Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

اول اومدی گفتی شرط میبندم فلان
حالا هم اومدی فن بازی در میاری بدون این که بدونی من در چه موردی دارم صحبت میکنم
در ضمن منظور من از پیشرفت موارد گرافیکی بود و نه قابلیتهای انلاین و اینجور موارد. تریلر قبلی که منتشر شد همش 4 ثانیه گیم پلی داشت خودت باید بفهمی منظور من از پیشرفت گرافیکیه نه اپشن های اضافه شده در گیم پلی .... که گفتم اصلا تو مود حرف من نیستی
من از نسخه اول این بازی رو انجام دادم تا به این نسخه اخر اولی هم رو پی سی بازی کردم خودم از طرفداراشم ولی بخودی شلوغش نمیکنم
حالا هزارتا بشید بیاید فحش بدید من حرفمو گفتم وسلام نامه تمام

اول اومدی گفتی شرط میبندم فلان
حالا هم اومدی فن بازی در میاری بدون این که بدونی من در چه موردی دارم صحبت میکنم
در ضمن منظور من از پیشرفت موارد گرافیکی بود و نه قابلیتهای انلاین و اینجور موارد. تریلر قبلی که منتشر شد همش 4 ثانیه گیم پلی داشت خودت باید بفهمی منظور من از پیشرفت گرافیکیه نه اپشن های اضافه شده در گیم پلی .... که گفتم اصلا تو مود حرف من نیستی
من از نسخه اول این بازی رو انجام دادم تا به این نسخه اخر اولی هم رو پی سی بازی کردم خودم از طرفداراشم ولی بخودی شلوغش نمیکنم
حالا هزارتا بشید بیاید فحش بدید من حرفمو گفتم وسلام نامه تمام
بیخیال شما عقاید خودتون و داری منم همین طور فن بازی هم در نمیارم هر چی گفتم درست بوده 4 ثانیه هم نبوده 5 تا تریلر او مده تا حالا
ویدئو ها:
E3 2012: Debut Teaser:
SD HD
E3 2012: Trailer: SD HD
E3 2012: Developer Diary - Overrun Multiplayer: SD HD
http://up.toca.ir/images/6mgcldp9un68xk76yo.mp4
Download videoplayback_2.MP4

آخرین ویرایش:
بازی عجب مظلومه اون از تاپیک همسایه که یه شات ازش میاد 40 صفحه میره جلو اینجا هم ویدئو از سینگلش میاد بجای نظر چند نفر ترولش میکنن :دی
صفحه قبل دوتا ویدئو از بخش سینگل گذاشتند ولی مثل اینکه کسی متوجه نشده ؟! کسانی که نمیتونند ببیند پاین لینکش را گذاشتم میتونن دانلود کنند . تو این ویدئو چیزی که دیده میشه گیم پلی بازی مثل اینکه به شدت درگیر کننده و سخت باشه چون اتفاقات بازی خیلی سریع رخ میده حالا درجه سختی که تو این ویدئو دیده میشه شاید نرمال باشه . جو بازی هم همونطور که گفته بودم شبیه شماره 1 شده .

دانلود از اینجا :

بازی عجب مظلومه اون از تاپیک همسایه که یه شات ازش میاد 40 صفحه میره جلو اینجا هم ویدئو از سینگلش میاد بجای نظر چند نفر ترولش میکنن :دی
صفحه قبل دوتا ویدئو از بخش سینگل گذاشتند ولی مثل اینکه کسی متوجه نشده ؟! کسانی که نمیتونند ببیند پاین لینکش را گذاشتم میتونن دانلود کنند . تو این ویدئو چیزی که دیده میشه گیم پلی بازی مثل اینکه به شدت درگیر کننده و سخت باشه چون اتفاقات بازی خیلی سریع رخ میده حالا درجه سختی که تو این ویدئو دیده میشه شاید نرمال باشه . جو بازی هم همونطور که گفته بودم شبیه شماره 1 شده .

دانلود از اینجا :
:-o:-o:-o
ویدیو رو دیدم وحشتناک قشنگ شده جالب بود با شیلد لنسر میزد که تو هیچ کدوم از نسخه ها نمیشد دارن صبرمونو کم میکنن خداااااااااااااااااااااااااا

:-o:-o:-o
ویدیو رو دیدم وحشتناک قشنگ شده جالب بود با شیلد لنسر میزد که تو هیچ کدوم از نسخه ها نمیشد دارن صبرمونو کم میکنن خداااااااااااااااااااااااااا
تو گرز 2 هم میشد وقتی یارو رو گروگان می گیری اسلحت لنسر یا همربرست باشه ! (البته فک کنم باگ بود!)

تو گرز 2 هم میشد وقتی یارو رو گروگان می گیری اسلحت لنسر یا همربرست باشه ! (البته فک کنم باگ بود!)
نه خير....
تو شماره هاي قبلي به همراه گروگان يا سپر فقط ميتونستي اسلحه هاي كوچيك رو برداري و اين اولين بار كه ميتوني شاتگان يا لنسر رو همراه سپر استفاده كني(تغيير عجيبيه)

+

اين grenade launcher هم كه اضافه شده به همراه اون دوربين دار جديد قشنگن و همينطور قابليت استفاده از سنچري گان تو سينگل و همينطور نارنجك هاي جديد براي heal كردن .....
ولي در عوض خيلي شلوغتر شدن بازي و به نظر درجه سختي شبيه شماره ٣ اون سنگيني گيرز رو برده و بازي داره راه شماره ٣ رو ادامه ميده.....(يه چيز جديدي هم كه بود اينه كه تو گيرزهاي قبلي شما كنار يه پلي يا پلكاني باشي نميتوني بيفتي پايين و يه جورايي كاكرتر گير مي كنه ولي تو اين شماره كاراكتر از يه پنجره طبقه سوم مي افته پايين و هيچيش نميشه(كلا سرعت و رووني بازي در هر لحظه تو دستور كارشون قرار گرفته)

.

