Xbox GEARS OF WAR E-DAY

سازنده
The Coalition
ناشر
Microsoft studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
Gears-of-War_E-Day_Announce_Screenshot_6-f4080b1e36291f34bdad.jpg

سازنده: The Coalition
ناشر: Microsoft Studios
سبک: شوتر سوم شخص
پلتفرم: PC , Xbox Series
صفحه Steam : دارد
تاریخ عرضه: نامعلوم
بخش چند نفره : تایید نشده
Co-op : تایید نشده
GEARS OF WAR E-DAY نسخه بعدی از مجموعه بازیهای این فرنچایز میباشد که به عنوان سری اصلی محسوب میشود و نه به عنوان یک عنوان Spin-off. داستان E-DAY روایت اتفاقات هولناک و سلاخی شدن انسانها توسط موجودات ناشناخته زیر زمینی به نام لوکاست در امرجنس-دی را به تصویر میکشد. SERA بعد از 79 سال جنگ پندولوم بین دو ابر قدرت نظامی Union of the independent republic و Coalition of the ordered government بر سر منابع انرژی زیر زمینی ( Imulsion ) برای مدت کوتاهی روی آرامش رو به خود دید و مردمان Sera برای اولین بار به آینده روشن و بدون جنگ امیدوار شدند. در این زمان قهرمانان جوان جنگ یعنی مارکِس فینِکس و دامینیک سانتیاگو که در غم از دست دادن دوست و برادر خود یعنی کارلوس سانتیاگو شریک بودند و از فاجعه ای که در انتظارشان هست کاملا بی خبرند، تهدیدات و کابوس های مرگباری که فقط آن را در رویای تلخ و ناخوشایند خود تصور میکردند. هیولاهایی که از زیر تخت بیرون می آیند!

آپدیت و ویرایش این پست ادامه خواهد داشت.

آخرین ویرایش:
مصاحبه اسپنسر درباره Gears با ign:

View attachment 340738

واقعا بهترین تصمیمی بود که میشد گرفت
Screenshot_20240611_150835_X.jpg

اینم هست از کوالیشن که میگه میخوایم برگردیم به اون فضای ترسناک و عبوس سگانه
اینقدر همه چی خوبه که جا داره بگم:
Too good to be true
:D

قطعا اینها روی گرز 6 کار کردن و تا یک جای هم بازی پیش بردن ولی وقتی بازخورد طرفدارها شنیدن حالا یا کنارش گذاشتن و e-day شروع کردن یا اینکه هنوز کنسل نشده و e-day یک پروژه جم و جور هست و بعدا شاهد گرز 6 خواهیم بود
بنظرم تریلر بازی قشنگ فن سرویس و فن بیت بود, یه مد ورلد رو هم چپوندن توش که احساسات رو برانگیخته کنن.

نمیگم بدم اومد چون مارکوس و دام رو به شخصیت های نسخه 4 و 5 ترجیه میدم و میشه داستان بهتریم ازش در آورد.
ولی میگم اصلا چرا دارن همچین چیزی میسازن وقتی که ما از ادامه داستان خبر داریم؟, اصلا چرا گیرز بعد از نسخه 3 ادامه پیدا کرد؟, چرا نباید بجاش یه چیز جدید ساخته بشه؟
البته جوابش که مشخصه $, اما حقیقتا سری اون محبوبیت گذشتش رو اصلا نداره.
قطعا تصمیم ساخت GEARS OF WAR E-DAY از جایی نشات گرفته که تو این سالیان سال تقاضای بسیار زیادی برای ریمیک شماره دوم و سوم بازی بوده برای همین ازونجایی که کوالیشن یکبار اینکارو انجام داده و خیلی وقته که نمیخواد در سایه EPIC قدم برداره این فرصت براشون پیشومد که 10 سال اول EMERGENCE DAY رو به تصویر بکشن البته من اعتقاد دارم این تنها دلیل ساخت بازی نیست و قرار کلی LORE به بازی اضافه بشه که بعدا مسیر رو برای نسخه ششم بازی هموار کنه و کاملا در خدمت نسخه های آینده باشه. اللخصوص که ما میدونیم بعضی موارد هنوز در حاله ای از ابهام هست که به طور کامل هنوز توضیح داده نشده، مثل نژاد های مذهبی KANTUS که TRINITY OF WORM رو میپرستن که هویت ناشناخته ای دارن و معلوم نیست از کجا اومدن. ( با UKKON در GEARS TACTICS اشتباه گرفته نشه که نژاد SIRES هست).

