Xbox GEARS OF WAR E-DAY

سازنده
The Coalition
ناشر
Microsoft studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
Gears-of-War_E-Day_Announce_Screenshot_6-f4080b1e36291f34bdad.jpg

سازنده: The Coalition
ناشر: Microsoft Studios
سبک: شوتر سوم شخص
پلتفرم: PC , Xbox Series
صفحه Steam : دارد
تاریخ عرضه: نامعلوم
بخش چند نفره : تایید نشده
Co-op : تایید نشده
GEARS OF WAR E-DAY نسخه بعدی از مجموعه بازیهای این فرنچایز میباشد که به عنوان سری اصلی محسوب میشود و نه به عنوان یک Spin-off. داستان E-DAY روایت اتفاقات هولناک و سلاخی شدن انسانها توسط موجودات ناشناخته زیر زمینی به نام لوکاست در امرجنس-دی را به تصویر میکشد. SERA بعد از 79 سال جنگ پندولوم بین دو ابر قدرت نظامی Union of the independent republic و Coalition of the ordered government بر سر منابع انرژی زیر زمینی ( Imulsion ) برای مدت کوتاهی روی آرامش رو به خود دید و مردمان Sera برای اولین بار به آینده روشن و بدون جنگ امیدوار شدند. در این زمان قهرمانان جوان جنگ یعنی مارکِس فینِکس و دامینیک سانتیاگو که در غم از دست دادن دوست و برادر خود یعنی کارلوس سانتیاگو شریک بودند متاسفانه از فاجعه ای که در انتظارشان هست کاملا بی خبرند، تهدیدات و کابوس های مرگباری که فقط آن را در رویای تلخ و ناخوشایند خود تصور میکردند. هیولاهایی که از زیر تخت بیرون می آیند!

آپدیت و ویرایش این پست ادامه خواهد داشت.

آخرین ویرایش:
یادمه یک زمانی حدود 10- 15 سال پیش تو این فروم یک عده میگفتن شخصیت پردازی هاپوکومار از مارکوس بهتره! و یک سری بازی ها مثال میزدن ولی الان بعد از گذشت این همه سال تقریبا همه مارکوس فینکس و شخصیتش می شناسن و خیلی ها منتظرن که دوباره برگرده و برعکس خیلی از بازی های که قبلا دوستان مثال میزدن کامل فراموش شدن کلا دنیا گرز برخلاف چیزی که یک عده قبلا ادعا میکردن داستان عظیم و پیچیده ای داره و به اندازه کافی هم عمق داره و هر کدام ازکارکترها یک شخصیت مخصوص به خودش داره که میشهبرای هر کدومش یک سناریو کامل تعریف کرد
همون یه دونه Nice ـی که مارکوس میگه از کل شخصیت پردازی این دو تا نسخه اخیر بالاتره :دی

گیرز اف وار التیمیت ادیشن رو همین ماه های اخیر تموم کردم (تکنیکلی هنوز تموم نشده چون رام رو هنوز نزدم، پدرسوخته واقعا پاره میکنه رو اینسین :D اما خب عملا بازی تموم شده دیگه، رامم میزنم...

گیرز 2 رو شروع کردم و اخرای اکت 2 هستم، گیرز 2 رو من حقیقتا از قدیم برای تنوع محیط هاش نسبت به نسخه اول خیلی دوست داشتم، نسخه اول یک شوتر واقعا خفن بود، هنوزم یادمه اولین بار وقتی رو کنسول پسر داییم دیدمش پرهام ریخته بود، همون حدودای لانچ بود، یک سال حدودا بعد هم خودم 360 خریدم و دیگه شروع کردم به ترکوندن بازی هایی مثل گیرز هیلو مس افکت بایوشاک و غیره...

گیرز 1 شوتر واقعا خفنیه، گیرز 2 هم به نظرم ادامه خیلی خوب و شایسته ای هست، همون فرمول نسخه قبل که هر اکت تقریبا گیم پلی منحصر به فرد و باس مخصصو خودش رو داشت رو ادامه داد + تنوع محیطی جنگل و کوهستان و زیر زمین طور که متفاوت از حالت شهری نسخه اول بود، اتمسفر خاکستری بازی هارم خیلی دوست دارم، همین رو ادامه میدم تا برسم به گیرز 3 و 4...

