Xbox GEARS OF WAR E-DAY

سازنده
The Coalition
ناشر
Microsoft studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
Gears-of-War_E-Day_Announce_Screenshot_6-f4080b1e36291f34bdad.jpg

سازنده: The Coalition
ناشر: Microsoft Studios
سبک: شوتر سوم شخص
پلتفرم: PC , Xbox Series
صفحه Steam : دارد
تاریخ عرضه: نامعلوم
بخش چند نفره : تایید نشده
Co-op : تایید نشده
GEARS OF WAR E-DAY نسخه بعدی از مجموعه بازیهای این فرنچایز میباشد که به عنوان سری اصلی محسوب میشود و نه به عنوان یک عنوان Spin-off. داستان E-DAY روایت اتفاقات هولناک و سلاخی شدن انسانها توسط موجودات ناشناخته زیر زمینی به نام لوکاست در امرجنس-دی را به تصویر میکشد. SERA بعد از 79 سال جنگ پندولوم بین دو ابر قدرت نظامی Union of the independent republic و Coalition of the ordered government بر سر منابع انرژی زیر زمینی ( Imulsion ) برای مدت کوتاهی روی آرامش رو به خود دید و مردمان Sera برای اولین بار به آینده روشن و بدون جنگ امیدوار شدند. در این زمان قهرمانان جوان جنگ یعنی مارکِس فینِکس و دامینیک سانتیاگو که در غم از دست دادن دوست و برادر خود یعنی کارلوس سانتیاگو شریک بودند و از فاجعه ای که در انتظارشان هست کاملا بی خبرند، تهدیدات و کابوس های مرگباری که فقط آن را در رویای تلخ و ناخوشایند خود تصور میکردند. هیولاهایی که از زیر تخت بیرون می آیند!

آپدیت و ویرایش این پست ادامه خواهد داشت.

آخرین ویرایش:
خب خوشبختانه بیخیال مولتی شدن برای این نسخه
الان دیگه هیچ بازی‌ای پکیج کامل کمپین و مولتی رو با هم نمتونه ارائه بده، فقط اکتیویژنه که اون هم چندتا استودیو رو برای هر نسخه بسیج میکنه
مولتی داره
"I would say, this is the next mainline Gears game," Searcy emphasized, "Gears has a pretty clear DNA for gameplay modes, so you can probably anticipate where we'll be going with E-Day."

یاد قدیما بخیر.سال ۲۰۰۷ که ۳۶۰ خریدم GeoW جزو سه تا بازی اولی بود که خریدم. از همون موقع با هاس حال کردم و شماره دو و بعدشم شماره سه که اورجینالشو خریدم ( ۶۸ هزار تومن خرده بودمش :)) ) این GeoW جدید باعث شد بعد مدتها با گیم حال کنم. حس هیلو ریچ رو دارم. همونطور که پایان ریچ رو میدونستیم چی میشه و باهاش حال کردیم با GeoW جدید هم میتونیم حال کنیم.
امیدوارم بترکونه.

من از ۲۰۱۵ دیگه گیم رو گذاشتم کنار و گاهی برای تنوع در حد نیم ساعت بازی میکنم
از وقتی تریلر این نسخه جدید رو دیدم دوباره حس گیمر بودن بهم دست داده همش توی تاپیکای مربوط به بازی‌های دیگه میام میچرخم :D
اگه بخوان بهم بگن فقط یک بازی هست که میتونی برای همیشه انجامش بدی قطعا GeOW هست چون هیچوقت گیم‌پلیش برام تکراری نشد
نسخه یک این سری برام بهترین تجربه‌ی نسل هفت بود و یکی از بهترین ویژگی‌های این سری توی همون نسل توانایی انجام مدهای مولتی‌پلیر بصورت آفلاین بود که برای منی که علاقه ای به آنلاین بازی کردن نداشتم و فقط میخواستم از گیم‌پلی لذت ببرم بسیار مناسب بود
یاد ملاقات دام با همسرش در نسخه ۲ و اون فداکاری و تک‌نوازی موسیقی در نسخه ۳ بخیر

"I would say, this is the next mainline Gears game," Searcy emphasized, "Gears has a pretty clear DNA for gameplay modes, so you can probably anticipate where we'll be going with E-Day."