قطعا داستان این پریکوئل تا 10 سال بعد از A.E یا همون امرجنس دی هست یعنی قبل از اینکه مارکوس محاکمه بشه که به SLAB میفرستنش. تو نسخه E-DAY هم مارکس 21 سال سن خواهد داشت.

...

تا پست اول رو تکمیل کنم فعلا تقویم SERA رو بر اساس کرونولاجیکال داشته باشید که تمام وقایع داخلش اتفاق افتاده که البته رنگ بندی هارو بعدا تغییر میدم که کاملا تفکیک بشن.

کتاب ها - کامیک ها و بازیها بر اساس تقویم SERA

17 سال قبل از امرجنس دی — Anvil Gate (Chapters 5, 8, 11, 13 & 17)
17 سال قبل از امرجنس دی — #15 – They Also Serve
17 سال قبل از امرجنس دی — Anvil Gate (Chapter 19)
17 سال قبل از امرجنس دی — #16 – Unseen
9 تا 12 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapter 3)
4 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapter 5)
4 سال قبل از امرجنس دی — #17 – Unsaid
3 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapters 6 & 7)
2 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapters 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17)
2 سال قبل از امرجنس دی — Gears of War 4 (Asphodel Prologue)
2 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapter 19)
1 سال قبل از امرجنس دی — Bloodlines (Act 2)
سال 0 — #18 – Promise Me
سال 0 — Coalition’s End (Chapters 4, 7 & 11 (Cole segment))
سال 0 — The Rise of RAAM
بعد از امرجنس دی — Judgment / Kilo Squad: The Survivor’s Log
بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapters 11 (Dizzy and Bernie segments))
1 سال بعد از امرجنس دی — Jacinto’s Remnant (Chapters 3, 6, 9 (1st Dom segment))
1 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 14 (1st Dizzy segment))
1 سال بعد از امرجنس دی — Jacinto’s Remnant (Chapter 9 (Hoffman and 2nd Dom segments))
1 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 14 (Cole segment))
1 سال بعد از امرجنس دی — Jacinto’s Remnant (Chapter 13)
1 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 14 (2nd Dizzy segment))
1 سال بعد از امرجنس دی — Jacinto’s Remnant (Chapter 15)
1 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 17)
2 سال بعد از امرجنس دی — Gears Tactics
9 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 20)
10 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 3 – RAAM’s Shadow
10 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 1, 2, 3, 4, 5 & 6)
11 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 7, 8 & 9)
12 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 10, 11 & 12)
13 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 13, 14 & 15)
14 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 16, 17 & 18)
14 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War
14 سال بعد از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapters 1, 2, 4, 8, 11, 14, 18 & 20)
14 سال بعد از امرجنس دی — #01 – Hollow Part One
14 سال بعد از امرجنس دی — #02 – Hollow Part Two
14 سال بعد از امرجنس دی — #03 – Hollow Part Three
14 سال بعد از امرجنس دی— #04 – Hollow Part Four
14 سال بعد از امرجنس دی — #05 – Hollow Part Five
14 سال بعد از امرجنس دی — #06 – Hollow Part Six
14 سال بعد از امرجنس دی — #— – One Day
14 سال بعد از امرجنس دی — #09 – Barren Part One
14 سال بعد از امرجنس دی — #10 – Barren Part Two
14 سال بعد از امرجنس دی — #11 – Barren Part Three
14 سال بعد از امرجنس دی — #12 – Barren Part Four
14 سال بعد از امرجنس دی — #13 – Barren Part Five
14 سال بعد از امرجنس دی — #14 – Midnight
14 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 2 (+ Road to Ruin) / #07 – The Quickening / #08 – Harper’s Story
14 سال بعد از امرجنس دی — #19 – Dirty Little Secrets
14 سال بعد از امرجنس دی— Jacinto’s Remnant (Chapters 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17 & 18)
15 سال بعد از امرجنس دی — Anvil Gate (Chapters 1, 2 & 3)
14 سال بعد از امرجنس دی — #20 – Dirty Little Secrets Part Two – Never Forgive, Never Forget
15 سال بعد از امرجنس دی — Anvil Gate (Chapters 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18 & 20)
15 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapters 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18 & 19)
15 سال بعد از امرجنس دی — #21 – Dirty Little Secrets Part Three – Need to Know
15 سال بعد از امرجنس دی— Coalition’s End (Chapters 21, 22 & 23)
15 سال بعد از امرجنس دی — #22 – Dirty Little Secrets Part Four – Diaspora
15 سال بعد از امرجنس دی — #23 – Dirty Little Secrets Part Five – Keyhole
17 سال بعد از امرجنس دی — #24 – Dirty Little Secrets Part Six – No Hiding Place
17 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 3 / Judgment – Aftermath
17 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 4 (Anvil Gate Prologue)
42 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 4
42 سال بعد از امرجنس دی — Ascendance
42 سال بعد از امرجنس دی — Gears 5 (Act 1)
42 سال بعد از امرجنس دی — Bloodlines (Acts 1, 3)
42 سال بعد از امرجنس دی — Hivebusters
42 سال بعد از امرجنس دی — Gears 5 (Act 2-4)

