ و پرافکت بود یعنی قشنگ مطمئن باشید از مدعیان اصلیه سال بعد از لحاظ گرافیکی کنسولی هست چون نه تنها بهتر شده مطمئن هستم از لحاظ هنری فوق العاده میشه . رنگبندی بازی بازم تیره تر و خشن تر شده >:d< بالاخره فهمیدند !

ما که به شدت هایپ شدیم .

آخرین ویرایش:
باید اعتراف کنم که قبل از VGA فکر می کردم که GeoW با رفتن راد فرگوسن و کلیف بی نابود می شه. اما این تریلری که ازش امروز صبح دیدم، واقعاً منو هایپ کرد. بیشتر یاد GeoW 1 انداخت.

فقط تنها چیزی که منو ناراحت میکنه نبود مارکوس فینیکس به عونان شخصیت اصلی هست :| کلا مارکوس قیافش و خشانتش با گیم پلی گیرز بدجوری سازگاری داره . تو این تریلر که دیدیم با همه شخصیت ها داشت بازی میکرد ! اگه با مارکوس جوان که میگن اشنا بشیم باید با مارکوس هم داستان بازی را جلو بریم ! اگه خدا بخواد .

دوستان از کجا این همه هایپ شدید ؟!
من که چیزی ندیدم ، بیشتر CG نشون دادن تا گیم پلی ...

اولا هیچ کودمشون CG نبودند و کاملا ingame و از انجین بازی بودند . دوما شما محیطهای بازی را ندیدی و جو محیط را ؟! اخرای تریلر هم از گیم پلی بازی نشون داد که همون محیطهایی که اولش نشون داد را تو گیمپلی بازی نشون میده . کلا مشخصه بازی رفته تو فاز شماره 1 با تم تاریکتر و بسیار خشن تر و شلوغتر .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or