من این مصاحبه Windows Central رو خوندم و جایی اشاره ای نکرده که بازی تماما PVE هست. به نظرم وقتی صحبت از Mainline وسط میاد یعنی مالتی پلیر PVP وجود داره حالا شاید به صورت کلاسیک نباشه که انواع اقسام مدهارو داشتیم مثل Guardian ، KOTH ، Annex ، Execution و ... ولی قطعا بخشی از بازی خواهی بود چون داره صراحتا درباره DNA سری Gears صحبت میکنه و حتی قبلش نویسنده خبر از این جمله استفاده کرده :
but Matt did have some reassurances for those concerned

از لحاظ بیزینسی هم اصلا منطقی نیست که بیان بخشی که 20 سال قسمتی از تمامی نسخه ها بوده رو حذف کنن چون مولتی پلیر به تنهایی Gamepass سلر هست، حتی همون Gears of war judgment هم که به عنوان یک اسپین آفه بخش مولتی پلیر و مد منحصر به فرد خودش رو داشت. در کل مولتی پلیر رقابتی یک بخش جدایی ناپذیر از Gears of war هست و این رو کوالیشن کاملا بهش آگاه هست.
حتی اگه به آگهی شغلی که کوالیشن طی 2 سال گذاشته به اشتراک گذاشته هم یه سری بزنیم میبینم که به صورت مستقیم اشاره کردن که به دنبال جذب نیرو برای ساخت مدهای PvP و PvE هستند.

Screenshot 2024-06-15 223403.pngScreenshot 2024-06-15 223643.png

Matt explained. "We're also going to change up gameplay stuff as well. We've worked on the franchise for ten years so we've got experience with revisiting enemy types, but also adding new weapons, and maybe even new enemies as well. We'll do all that stuff.

We think we have a pretty good handle on what makes Gears feel great, but that doesn't mean we have to return Gears to it's simplest possible version. There's some things we tried that didn't work great, and some things we tried that actually turned out pretty good. We know that there's this core, linear 'against all odds' thing that flows through it, but there's room for us to play with that. We've got a whole city to play with." Matt continued, "Gears of War: E-Day is going to feel like a fucking kick ass Gears game, like the one people have in their head. But it's going to feel like a new game too. It's going to have a new feel, it's going to feel fresh and good at the same time."

این قسمت های قرمز شده هم عالیه مخصوصا که گیم پلی رو متحول میکنن که به نظر میاد سناریوهایی همانند تریلر رو ببینیم و همه چیز مثل نسخه های پیشین که فقط کاور میگرفتیم نخواهد بود.
در مورد اینکه بازی خطی هست ولی یک شهر رو برای اجرای ایده هاشون دارن خیلی عالیه.

Attachments

• Screenshot 2024-06-15 223643.png
    Screenshot 2024-06-15 223643.png
    543.2 KB · مشاهده: 12
این ویدیو مال DLC کنسل شده GEARS OF WAR 3 هست که در واقع Prologue داستانی مارکوس فینکس هست که 10 سال بعد از E-DAY رو نشون میده که Marcus از فرمان hoffman برای نجات پدرش سرپیچی کرد که به مدت 4 سال به زندان افتاد و بعدش داستان کتاب Slab رو داشتیم. چیزی که معلومه انیمیشن ها و دیالوگ ها کاملا ناقصه و خیلی از asset ها تکسچر ندارن، خیلی ها دوست داشتن این دی ال سی ساخته میشد ولی خب الان میبینیم که بهتره نساختنش چون کوالیشن میتونه روش مانور بهتری بده.