قطعا تصمیم ساخت GEARS OF WAR E-DAY از جایی نشات گرفته که تو این سالیان سال تقاضای بسیار زیادی برای ریمیک شماره دوم و سوم بازی بوده برای همین ازونجایی که کوالیشن یکبار اینکارو انجام داده و خیلی وقته که نمیخواد در سایه EPIC قدم برداره این فرصت براشون پیشومد که 10 سال اول EMERGENCE DAY رو به تصویر بکشن البته من اعتقاد دارم این تنها دلیل ساخت بازی نیست و قرار کلی LORE به بازی اضافه بشه که بعدا مسیر رو برای نسخه ششم بازی هموار کنه و کاملا در خدمت نسخه های آینده باشه. اللخصوص که ما میدونیم بعضی موارد هنوز در حاله ای از ابهام هست که به طور کامل هنوز توضیح داده نشده، مثل نژاد های مذهبی KANTUS که TRINITY OF WORM رو میپرستن که هویت ناشناخته ای دارن و معلوم نیست از کجا اومدن. ( با UKKON در GEARS TACTICS اشتباه گرفته نشه که نژاد SIRES هست).

قطعا داستان این پریکوئل تا 10 سال بعد از A.E یا همون امرجنس دی هست یعنی قبل از اینکه مارکوس محاکمه بشه که به SLAB میفرستنش. تو نسخه E-DAY هم مارکس 21 سال سن خواهد داشت.

...

تا پست اول رو تکمیل کنم فعلا تقویم SERA رو بر اساس کرونولاجیکال داشته باشید که تمام وقایع داخلش اتفاق افتاده که البته رنگ بندی هارو بعدا تغییر میدم که کاملا تفکیک بشن.

