Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

تريلر VGA بازي رو ديدم در مورد قسمت گيم پلي تريلر ميتونم بگم عالي بود.
ايني كه من ديدم همون اكشن تند و تيز وبي رحم geow1 بود
گرافيك و سلاح ودشمن هاي جديد هم بسيار عالي
اين زره ها هم كه مثل geow1,2 بود يعني استين داره من خيلي خوشم مياد خيلي بهتره با توجه به فصلي كه توشن فكر كنم زمستانه اين جوريه.
به نظر من اين بازي توانايي اين رو داره كه ركورد بي نظير اين سري از بازي كه حفظ متاي بالاي 90 در تمام شماره ها هست رو ميتونه حفظ كنه.
مجبورم كرد كه برم دوباره يه x360 بخرم.
راستي دوستان يه سوال مايكروسافت براي اين بازي كه يه نسخه غير شماره داره باندل درنظر ميگيره يا نه؟

با اون حرکت Cole خعلی حال کردم :d منم اومدم تو کار Gif
h2915_123.gif

حالا 1دیقه بیشتر نبود که تریلر شلوغش می کنید .بعضی از دوستان تا اخره بازی رفتن با همین یه دیقه نقدش هم نوشتن:d
معلومه گرز همیشه عالی میشه چه انتظاری میره ازش:x

به نظر میرسه گرافیک بازی از اون حالت خمیری شکل تغییر کرده و یک جورایی شبیه گرافیک بازی Borerland شده

بازگشت اون پرنده های سیاه هم باید به بازی تبریک گفت

به نظر میرسه گرافیک بازی از اون حالت خمیری شکل تغییر کرده و یک جورایی شبیه گرافیک بازی Borerland شده

یعنی این پستت را به عنوان ترول بازی در نظر میگرفتیم قابل باور تر بود !
مثل اینکه جک گفتی ؟! من الان داشتم تریلر hd بازی را میدیم که میگفتم گرافیک بازی چقدر پیشرفت کرده ! نورپردازی بهتر شده کیفیت تکسچرها بالاتر رفته محیطها وسعت دیدشون بزرگتر شده اکشن بازی از صحنه هایی که دیه شد شدیدا اکشنتر شده فیسهای کاراکتر ها بهتر شده و انیمیشنها نرمتر و............. تم تاریک با رنگبندیهای سنگین تیره تر به بازی برگشته و از چیزی که تو e3 و الان دیم دوباره به بازی AA اضافه شده و محتملا FXAA چون لبه کلا تو بازی دیده نمیشه . شما الان میگید گرافیک بازی شبیه Boderland شده ؟! :lol: واقعا بساطی داریم ما !

در کل این چیزی که من دیدم بدون شک از لحاظ گرافیکی بین بازی های کنسولی از مدعیان اصلیه سال بعده !

آخرین ویرایش:

بازگشت اون پرنده های سیاه هم باید به بازی تبریک گفت

GeOW گرافیکش خمیری شکل هست ؟؟؟؟ :|8-|

یادش بخیر قبلنا قشنگ تر و حرفه ای تر ترولر ها ، ترول میکردن و برای افراد مقابل ارش قائل بودند !! بابا حرفه ای شید یکم !!

یعنی این پستت را به عنوان ترول بازی در نظر میگرفتیم قابل باور تر بود !
مثل اینکه جک گفتی ؟! من الان داشتم تریلر hd بازی را میدیم که میگفتم گرافیک بازی چقدر پیشرفت کرده ! نورپردازی بهتر شده کیفیت تکسچرها بالاتر رفته محیطها وسعت دیدشون بزرگتر شده اکشن بازی از صحنه هایی که دیه شد شدیدا اکشنتر شده فیسهای کاراکتر ها بهتر شده و انیمیشنها نرمتر و............. تم تاریک با رنگبندیهای سنگین تیره تر به بازی برگشته و از چیزی که تو e3 و الان دیم دوباره به بازی AA اضافه شده و محتملا FXAA چون لبه کلا تو بازی دیده نمیشه . شما الان میگید گرافیک بازی شبیه Boderland شده ؟! :lol: واقعا بساطی داریم ما !

در کل این چیزی که من دیدم بدون شک از لحاظ گرافیکی بین بازی های کنسولی از مدعیان اصلیه سال بعده !

عجب گیری کریدیم..؟ تو تاپیک بازی محبوب خودمون هم پست میگزاریم به ترولری محکوم میشیم..:|

فرخ جان عزیزم من نگفتم گرافیک بدرد نمیخوره اتفاقا یک سری موارد مثل aa و افکت ذرات و طبیعی تر شدن حرکات به بازی اضافه شده..
به نظر من سبک گرافیک بازی تا حدی عوض شده و دیگه ما شاهد اون عمق گرافیکی نسخه های قبل نیستیم و به ظاهر گرافیک کاغذی تر شده..

من اكه دام رو تو بازي ببينم باز هم افسرده خواهم شد:((

فکر نکنم هم باشه و اگه باشه خیلی کم و کوتاه هست نقشش !! چون فکر کنم در اون برهه زمانی دامش نقشی در این داستان نداره.
Geow 1 بخیر !!!! چه صحنه خفنی بود وقتی مارکوس رو دام نجات میده >:d

عجب گیری کریدیم..؟ تو تاپیک بازی محبوب خودمون هم پست میگزاریم به ترولری محکوم میشیم..:|

فرخ جان عزیزم من نگفتم گرافیک بدرد نمیخوره اتفاقا یک سری موارد مثل aa و افکت ذرات و طبیعی تر شدن حرکات به بازی اضافه شده..
به نظر من سبک گرافیک بازی تا حدی عوض شده و دیگه ما شاهد اون عمق گرافیکی نسخه های قبل نیستیم و به ظاهر گرافیک کاغذی تر شده.

سبک گرافیکیش عوض شده که خودم هم گفتم عوض شده ولی فقط نوع رنگ بندیش ! یعنی رنگ بندیه بازی را شبیه به نسخه 1 کردن تا حالا و هوای اون شماره را داشته باشه چون بازی میره اون زمانها .

ولی خب تو گفتی سبکش شده borderlands !! دیگه این مثل جک میمونه !! این کجا و اون کجا ؟!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or