Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

بشدت هایپ شدم و بازی همه جوره عالی هست و مطمئنا دوباره همون حس و حال شماره 1 و2 رو برام زنده میکنه !! البته شباهت بیشتر به نسخه اول داره که بیشتر فوق العاده اش میکنه !!

تجربه نسخه اول رو کامپیوتر برام فوق العاده تکرار نشدنی بود که امیدوارم اینم همین حس و حال رو داشته باشه . شماره دوم هم خارق العاده بود .

نبود مارکوس فنیکس هم تحمل میکنیم :( هر چند سخت هست !!

گرافیک بازی هم مثل همیشه عالی بود و جیز دیگه ای هم انتظار نمیرفت .

دوستان تاریخ انتشاری معلوم نشد ؟؟

فرخ از کجا می گی CG نبوده ؟
هنوز HD نیومده ؟
تم بازی قبول دارم ، خیلی خوب شده . من می گم گیم پلی نشون ندادن به اون صورت تا بشه نظر داد ... همش مثل TLOU تیکه های 2-3 ثانیه ای برای هیجان بیشتر بود . پس احساساتی نشید فعلا ...

هنوز HD نیومده ؟
تم بازی قبول دارم ، خیلی خوب شده . من می گم گیم پلی نشون ندادن به اون صورت تا بشه نظر داد ... همش مثل TLOU تیکه های 2-3 ثانیه ای برای هیجان بیشتر بود . پس احساساتی نشید فعلا ...
دیگه این چیزها را ما ندونیم ؟!:دی کلا شما کی دیدی کات سینهای گیرز CG باشه ؟! نهایتا میشه Pre-Render .

هنوز HD نیومده ؟

GeOW توی هیج کدوم از نسخه هاش تریلر یا ویدئو CG نداشه

اوه اوه الان دیدم عجب چیزی بود لعنتی :d اون یارو که مثل Berserker بود چقدر خفن بود . البته بدنش خیلی فرق داشت با اون اما به صورت کلی مثل اون بود
اون یکی هم شبیه به River بود یا شاید هم Corpser
دیگه همونطور که همه گفتن فضای بازی خیلی شبیه به گرز 1 شده و به نظر گیم پلی فوق العاده خفنی در انتظارمون است

آخرین ویرایش:
اتفاقا من بازی کردن با شخصیت غیر از مارکوس خوشم هم اومده اینجوری قدرت مانور بیشتری دارند به نظرم هم می تونند تجربه جدید تری ایجاد کنند درکل تجربه خوبیه که با بقیه شخصیت ها عنوان هم بازی کنیم خیلی هم عالی :دی
دیگه داستان مارکوس بمونه برای سه گانه جدید که نسل بعد با قدرت برمیگرده :دی خیلی دوست دارم ریبوت بشه زمان نبرد آسفو و نبرد E-Day نشون بده :| :دی

دقیقا 19 مارچ میاد

بشدت هایپ شدم و بازی همه جوره عالی هست و مطمئنا دوباره همون حس و حال شماره 1 و2 رو برام زنده میکنه !! البته شباهت بیشتر به نسخه اول داره که بیشتر فوق العاده اش میکنه !!

تجربه نسخه اول رو کامپیوتر برام فوق العاده تکرار نشدنی بود که امیدوارم اینم همین حس و حال رو داشته باشه . شماره دوم هم خارق العاده بود .

نبود مارکوس فنیکس هم تحمل میکنیم :( هر چند سخت هست !!

گرافیک بازی هم مثل همیشه عالی بود و جیز دیگه ای هم انتظار نمیرفت .

تاریخ انتشار بازی روز سه شنبه 19 ماه مارس 2013 ( 29 اسفند 1391 = به جای سبزی پلوی شب عید که بعیده امسال گیرمون بیاد بخوریم می زنیم به بدن! )

اگه دقت کرده باشین متوجه میشدین که تنوع دشمن ها هم بس فوق العاده بود در طی این تریلر !! قشنگ به تعداد 4 الی5 تا من دشمن جدید دیدم که بس خفن بودند :d حالا نمیدونم تو شماره سوم بودند یا نه چون من فقط شماره سوم رو بازی نکردم :d
نسبتا یه سری موجودات قرمز بودند که هیکل نسبتا بزرگی هم داشتند و بسیار خطرناک میزدند :d اون شات اخر هم که داره نشون میده شهر اتیش میگیره بسیار اپیک و حماسی بود :d یکی از نکات ضعفی که تو شماره 2 اذیتم کرد این بود که باس فایت بازی اصلا راضی کننده نبود و خیلی اسون بود !! منظور همون باس فایت اخر هست !! این بازی که همه چیزش قرار یاد اور نسخه اول باشه خدا کنه یه باس فایت خیلی خیلی گولاخ و خفن داشته باشه :d

دوستان دیگه الان مطمئن هست که بازی انحصاریه ؟؟

مگه قرار بوده انحصاری نباشه ؟!

نمیدونم تا حالا چیز قطعی نیومده بگه که بازی فقط برای X360 عرضه میشه ، گفتم شاید چون PCF میسازه برای کامپیوتر هم منتشرش کنه ما هم راحت تر فیض ببریم :( اون X360 هم که خریدم فقط بخاطر AW , GeOW 2 بود که خریدم حالا دوباره دوست ندارم 500 تومن پیاده شم :|:d

البته دوستان اين نكته رو فراموش نكنن كه بازيهايي كه pcf ساحته يا توش نقش داشته هميشه تو تنوع سلاح و دشمنها و مراحل در سطح بالايي بودن و بيشترين اشكالشون هميشه تو طراحي مراحل و داستان آبكيشونه .....
اميدوارم خود اپيك رو اين دو مورد نظارت كنه تا سطح كلي بازي پايين نياد...

نمیدونم تا حالا چیز قطعی نیومده بگه که بازی فقط برای X360 عرضه میشه ، گفتم شاید چون PCF میسازه برای کامپیوتر هم منتشرش کنه ما هم راحت تر فیض ببریم :( اون X360 هم که خریدم فقط بخاطر AW , GeOW 2 بود که خریدم حالا دوباره دوست ندارم 500 تومن پیاده شم :|:d

PCF زیر مجموعه اپیک هست خب :دی از اول هم مشخص بود که ماکروسافت ناشر بازی هست یعنی از تایید بازی اسم ماکروسافت زیرش حک بود :دی

PCF زیر مجموعه اپیک هست خب :دی از اول هم مشخص بود که ماکروسافت ناشر بازی هست یعنی از تایید بازی اسم ماکروسافت زیرش حک بود :دی

مشکلی نیست اقا ، مشکلی نیست ، میگیریم بازی میکنیم :(:d

فکر نمیکردم تو فروم انقدر گرز فن کم باشه بابا بریزین تو تاپیک تعریف کنین ببینیم چه خبره بابا :d الان من جای طرفدار های اصیل بازی بودم با دیدن این تریلر خشتک پاره میکردم :d

-----------------------------------------------------------------------

در مورد داستان که خیلی ها درباره اش نگران هستند باید بگم چیز هایی که تا حالا گفتند و نشون دادند نوید یک داستان خوب رو میده که امیدوارم روایتش هم عالی باشه البته خداییش داستان میخواید چیکار ؟؟ :d ادم انقدر با گیم پلی حال میکنه اصلا نمیفهمه داستان چی میگه و چی میخواد :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or