کتاب ها - کامیک ها و بازیها بر اساس تقویم SERA

17 سال قبل از امرجنس دی — Anvil Gate (Chapters 5, 8, 11, 13 & 17)
17 سال قبل از امرجنس دی — #15 – They Also Serve
17 سال قبل از امرجنس دی — Anvil Gate (Chapter 19)
17 سال قبل از امرجنس دی — #16 – Unseen
9 تا 12 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapter 3)
4 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapter 5)
4 سال قبل از امرجنس دی — #17 – Unsaid
3 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapters 6 & 7)
2 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapters 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17)
2 سال قبل از امرجنس دی — Gears of War 4 (Asphodel Prologue)
2 سال قبل از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapter 19)
1 سال قبل از امرجنس دی — Bloodlines (Act 2)
سال 0 — #18 – Promise Me
سال 0 — Coalition’s End (Chapters 4, 7 & 11 (Cole segment))
سال 0 — The Rise of RAAM
بعد از امرجنس دی — Judgment / Kilo Squad: The Survivor’s Log
بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapters 11 (Dizzy and Bernie segments))
1 سال بعد از امرجنس دی — Jacinto’s Remnant (Chapters 3, 6, 9 (1st Dom segment))
1 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 14 (1st Dizzy segment))
1 سال بعد از امرجنس دی — Jacinto’s Remnant (Chapter 9 (Hoffman and 2nd Dom segments))
1 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 14 (Cole segment))
1 سال بعد از امرجنس دی — Jacinto’s Remnant (Chapter 13)
1 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 14 (2nd Dizzy segment))
1 سال بعد از امرجنس دی — Jacinto’s Remnant (Chapter 15)
1 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 17)
2 سال بعد از امرجنس دی — Gears Tactics
9 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapter 20)
10 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 3 – RAAM’s Shadow
10 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 1, 2, 3, 4, 5 & 6)
11 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 7, 8 & 9)
12 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 10, 11 & 12)
13 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 13, 14 & 15)
14 سال بعد از امرجنس دی — The Slab (Chapters 16, 17 & 18)
14 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War
14 سال بعد از امرجنس دی — Aspho Fields (Chapters 1, 2, 4, 8, 11, 14, 18 & 20)
14 سال بعد از امرجنس دی — #01 – Hollow Part One
14 سال بعد از امرجنس دی — #02 – Hollow Part Two
14 سال بعد از امرجنس دی — #03 – Hollow Part Three
14 سال بعد از امرجنس دی— #04 – Hollow Part Four
14 سال بعد از امرجنس دی — #05 – Hollow Part Five
14 سال بعد از امرجنس دی — #06 – Hollow Part Six
14 سال بعد از امرجنس دی — #— – One Day
14 سال بعد از امرجنس دی — #09 – Barren Part One
14 سال بعد از امرجنس دی — #10 – Barren Part Two
14 سال بعد از امرجنس دی — #11 – Barren Part Three
14 سال بعد از امرجنس دی — #12 – Barren Part Four
14 سال بعد از امرجنس دی — #13 – Barren Part Five
14 سال بعد از امرجنس دی — #14 – Midnight
14 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 2 (+ Road to Ruin) / #07 – The Quickening / #08 – Harper’s Story
14 سال بعد از امرجنس دی — #19 – Dirty Little Secrets
14 سال بعد از امرجنس دی— Jacinto’s Remnant (Chapters 1, 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17 & 18)
15 سال بعد از امرجنس دی — Anvil Gate (Chapters 1, 2 & 3)
14 سال بعد از امرجنس دی — #20 – Dirty Little Secrets Part Two – Never Forgive, Never Forget
15 سال بعد از امرجنس دی — Anvil Gate (Chapters 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18 & 20)
15 سال بعد از امرجنس دی — Coalition’s End (Chapters 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18 & 19)
15 سال بعد از امرجنس دی — #21 – Dirty Little Secrets Part Three – Need to Know
15 سال بعد از امرجنس دی— Coalition’s End (Chapters 21, 22 & 23)
15 سال بعد از امرجنس دی — #22 – Dirty Little Secrets Part Four – Diaspora
15 سال بعد از امرجنس دی — #23 – Dirty Little Secrets Part Five – Keyhole
17 سال بعد از امرجنس دی — #24 – Dirty Little Secrets Part Six – No Hiding Place
17 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 3 / Judgment – Aftermath
17 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 4 (Anvil Gate Prologue)
42 سال بعد از امرجنس دی — Gears of War 4
42 سال بعد از امرجنس دی — Ascendance
42 سال بعد از امرجنس دی — Gears 5 (Act 1)
42 سال بعد از امرجنس دی — Bloodlines (Acts 1, 3)
42 سال بعد از امرجنس دی — Hivebusters
42 سال بعد از امرجنس دی — Gears 5 (Act 2-4)
اگر حوصله کامیک خوندن ندارید میتونید این ویدیو رو نگاه کنید تمام کامیک ها و Lore رو توضیح داده.

چیزی که ازش غافل شدیم اینه که احتمالا بخش مولتی پلیر بازی دستخوش تغییرات زیادی میشه و کلا بروز میشه.
شاید حتی بتل رویال هم بهش اضافه کنن😁
خیلی ها تا اسم بتل رویال میاد وسط ناخوداگاه جبهه گیری میکنن و دلیلشم اینه که 90% بازیهای ساخته شده یک مشت فیلر بدون هویت و خالی از خلاقیت هستند در صورتی که بتل رویال هم یک مود مالتی پلیر هست مثل PvP های کلاسیک.