الان مجددا دارم Gears of war Ultimate Edition رو بازی میکنم و چیزی که برام جالب بود backdrop آسمونی که تو act 5 استفاده کردن خیلی شبیه تریلر E-DAY هست. این قسمت از مصاحبه با matt searcy هم خیلی جالبه که دقیقا اشاره مستقیم به Destroyed beauty داره :
there are cool opportunities in a city at E-day. gears plays great in a city... it's always been about fighting through these landscapes of this beautiful world that has collapsed. We're going to show you a beautiful world and then we're going to tear it apart.

photo_2024-06-17_20-12-59.jpgphoto_2024-06-17_20-13-03.jpg
...

این اواخر فاینال فنتزی 7 ریمیک رو تموم کردم فکر میکنم جای بهتری نیست که بهش اشاره کنم چون در کمال تعجب دیدم مارکوس فینکس ظالم هم در بازی حضور داره و میخواد دهن cloud strife سرویس کنه و خنده داریش اینه که نه تنها صدا پیشش john dimaggio هست حتی طراحی صورت کاراکتر Heidegger هم عین مارکوسه حتی زخم اطراف چشمش و فقط یه Doorags رو سرش کم داره :D البته یه کاراکتر دیگه هم بازی داره به اسم don corneo که اونم دقیقا شبیه baird کامیکال میمونه و صداپیشش هم Fred Tatasciore هست. کلا زمانی که بازی کردم دچار حس عجیبی بودم :D @Cloud Strife

View attachment Heidegger Laughing Compilation _ Final Fantasy 7 Remake.mp4

اینکه Matt Searcy شاید کارگردان خوبی باشه ولی ذهنیت مریض مثل کلیفی داره؟
Hivebusters بخش دی ال سی بازی خوبی بود ولی بیشتر فان بود تا این که بگم گیم پلی عمیقی داشته .حالا در کمال تعجب کلی صحنه توش من دیدم که افکتهای خون کلا حذف شده بودند.

حالا من واقعا تو این مورد زیاد تجربه ندارم که واقعا بدونم کارنامه Matt Searcy چطوری هست؟
ولی از نظر شما کارگردان قابل اعتمادی هست؟ میتونه واقعا گیم پلی خشن و دلهره اور ایجاد کنه؟
ایا هستند کسانی که کنار Matt Searcy که کمکش کنند؟

اینکه Matt Searcy شاید کارگردان خوبی باشه ولی ذهنیت مریض مثل کلیفی داره؟
Hivebusters بخش دی ال سی بازی خوبی بود ولی بیشتر فان بود تا این که بگم گیم پلی عمیقی داشته .حالا در کمال تعجب کلی صحنه توش من دیدم که افکتهای خون کلا حذف شده بودند.

حالا من واقعا تو این مورد زیاد تجربه ندارم که واقعا بدونم کارنامه Matt Searcy چطوری هست؟
ولی از نظر شما کارگردان قابل اعتمادی هست؟ میتونه واقعا گیم پلی خشن و دلهره اور ایجاد کنه؟
ایا هستند کسانی که کنار Matt Searcy که کمکش کنند؟
یه بار دیگه تریلر معرفی بازی رو ببین جوابت رو میگیری...:-"

همینه که راد فرگوسن رفته الان 2-0 جلویم اینها هم قطعا بازخوردهای ملت رو دیدن و قصد دارن همه چیز جبران بکنن البته سقوط گرز تقریبا از دو سه سال بعد از گرز 2 آغاز شد که یک عده هی میگفتن بازی باید تحول داشته باشه بازی باید رنگی باشه و کلی فضا های سبز و شاد داشته باشه و یک عده هم میگفتن گیم پلی بازی سنگینه و باید طوری باشه که گیمر های کژوالم جذب خودش بکنه حالا بعد از 10 -15 سال همه دارن خدا خدا میکنن بازی برگرده به ریشه ها!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or