Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

گرافیکش مثل نسخه 3 و 2 هیچ تغعیر چشمگیری نداشته
از نظر جو محیط که خیلی امیدوار بودم مثل نسخه اول سخت و پر اضطراب باشه اما چند ثانیه گیم پلی هم که نشون داد با رگبار زده بود به دل دشمن
یه صحنه بعد از اینم یه انیمیشن جالب بود که فکر میکنم با ته اسلحه کله یکی از این دشمنا رو میترکونه با اون حال کردم کلا این تریلر که من دیدم فکر میکنم با یک بازی تکراری بدون نو اوری خاصی در گیم پلی طرف باشیم داستان هم که بدون شخصیت اصلی زیاد جالب نمیشه
نمیدونم امیدوارم موفق بشه

سبک گرافیکیش عوض شده که خودم هم گفتم عوض شده ولی فقط نوع رنگ بندیش ! یعنی رنگ بندیه بازی را شبیه به نسخه 1 کردن تا حالا و هوای اون شماره را داشته باشه چون بازی میره اون زمانها .

ولی خب تو گفتی سبکش شده borderlands !! دیگه این مثل جک میمونه !! این کجا و اون کجا ؟!!

درسته به نظر میرسه بازی به نسخه اول نزدیک شده ولی فقط رنگ بندی و جو بازی نه گرافیک اون..! نسخه 1 گرافیکش خیلی سنگین بود ولی این چیزی که من دارم تو تریلر میبینم خیلی سبک تره..

نمیدونم چه جوری توضیح بدم شاید نفهمین چی میگم ولی یک سری بازی ها به خاطر عمق و حجمی که تو گرافیک بازی هست خیلی سنگین به نظر میرسه مثل GEOW یا BF ولی یک سری مثل Unchard یا POP 4 و... خیلی سبکتر به نظر میرسن..

داشتم GeoW 1 رو بازی می کردم، واقعاً ازش لذت بردم و اصلاً این برام قابل باور نبود که همچین بازی ای تو سال 2006 عرضه شده.
Gears of War از معدود سری هایی است که تمام نسخه های آن، متای بالای 90 دارند، بنابراین خیلی دوست دارم که Judgment هم میانگین بالای 90 بگیره. تا قبل از VGA فکر می کردم که با رفتن کلیف بی، مایک اپس و راد فرگوسن، Judgment شکست می خوره اما با نمایشی که در VGA داشت، نظرم کاملاً برگشت. واقعاً گیم پلی نفس گیری داره :دی

درسته به نظر میرسه بازی به نسخه اول نزدیک شده ولی فقط رنگ بندی و جو بازی نه گرافیک اون..! نسخه 1 گرافیکش خیلی سنگین بود ولی این چیزی که من دارم تو تریلر میبینم خیلی سبک تره..

نمیدونم چه جوری توضیح بدم شاید نفهمین چی میگم ولی یک سری بازی ها به خاطر عمق و حجمی که تو گرافیک بازی هست خیلی سنگین به نظر میرسه مثل GEOW یا BF ولی یک سری مثل Unchard یا POP 4 و... خیلی سبکتر به نظر میرسن..

در عین درست بودن اشتباه نیز میباشد :|
ببین کلا انجین از ریشه خودش تغییر پیدا کرده و اگه بخوام مختصر توضیح بدم نسبت به نسخه 2 یا 1 خیلی خیلی تغییر کرده
از AA بگیر که از قرار معلوم به FXAA تغییر پیدا کرده هر چند تایید نشده و کیفیت تریلر هم خوب نیست که این نسبت 3 خیلی خوبتره تو اون از MSAA استفاده شده بود که بعضی وقتا یه کم افت فریم میداد
نورپردازی از GI , Diffuse & specular reflection , Radiosity , Ray Shaft و ... بهره میبره که تو نسخه 1 هیچ کدوم به این شکل کامل و مرتب درش دیدده نمیشد
AI بازی به شکل محسوسی تغییر پیدا کرده
رندرینگ انجین هم به این صورت به عنوان مثال deferred shading یا subsurface scattering یا ...
فعلا همینا تو ذهنم باقی مونده
بعد انچارتد یا BF از لحاظ تکنیکی کلا با این فرق داره مخصوصا FB 2 که به نظر من با تموم انجینا فرق داره
حالا خودت نتیجه گیری کن ببین اصلا حرفت با منطق جور میاد ؟

