Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
نمیدونم پرا با این حال که سری گیرز رو وحشتناک دوست دارم ولی اصلا حس خوبی نسبت به این بازی ندارم .
کاش مایکروسافت به جای این بازی روی یه آیپی جدید کار میکرد و ادامه گیرز رو میذاشت برای نسل بعد .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,114
نام
مصطفی
برو بچ تریلر OverRun Tutorial ببینید انصافاً مولتیش جالب شده کلاس بندی این حرفا . . . :d

news_gears_of_war_judgment_dated-13067.jpg

File download - Gamersyde

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نمیدونم پرا با این حال که سری گیرز رو وحشتناک دوست دارم ولی اصلا حس خوبی نسبت به این بازی ندارم .
کاش مایکروسافت به جای این بازی روی یه آیپی جدید کار میکرد و ادامه گیرز رو میذاشت برای نسل بعد .

ادامه ی اصلی 100% واسه نسل بعد هست ..
شاید بعد از 3 شماره بالاخره تصمیم گرفتن این شخصیت هارو کامل معرفی کنن که بعدا بهشون پرداخته بشه توی سری های اصلی

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,651
نام
Mehdi
یه سوال :

چرا Gears Of War با اینکه می دونه اگر برای پلتفرم Pc بزنه فروش خیلی خوبی داره ولی چرا نمیزنه ؟

:-o

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یه سوال :

چرا Gears Of War با اینکه می دونه اگر برای پلتفرم Pc بزنه فروش خیلی خوبی داره ولی چرا نمیزنه ؟

:-o

نسخه اول تنها برای ایجاد فن بیس و یجوری تبلیغات واسه نسخه ها بعدی برای PC اومد الان هم دومین انحصاری برتر 360 هست با توجه به فروشش دلیلی داره مگه واسه PC بیاد؟ :d باید به بالانسی وجود داشته باشه که مثلا من بیام کنسول بخرم

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
من که همه ی gears of war ها رو ترکوندم ولی اینبار با کارکتر مورد علاقم که مکانیک برد هست و نقش اول تو بازی داره بیشتر میترکونم:gunner::sniper:و:discussion:

Destro

Kevin
Gold User
Apr 18, 2010
3,546
نام
Nightwing
همه چیش همون 3 فقط شخصیت هاش عوض شده
خیلی زحمت کشیدن! تریلر مولتیش که همون 3 فقط 4تا جونور Playble اضافه شده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر