Xbox GEARS OF WAR E-DAY

سازنده
The Coalition
ناشر
Microsoft studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
Gears-of-War_E-Day_Announce_Screenshot_6-f4080b1e36291f34bdad.jpg

سازنده: The Coalition
ناشر: Microsoft Studios
سبک: شوتر سوم شخص
پلتفرم: PC , Xbox Series
صفحه Steam : دارد
تاریخ عرضه: نامعلوم
بخش چند نفره : تایید نشده
Co-op : تایید نشده
GEARS OF WAR E-DAY نسخه بعدی از مجموعه بازیهای این فرنچایز میباشد که به عنوان سری اصلی محسوب میشود و نه به عنوان یک عنوان Spin-off. داستان E-DAY روایت اتفاقات هولناک و سلاخی شدن انسانها توسط موجودات ناشناخته زیر زمینی به نام لوکاست در امرجنس-دی را به تصویر میکشد. SERA بعد از 79 سال جنگ پندولوم بین دو ابر قدرت نظامی Union of the independent republic و Coalition of the ordered government بر سر منابع انرژی زیر زمینی ( Imulsion ) برای مدت کوتاهی روی آرامش رو به خود دید و مردمان Sera برای اولین بار به آینده روشن و بدون جنگ امیدوار شدند. در این زمان قهرمانان جوان جنگ یعنی مارکِس فینِکس و دامینیک سانتیاگو که در غم از دست دادن دوست و برادر خود یعنی کارلوس سانتیاگو شریک بودند و از فاجعه ای که در انتظارشان هست کاملا بی خبرند، تهدیدات و کابوس های مرگباری که فقط آن را در رویای تلخ و ناخوشایند خود تصور میکردند. هیولاهایی که از زیر تخت بیرون می آیند!

آپدیت و ویرایش این پست ادامه خواهد داشت.

آخرین ویرایش:
شماها ماشالا روی ما رو هم کم کردید من دو نسله نیستم 😂 شماها همچنان
حاجی دیگه پیر شدیم با هزار بدبختی نه حوصله داریم نه انرژی وگرنه اینجا یکی دو نفری هستند شانس اوردن به پست دوران قدیم من نخوردن 😁

حالا اگه این گیرز بترکونه شاید یه نصف انرژی گرفتم اونوقت به من بگید که شاید بیام شرمنده دشمن نشید 😂
گارتال قدیمی اسمش یادش بره طرفداری از جان کارمک و id عمرا یادش بره.

خوش برگشتی.

من که جوگیر شدم دارم دوباره بازی میکنم گیرز 1 رو ریمستر. آقا چه حالی میده واقعا. امیدوارم ای‌دی هم همینطوری شاهکار و به یاد موندنی بشه طوری که بعد 18 سال بشه باز ریمسترش رو بازی کنیم و حالشو ببریم.
8iimdfe2hqk9j.jpg

آخرین ویرایش:
سلام بر بروبچ بازیسنتر خودمون تمام رفیق های خودم حتی دشمنای خودم 😁😂
نه واقعا فکر کردید بدون من میتونید تاپیک گیرز را ببرید جلو؟! 😂
یکی اینجا حرف درستی زد گفت این بازی برای بچه های امروزی شاید بازی خوب و عالی باشه ولی واسه ما پیرها نوستالژی و کلی خاطره هست
حاجی من خودم دیگه ۴٠ سالو دارم رد میکنیم 😂
منی که فقط به خاطر این بازی لعنتی برای اولین بار کنسول خریدم!
بعضی بازیها هستند یه حس و حال خیلی عجیبی میدن به خاطر جو و اتمسفر بازی و متاسفانه دیگه تکرار نمیشن.
بازیهای زیادی هستند که جو خاص و منحصر به فرد دارن ولی تو اپشن خودم دوتا بازی که واقعا با روحیاتم خیلی سازگار بود و همیشه به فکر کردن بهشون موهای تنم سیخ میشه یکی هف لایف ۲ هست یکی گیرز ۱ واقعا اینبازی ها واسم به افسانست.
من محیط های گیرز ۱ را بیشتر از تمام سری ها دوست دارم حس و حال عجیبی داره مخصوصا ترکیبش با معماری قرون وسطی و کلیسا و معماری یونانی و... این وسط گیرز ۲ هم شاهکار بود به نظرم یه ترکیب بین گیرز ۱ و ۲ خیلی عالی میشه.
یکی از اولین ادمهایی که تو فروم گیرز از تغییرات گیرز شاکی بود خودم بودم من سنگینی گیم پلی گیرز ۱ را خیلی دوست داشتم سنگینی اسلحه ها و زره های پوشیده شده حس میشد و همین هم باعث میشد بیشتر سنگینی محیط ها حس بشه و حس ترس بیشتر سراغت بیاد. گیرز محیطهاش نهایت باید چهار رنگ استفاده بشه 😁 خدایی چی بود گیرز ۴ و ۵ رنگ صورتی هم توش دیده میشد لول! این بازی باید محیط ها تاریک و تیره و تار باشه مه الود و رمز الود.
گیرز ۴ و ۵ بازیهای خوبی بودن و شاید اگر سه گانه وجود نداشت خیلی بیشتر تحویلشون میگرفتند و الان همه سر و دست واسش میشکوندند ولی جلو سه گانه ها هیچی نبودن شخصا هیچ خاطره و تجربه خاصی از گیرز ۴ و ۵ یادم نمونده مخصوصا با اون شخصیت پشمکی و ابکی و لوسشون!