اتفاقا تنها بازی شوتر سوم شخصی که میتونه با fortnite وارد رقابت بسیار جدی بشه و پلیرهای زیادی رو جذب بکنه همین Gears of war battle royale هست چون نه تنها از لحاظ اسکیل مهارت بیشتری میطلبه حتی ایده هایی هم که داخلش میشه پیاده کرد از خود fortnite هم بهتر باشه. به عنوان مثال شما تو فورتنایت base building داری ولی تو گرز میتونید با استفاده از بات jack که هر پلیر همراهش هست کاور بسازید که حکم Fabricator رو داره و با توجه به قابلیت های UE5 محیط ها و کاور ها قابلیت تخریب پذیری داشته باشن یعنی با این کار اصلا نیازی نیست که به صورت پیش ساخته همه جای مپ پر از کاور باشه بلکه تو شرایط 1v1 یا 3v1 ساخت کاور و ترکیبش با wallbounce میتونه یک فرمول جدیدی تو مهارت و نحوه بازی کردن پیاده کنه. حتی داخل بازی موارد PVE گونه ببینیم که مثلا فلان نقطه E-HOLE هست که مثلا اگه فلان BRUMAK رو بکشید بهتون شاتگان اپگرید شده بده یا محیط ها توسط طوفان Windflare کوچک و محدود بشن یا از بلاهای طبیعی دیگه مثل Razor Hail یا حملات KryllStorm پلیرهارو وسط جنگ خیابانی به چالش بکشه مثل مپ hail تو Gears of war 2. وسیله های نقلیه بسیار خفنی هم میشه استفاده کرد مثل Armadillo ، Track mule یا Ratbike. در کل پتانسیل بسیار زیاده اگه درست پیاده بشه.

من خودم فورتنایت رو دوست دارم و بازی به شدت فان و اسکیل محوری هست ولی اولو آخرش مخاطب های این بازی افراد کم سنو سال هستند و جو پاپ کالچر بیش از اندازش برای من غیر قابل تحمله.

اگر حوصله کامیک خوندن ندارید میتونید این ویدیو رو نگاه کنید تمام کامیک ها و Lore رو توضیح داده.

این ویدیو رو من یه نگاه انداختم خیلی خوب توضیح داده حتی کتاب آخر هم داخلش هست، در کل یه خلاصه بسیار کامله. تو پست اول هم اینو اضافه میکنم.

گیم پلی بازی ظاهراً آماده است نمی‌دونم چرا نشون ندادن چون شینوبی برای کسایی که از هل بلید کف بر شده بودن گفته بود گرافیک گیرز ندیدین پس!
احتمالا سال بعد گیم پلی ببینیم و آخر سالم تاریخ انتشار بازی باشه.

همین که داستان بازی به قبل از شماره اول برمی گردد و المان های ترسناک هم اضافه شده جای خوشحالی فراوانی دارد .گیرز 5 خیلی عالی بود ولی محیط های سرسبز و رنگارنگ بیشتر شبیه هورایزن Aloy و آنچارتد بود تا اون محیط های رنگ و رو رفته و غمبار سه گانه اول

امیدوارم بازی در دارک ترین و خطی ترین حالت ممکن ساخته بشه به دور از کوچکترین المان های open world و rpg

روند داستانی هم جوری باشه که هر چند ساعت یکبار چنان چک محکمی به گیمر بزنه که نتونه از جاش بلند شه