دیگه والا نمیدونم بازی گرافیکش سبک هست یا سنگین :d ولی جز بهترین گرافیک های حال حاضر هست و با حرف هایی مثل سبک و سنگین هم نمیشه خلافش رو ثابت کرد . :d

بر عکس بازی تو این قسمت خیلی هم صاف و تمیز شده و واقعا اون AA جدید به بازی نمای فوق العاده ای داده . بشدت منتظر هستم تا یه تریلر چند دقیقه از محیط درون بازی ببینم بلکه شاید روحمون جلا پیدا کرد :d

راستی دوستان بازی دیگه داره با UE3.5 ساخته میشه دیگه درسته ؟؟ :-/

من الان یعنی قبول کنم نسخه 1 گرافیک بهتری داره ؟! عزیزم مغلته نکن چی چی را سبک شده ؟ جو بازی حداقل چندبرابر شماره 1 سنگینتره !

فرخ نمیگیری من چی میگم..! اصلا در اینکه گرافیکش بهتر از نسخه 1 هست هیچ شکی وجود نداره..من دارم حالت گرافیک بازی رو میگم نوع گرافیک رو میگم

فرخ نمیگیری من چی میگم..! اصلا در اینکه گرافیکش بهتر از نسخه 1 هست هیچ شکی وجود نداره..من دارم حالت گرافیک بازی رو میگم نوع گرافیک رو میگم

من هرچقدر فشار میارم نمیتونم متوجه بشم چون چیزی نیست که بخوام متوجه بشم ظاهرا شما تریلر بازی را با بهترین کیفیت ندیدی برو از اینجا یبار دیگه دانلود کن بهترین کیفت ممکن :
http://cdn-files2.playerattack.com/...336-40928714316/gowjudgment_vga_esrb_720p.wmv

گرافیکش مثل نسخه 3 و 2 هیچ تغعیر چشمگیری نداشته
blzm7nwrgtiknwlw84e2.jpg

uanpgm2dr2469ga100b.jpg

7luini8vvjwtfu2wr2w.jpg

5ji5wdll03a3klhryud.jpg

خدا وکیلی این تغییرات چشم گیر نیست /:)

منم كاملا موافقم كه گرافيك شماره هاي ١ و ٢ چيز ديگه اي بودن......البته اين طرز نگاه يجورايي به استيل بازي هم برمي گرده تو دو شماره اول تكسچرهاي سنگين و حتي گوشتي بودن اجساد فرم و استيل سنگيني به بازي ميداد ولي از شماره سوم تكسچرها ديگه اون سنگيني رو ندارن و در عوض بيشتر رو نورپردازي كار شده و جو و استيل شماره هاي اوليه يجورايي از بين رفته(البته ربطي به روز و شبش نداره)
اين شماره هم فقط اگه بتونن aa بازي رو درست كنن تا مثه شماره ٣ آزار دهنده نباشه و افت فريم هم نداشته باشه عاليه ...لازم نيس به بقيه چيزاش خيلي دست بزنن

منم كاملا موافقم كه گرافيك شماره هاي ١ و ٢ چيز ديگه اي بودن......البته اين طرز نگاه يجورايي به استيل بازي هم برمي گرده تو دو شماره اول تكسچرهاي سنگين و حتي گوشتي بودن اجساد فرم و استيل سنگيني به بازي ميداد ولي از شماره سوم تكسچرها ديگه اون سنگيني رو ندارن و در عوض بيشتر رو نورپردازي كار شده و جو و استيل شماره هاي اوليه يجورايي از بين رفته(البته ربطي به روز و شبش نداره)
اين شماره هم فقط اگه بتونن aa بازي رو درست كنن تا مثه شماره ٣ آزار دهنده نباشه و افت فريم هم نداشته باشه عاليه ...لازم نيس به بقيه چيزاش خيلي دست بزنن

دقیقا میدونم چی میگی . این شماره را به همون حالت شماره 1 برگردوندند . تریلرش را نگاه کنی و جو محیط و تکسچرها و.......با اینکه پشرفت کردند ولی یاداور شماره 1 بازیه و اون سنگینیه محیطهای شماره 1 کاملا حس میشه .

دقیقا میدونم چی میگی . این شماره را به همون حالت شماره 1 برگردوندند . تریلرش را نگاه کنی و جو محیط و تکسچرها و.......با اینکه پشرفت کردند ولی یاداور شماره 1 بازیه و اون سنگینیه محیطهای شماره 1 کاملا حس میشه .
شرمنده دخالت می کنم ولی اون دوستمون(terova) هم یک ساعت داشت همینو میگفت زدین تو ذوق بچه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or