این نمایش جدید خیلی منو امیدوار کرد کاش میشد اون حس دوران قدیم و خاطراتی که با گیرز سه گانه داشتیم دوباره برامون زنده بشه

گل بود و به سبزه آراسته شد:D خوش‌ اومدی فرخ جان:D

حس و حال اعضای قدیمی تاپیک وقتی بعد سال ها log in میکنن فقط به خاطر گل روی مارکوس کبیر
:D :D
View attachment 341039

@Gartall
Welcome back
حاجی پشمام عکس بهتر از این واقعا نمیشد واسه اومدن من پیدا کرد🤣 فدای همتون ❤

بعضا خاطرات بازی سنتر برام زنده میشه واقعا روزهای خوشی داشتیم.
لعنتی ادم باورش نمیشه ۱۸ سال پیش داشتیم رو اولین شماره این بازی بحث میکردیم در حال اینکه الان اینجا خیلی ها تازه ۱۸سالشون شده 😂😂😂

اره مارکوس فینکس خفن ادم قیافش را میبینه جیگرش حال میاد از بس گنگش بالاست فقط همین شخصیت عشق من شاید بتونه منو بکشونه اینجا.

یکی اینجا حرف درستی زد گفت این بازی برای بچه های امروزی شاید بازی خوب و عالی باشه ولی واسه ما پیرها نوستالژی و کلی خاطره هست
بعضی بازیها هستند یه حس و حال خیلی عجیبی میدن به خاطر جو و اتمسفر بازی و متاسفانه دیگه تکرار نمیشن.
بازیهای زیادی هستند که جو خاص و منحصر به فرد دارن ولی تو اپشن خودم دوتا بازی که واقعا با روحیاتم خیلی سازگار بود و همیشه به فکر کردن بهشون موهای تنم سیخ میشه یکی هف لایف ۲ هست یکی گیرز ۱ واقعا اینبازی ها واسم به افسانست.
من محیط های گیرز ۱ را بیشتر از تمام سری ها دوست دارم حس و حال عجیبی داره مخصوصا ترکیبش با معماری قرون وسطی و کلیسا و معماری یونانی و... این وسط گیرز ۲ هم شاهکار بود به نظرم یه ترکیب بین گیرز ۱ و ۲ خیلی عالی میشه.
یکی از اولین ادمهایی که تو فروم گیرز از تغییرات گیرز شاکی بود خودم بودم من سنگینی گیم پلی گیرز ۱ را خیلی دوست داشتم سنگینی اسلحه ها و زره های پوشیده شده حس میشد و همین هم باعث میشد بیشتر سنگینی محیط ها حس بشه و حس ترس بیشتر سراغت بیاد. گیرز محیطهاش نهایت باید چهار رنگ استفاده بشه 😁 خدایی چی بود گیرز ۴ و ۵ رنگ صورتی هم توش دیده میشد لول! این بازی باید محیط ها تاریک و تیره و تار باشه مه الود و رمز الود.
گیرز ۴ و ۵ بازیهای خوبی بودن و شاید اگر سه گانه وجود نداشت خیلی بیشتر تحویلشون میگرفتند و الان همه سر و دست واسش میشکوندند ولی جلو سه گانه ها هیچی نبودن شخصا هیچ خاطره و تجربه خاصی از گیرز ۴ و ۵ یادم نمونده مخصوصا با اون شخصیت پشمکی و ابکی و لوسشون!

این نمایش جدید خیلی منو امیدوار کرد کاش میشد اون حس دوران قدیم و خاطراتی که با گیرز سه گانه داشتیم دوباره برامون زنده بشه

به به! گنگ قدیمی همه جمع شدن دوباره:دی

رضا رو هم کسی بهش دست رسی داره بگه دوباره بیاد:دی

خوش برگشتی ٬ همیشه گفتم شما کاربر های قدیمی اعتبار این فروم هستین ٬ همیشه بودنتون باعث خوشحالی و Frobary هم مدتی نبود و خلاصه همگی از بازگشتتون خوشحالیم <:-P بریم برای یه Gears خفن مثل قدیما!