اینکه چرا گیم پلی نشون ندادن خب یکی از دلایلش میتونه این باشه که اکثر تریلر های معرفی گرز mad world ، rendezvous ، last day، ashes to ashes ،dust to dust به صورت in-engine ساخته میشدن یه جورایی اصلا امضاء سری بوده این مدل معرفی مسئله بعدی اینکه این مدل تریلرها سوای وقت گیر بودن بر اساس منظور و هدف خاصی ساخته میشن تو تریلر dust to dust قراره تو یک دقیقه وقایع مهم و مسیری که مارکوس و دلتا اسکواد از گرز1 شروع میکنن تا به نسخه3 برسن ببینیم یا تریلر ashes to ashes و اون تم و فضای افسرده ایی که داشت اینا چیزایی نیست که بشه تو یه تایم کوتاه با گیم پلی بهش رسید! یا فرضاً قراره تو تریلر یسری نکات خاص در عرض چند دقیقه متوجه بشیم مثلا تو همین تریلر E-day مارکوس با اون هیبتی که همیشه ازش تو خاطرمون هست داره از لوکاست کتک میخوره یا اسلحه ایی که دستشه رترو لنسره (سره همین یه مورد SASxSH4DOWZ دورزاریش افتاده بود که وقایع مربوط به emergence day ـه)، یا لحظه ای که یه نفر دست مارکوس میگیره و دوربین میاد بالا وقتی قراره بعد 13 سال دوباره دام ببینیم مسلماً این نمیتونه یه سکانس معمولی باشه و اون حس نوستالژی و غافلگیری چیزی نیست که راحت بشه تو گیم پلی درش آورد!
یسری توضیحات دیگه هم هست سره توسعه UE5 و پروژه های که کوالیشن روش کارکرده و . . . که الان حس تایپش نیست :D
----------------------------------
2 تا از ری اکشن های ملتو بذارم مابقی خودتون برید یوتوب ببینید:D

View attachment GEARS EDAY.mp4

Screenshot_20240612-235102-1.jpg
قشنگ گفت
برای من که بهترین هیلو بود ریچ ببینیم این یکی پریکوئل چه میکنه
البته اون حس و حالی که گیرز ۱ و ۲ زمان خودشون داشتن رو هیچ جوره شاید نشه تکرار کرد ولی با توجه به تریلر و اخبار از نظر کیفی میشه نزدیکش شد

سلام بر بروبچ بازیسنتر خودمون تمام رفیق های خودم حتی دشمنای خودم 😁😂
نه واقعا فکر کردید بدون من میتونید تاپیک گیرز را ببرید جلو؟! 😂
یکی اینجا حرف درستی زد گفت این بازی برای بچه های امروزی شاید بازی خوب و عالی باشه ولی واسه ما پیرها نوستالژی و کلی خاطره هست
حاجی من خودم دیگه ۴٠ سالو دارم رد میکنیم 😂
منی که فقط به خاطر این بازی لعنتی برای اولین بار کنسول خریدم!
بعضی بازیها هستند یه حس و حال خیلی عجیبی میدن به خاطر جو و اتمسفر بازی و متاسفانه دیگه تکرار نمیشن.
بازیهای زیادی هستند که جو خاص و منحصر به فرد دارن ولی تو اپشن خودم دوتا بازی که واقعا با روحیاتم خیلی سازگار بود و همیشه به فکر کردن بهشون موهای تنم سیخ میشه یکی هف لایف ۲ هست یکی گیرز ۱ واقعا اینبازی ها واسم به افسانست.
من محیط های گیرز ۱ را بیشتر از تمام سری ها دوست دارم حس و حال عجیبی داره مخصوصا ترکیبش با معماری قرون وسطی و کلیسا و معماری یونانی و... این وسط گیرز ۲ هم شاهکار بود به نظرم یه ترکیب بین گیرز ۱ و ۲ خیلی عالی میشه.
یکی از اولین ادمهایی که تو فروم گیرز از تغییرات گیرز شاکی بود خودم بودم من سنگینی گیم پلی گیرز ۱ را خیلی دوست داشتم سنگینی اسلحه ها و زره های پوشیده شده حس میشد و همین هم باعث میشد بیشتر سنگینی محیط ها حس بشه و حس ترس بیشتر سراغت بیاد. گیرز محیطهاش نهایت باید چهار رنگ استفاده بشه 😁 خدایی چی بود گیرز ۴ و ۵ رنگ صورتی هم توش دیده میشد لول! این بازی باید محیط ها تاریک و تیره و تار باشه مه الود و رمز الود.
گیرز ۴ و ۵ بازیهای خوبی بودن و شاید اگر سه گانه وجود نداشت خیلی بیشتر تحویلشون میگرفتند و الان همه سر و دست واسش میشکوندند ولی جلو سه گانه ها هیچی نبودن شخصا هیچ خاطره و تجربه خاصی از گیرز ۴ و ۵ یادم نمونده مخصوصا با اون شخصیت پشمکی و ابکی و لوسشون!