نه خير....
تو شماره هاي قبلي به همراه گروگان يا سپر فقط ميتونستي اسلحه هاي كوچيك رو برداري و اين اولين بار كه ميتوني شاتگان يا لنسر رو همراه سپر استفاده كني(تغيير عجيبيه)

+

اين grenade launcher هم كه اضافه شده به همراه اون دوربين دار جديد قشنگن و همينطور قابليت استفاده از سنچري گان تو سينگل و همينطور نارنجك هاي جديد براي heal كردن .....
ولي در عوض خيلي شلوغتر شدن بازي و به نظر درجه سختي شبيه شماره ٣ اون سنگيني گيرز رو برده و بازي داره راه شماره ٣ رو ادامه ميده.....(يه چيز جديدي هم كه بود اينه كه تو گيرزهاي قبلي شما كنار يه پلي يا پلكاني باشي نميتوني بيفتي پايين و يه جورايي كاكرتر گير مي كنه ولي تو اين شماره كاراكتر از يه پنجره طبقه سوم مي افته پايين و هيچيش نميشه(كلا سرعت و رووني بازي در هر لحظه تو دستور كارشون قرار گرفته)

.
نه دوست عزیز اخر تریلیر مود over run هست و اون فرگ برای heal یا revaive برای کمپین نیست اگه توجه کنی از این دوشگاه های اتوماتیک هست روی زمین نور مهتابی بازی بی نظیره گیم پلی خیلی روون تر شده پرتاب نارنجک های اتیشی incendyeri خیلی سریع و روون شده تنها مشکلی که هست خدا کنه سرورهای مولتیشرو تقویت یا تو یکی از کشور های همسایه بزنه چون 1 سال با این لگ گرز 3 پیر شدیم

نه خير....
.
منم گفتم باگ بود تو گرز 2 . اگه گروگان می گرفتی و می رفتی سراغ دان بعدی . بعدش با زدن کلیک راست (تغییر اسلحه به لنسر) گروگان رو میندازه بعدش سریع X رو بزنی و بعدی رو گروگان بگیری . اگه این کار رو فک کنم ۳ بار اینا انجام میدادی یهو میدیدی تو اسلحش جای اسلحه کوچیک همون لنسر میبود . تو خشاب عوض کردنش هم اصلا اسلحه رو تکون نمی داد.

---------- نوشته در 10:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:02 AM ارسال شده بود ----------

نه دوست عزیز اخر تریلیر مود over run هست و اون فرگ برای heal یا revaive برای کمپین نیست اگه توجه کنی از این دوشگاه های اتوماتیک هست روی زمین نور مهتابی بازی بی نظیره گیم پلی خیلی روون تر شده پرتاب نارنجک های اتیشی incendyeri خیلی سریع و روون شده تنها مشکلی که هست خدا کنه سرورهای مولتیشرو تقویت یا تو یکی از کشور های همسایه بزنه چون 1 سال با این لگ گرز 3 پیر شدیم
آره واقعا خوب شده که آتیشی ها رو سریع میندازه . تو ۳ . ۳ ساعت باید درش میاوردی تابلو میشد. بعدشم بخوای بندازی طرف مقابل۶۰ بار فرار کرده بود!
خدا وکیلی اگه این بخواد سروراش داغون باشه و ایرانی هم کم بیاد ... دیگه ... همون نیاد بهتره!

آخرین ویرایش:
چطور من اینا ندیده بودم :دی اصلا فکرش نمیکردم انقدر گیم پلی بازی نسبت به 3 پیشرفت کرده باشه
از نظر گرافیکی هم که پیشرفت خوبی داشته
اسنیپره خیلی فوق العاده هست خوراکه خودمه یعنی :دی کلا هر نسخه قابلیت هایی اضافه میکنه که خیلی کم پیش میاد بی استفاده باشه جز معدود بازی هایی هست که اینجوریه این قابلیت لنسر با سپر خیلی عالیه :دی
کلا هایپ زده شدیم سرش قشنگ معلومه خود کلیف روش نظارت داشته کار PCF هم خوب بوده کلا فضای تاریکش تو حلقم :دی

تریلر گیم پلی بازی رو دیدم >:d:d< دقیقا همون چیزی که انتظار داشتم و گرافیک بازی هم عالی عالی بود :x

لازم نیست که اشاره کنم افکت اتش و انفجار تو بازی ، تو حلق هم طرفدار هاش و هم هیتر هاش :d یعنی این افکت انفجار و اتیش تو بازی مطمئنا حرف زیادی برای گفتن داره !! لامصب گرماش از اینجا لمس میشد :d

ممنون از فرخ

خوب بعد از دیدن دو عدد تریلر

1- گیم پلی بازی هیچ تغییر خاصی نسبت به نسخه سوم نکرده فقط دشمن ها ساکن نیستن و حمله میکنن..
2- اون وینچستر گذایی دوباره تو این نسخه هست و به جایی اینکه قدرتش رو کمتر کنن کاری کردن که دو تیر رو بدون جا گذاری گلوله میزنی که این یعنی مرگ مولتی پلیر..
3- جو بازی تا حدی به نسخه اول شبیه هست..
4- گرافیک نسبت به نسخه سوم پایین تر هست..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or