وقتی میبینم اینجا بچه‌های قدیمی اومدن کامنت می‌ذارن خیلی خوشحال میشم، خب همیشه بازیسنتر رو دنبال می‌کردم و هیچ وقت خیلی فعال نبودم ولی وقتی فعالیت بچه‌های قدیمی رو میبینم گفتم شاید بهتر باشه که منم حسمو باهاتون در میون بزارم.
کلاً انقدر شرایط زندگی سخت شده و انقدر تحت فشاریم همه که هیچوقت اون لذتی که ۱۵ ۲۰ سال پیش از ویدیو گیم می‌بردیم و الان نمی‌بریم.
انقدر از دنیای گیم دورم که حتی نمی‌دونستم ایکس باکس ایونتی داره و وقتی تریلر رو رندوم تو یوتیوب دیدم واااااای خداااا که چه حس عجیبی بهم دست داد. تمام موهای تنم سیخ شد.
یاد اون دوران تکرار نشدنی افتادم اون نسل هفتم لعنتی با اون همه آی پی تاپ و جدید, و اون e3 های خفن، لعنتی عجب نسلی بود
وقتی که dom دست marcus رو گرفت تمام خاطرات گرز ۲ که دنبال ماریا بودن و با چه وضعی پیداش کردن اومد جلو چشمم
و باورم نمیشد که به معنای واقعی کلمه بغض کردم و چشمام پر اشک شده
اون hope runs deep لعنتی که وقتی لوگو میاد پلی میشه ( خیلی کوتاه البته ) و همچنین mad world

به همین بهونه این عکسم به عنوان خاطره بازی میذارم
همین الان رفتم پیداش کردم :)
دم همتون گرم

Attachments

• IMG_7871 (1).jpg
    IMG_7871 (1).jpg
    114.6 KB · مشاهده: 57
آخرین ویرایش:
خیلی ها تا اسم بتل رویال میاد وسط ناخوداگاه جبهه گیری میکنن و دلیلشم اینه که 90% بازیهای ساخته شده یک مشت فیلر بدون هویت و خالی از خلاقیت هستند در صورتی که بتل رویال هم یک مود مالتی پلیر هست مثل PvP های کلاسیک.

اتفاقا تنها بازی شوتر سوم شخصی که میتونه با fortnite وارد رقابت بسیار جدی بشه و پلیرهای زیادی رو جذب بکنه همین Gears of war battle royale هست چون نه تنها از لحاظ اسکیل مهارت بیشتری میطلبه حتی ایده هایی هم که داخلش میشه پیاده کرد از خود fortnite هم بهتر باشه. به عنوان مثال شما تو فورتنایت base building داری ولی تو گرز میتونید با استفاده از بات jack که هر پلیر همراهش هست کاور بسازید که حکم Fabricator رو داره و با توجه به قابلیت های UE5 محیط ها و کاور ها قابلیت تخریب پذیری داشته باشن یعنی با این کار اصلا نیازی نیست که به صورت پیش ساخته همه جای مپ پر از کاور باشه بلکه تو شرایط 1v1 یا 3v1 ساخت کاور و ترکیبش با wallbounce میتونه یک فرمول جدیدی تو مهارت و نحوه بازی کردن پیاده کنه. حتی داخل بازی موارد PVE گونه ببینیم که مثلا فلان نقطه E-HOLE هست که مثلا اگه فلان BRUMAK رو بکشید بهتون شاتگان اپگرید شده بده یا محیط ها توسط طوفان Windflare کوچک و محدود بشن یا از بلاهای طبیعی دیگه مثل Razor Hail یا حملات KryllStorm پلیرهارو وسط جنگ خیابانی به چالش بکشه مثل مپ hail تو Gears of war 2. وسیله های نقلیه بسیار خفنی هم میشه استفاده کرد مثل Armadillo ، Track mule یا Ratbike. در کل پتانسیل بسیار زیاده اگه درست پیاده بشه.

من خودم فورتنایت رو دوست دارم و بازی به شدت فان و اسکیل محوری هست ولی اولو آخرش مخاطب های این بازی افراد کم سنو سال هستند و جو پاپ کالچر بیش از اندازش برای من غیر قابل تحمله.

این ویدیو رو من یه نگاه انداختم خیلی خوب توضیح داده حتی کتاب آخر هم داخلش هست، در کل یه خلاصه بسیار کامله. تو پست اول هم اینو اضافه میکنم.
به شخصه حتی سر نسخه قبل هم گفتم gears of war به شدت پتانسیل های زیادی در زمینه مولتی پلیر داره و اون مولتی کلاسیک و منسوخ جواب گو نیست البته اینجا سر این حرف یقه‌ها دریده شد و نتیجه هم بالاخره معلوم شد با این که خودم battle Royale دوست ندارم اما به شدت پتانسیل زیادی داره و همچنین پتانسیل خیلی خیلی زیادی برای یک extraction shooter فوق‌العاده قوی یعنی هرچی که نیاز هست رو بازی داره و در نهایت نه تنها در ۲ موردی که گفتیم کلا در مود های مختلف دیگه هم میتونه موفق باشه البته باید دید چی میشه و امیدوارم که در زمینه مولتی‌پلیر تصمیم‌های درستی گرفته بشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or