این نمایش جدید خیلی منو امیدوار کرد کاش میشد اون حس دوران قدیم و خاطراتی که با گیرز سه گانه داشتیم دوباره برامون زنده بشه

سلام بر بروبچ بازیسنتر خودمون تمام رفیق های خودم حتی دشمنای خودم 😁😂
نه واقعا فکر کردید بدون من میتونید تاپیک گیرز را ببرید جلو؟! 😂
یکی اینجا حرف درستی زد گفت این بازی برای بچه های امروزی شاید بازی خوب و عالی باشه ولی واسه ما پیرها نوستالژی و کلی خاطره هست
حاجی من خودم دیگه ۴٠ سالو دارم رد میکنیم 😂
منی که فقط به خاطر این بازی لعنتی برای اولین بار کنسول خریدم!
بعضی بازیها هستند یه حس و حال خیلی عجیبی میدن به خاطر جو و اتمسفر بازی و متاسفانه دیگه تکرار نمیشن.
بازیهای زیادی هستند که جو خاص و منحصر به فرد دارن ولی تو اپشن خودم دوتا بازی که واقعا با روحیاتم خیلی سازگار بود و همیشه به فکر کردن بهشون موهای تنم سیخ میشه یکی هف لایف ۲ هست یکی گیرز ۱ واقعا اینبازی ها واسم به افسانست.
من محیط های گیرز ۱ را بیشتر از تمام سری ها دوست دارم حس و حال عجیبی داره مخصوصا ترکیبش با معماری قرون وسطی و کلیسا و معماری یونانی و... این وسط گیرز ۲ هم شاهکار بود به نظرم یه ترکیب بین گیرز ۱ و ۲ خیلی عالی میشه.
یکی از اولین ادمهایی که تو فروم گیرز از تغییرات گیرز شاکی بود خودم بودم من سنگینی گیم پلی گیرز ۱ را خیلی دوست داشتم سنگینی اسلحه ها و زره های پوشیده شده حس میشد و همین هم باعث میشد بیشتر سنگینی محیط ها حس بشه و حس ترس بیشتر سراغت بیاد. گیرز محیطهاش نهایت باید چهار رنگ استفاده بشه 😁 خدایی چی بود گیرز ۴ و ۵ رنگ صورتی هم توش دیده میشد لول! این بازی باید محیط ها تاریک و تیره و تار باشه مه الود و رمز الود.
گیرز ۴ و ۵ بازیهای خوبی بودن و شاید اگر سه گانه وجود نداشت خیلی بیشتر تحویلشون میگرفتند و الان همه سر و دست واسش میشکوندند ولی جلو سه گانه ها هیچی نبودن شخصا هیچ خاطره و تجربه خاصی از گیرز ۴ و ۵ یادم نمونده مخصوصا با اون شخصیت پشمکی و ابکی و لوسشون!

این نمایش جدید خیلی منو امیدوار کرد کاش میشد اون حس دوران قدیم و خاطراتی که با گیرز سه گانه داشتیم دوباره برامون زنده بشه
به به حاج فرخ :دی خوش اومدی :دی منتظرم گیم پلی رو نمایش بدن تا گرافیکش رو بکنی تو چشم دوست و دشمن و هیتر :)) :D

به به حاج فرخ :D خوش اومدی :D منتظرم گیم پلی رو نمایش بدن تا گرافیکش رو بکنی تو چشم دوست و دشمن و هیتر :)) :D

شماها ماشالا روی ما رو هم کم کردید من دو نسله نیستم 😂 شماها همچنان
حاجی دیگه پیر شدیم با هزار بدبختی نه حوصله داریم نه انرژی وگرنه اینجا یکی دو نفری هستند شانس اوردن به پست دوران قدیم من نخوردن 😁

حالا اگه این گیرز بترکونه شاید یه نصف انرژی گرفتم اونوقت به من بگید که شاید بیام شرمنده دشمن نشید 😂

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or