همزمان 5 هم بازی میکنم، به نظرم حالت یکپارچه گیم پلی تو 5 که از اون حالت یونیک اکت به اکت قبل یکمی خارج شده (بازی مدرن و پیشرفته هم شده در عین حال، یعنی الکی اینطوری نشده) بزرگ ترین مسئله ای هست که فن بیس گیرز رو شاکی میکنه، چون گیرز یک حالت کلاسیک خطی یونیک بر اسا اکت داشت قبلا، و الان شده یک بازی تقریبا یکپارچه و سندباکس طور مدرن،

که خب به نظر میرسه با ای دی قراره به همون فرمکول اصیل بازی برگردیم، قائدتا در عین حال پیشرفت هم میکنه و در جنبه های گوناگون مدرن هم میشه، و خب اصل قضیه یعنی ستینگ جالب تر نسخه های کلاسیک مهمه که قراره برگرده..

خلاصه دوران خفنیه واقعا :D این که بازی ها قدیمی سری رو شروع کنی تا بازی جدید بیاد هم واقعا حال میده، همین کار رو از پارسال با دووم و هیلو هم کردم، سعی میکنم همه رو تا اومدن نسخه جدید به انتها برسونم... فیبل هم همینطور، چقدددددر من این فیبل رو دوست دارم با اینکه زمان خودش درست بازی نکرده بودم....

*گیرز اف وار همیشه یک طرف نبرد های کلاسیک بازیسنتری بود :D از مقایسه همیشگی با انچارتد، تا علامت سوال در مورد اینکه شوتر سوم شخص مدیون گیرز هست اول یا RE4

:D یادش بخیر... واقعا ویدئوگیم همیشه در حال پیشرفت هست و یکی از بهترین پدیده ها برای انگیزه داشتن و عاشق اینده و زندگی بودن...

گیرز اف وار التیمیت ادیشن رو همین ماه های اخیر تموم کردم (تکنیکلی هنوز تموم نشده چون رام رو هنوز نزدم، پدرسوخته واقعا پاره میکنه رو اینسین :D اما خب عملا بازی تموم شده دیگه، رامم میزنم...

گیرز 2 رو شروع کردم و اخرای اکت 2 هستم، گیرز 2 رو من حقیقتا از قدیم برای تنوع محیط هاش نسبت به نسخه اول خیلی دوست داشتم، نسخه اول یک شوتر واقعا خفن بود، هنوزم یادمه اولین بار وقتی رو کنسول پسر داییم دیدمش پرهام ریخته بود، همون حدودای لانچ بود، یک سال حدودا بعد هم خودم 360 خریدم و دیگه شروع کردم به ترکوندن بازی هایی مثل گیرز هیلو مس افکت بایوشاک و غیره...

گیرز 1 شوتر واقعا خفنیه، گیرز 2 هم به نظرم ادامه خیلی خوب و شایسته ای هست، همون فرمول نسخه قبل که هر اکت تقریبا گیم پلی منحصر به فرد و باس مخصصو خودش رو داشت رو ادامه داد + تنوع محیطی جنگل و کوهستان و زیر زمین طور که متفاوت از حالت شهری نسخه اول بود، اتمسفر خاکستری بازی هارم خیلی دوست دارم، همین رو ادامه میدم تا برسم به گیرز 3 و 4...

همزمان 5 هم بازی میکنم، به نظرم حالت یکپارچه گیم پلی تو 5 که از اون حالت یونیک اکت به اکت قبل یکمی خارج شده (بازی مدرن و پیشرفته هم شده در عین حال، یعنی الکی اینطوری نشده) بزرگ ترین مسئله ای هست که فن بیس گیرز رو شاکی میکنه، چون گیرز یک حالت کلاسیک خطی یونیک بر اسا اکت داشت قبلا، و الان شده یک بازی تقریبا یکپارچه و سندباکس طور مدرن،

که خب به نظر میرسه با ای دی قراره به همون فرمکول اصیل بازی برگردیم، قائدتا در عین حال پیشرفت هم میکنه و در جنبه های گوناگون مدرن هم میشه، و خب اصل قضیه یعنی ستینگ جالب تر نسخه های کلاسیک مهمه که قراره برگرده..

خلاصه دوران خفنیه واقعا :D این که بازی ها قدیمی سری رو شروع کنی تا بازی جدید بیاد هم واقعا حال میده، همین کار رو از پارسال با دووم و هیلو هم کردم، سعی میکنم همه رو تا اومدن نسخه جدید به انتها برسونم... فیبل هم همینطور، چقدددددر من این فیبل رو دوست دارم با اینکه زمان خودش درست بازی نکرده بودم....

*گیرز اف وار همیشه یک طرف نبرد های کلاسیک بازیسنتری بود :D از مقایسه همیشگی با انچارتد، تا علامت سوال در مورد اینکه شوتر سوم شخص مدیون گیرز هست اول یا RE4

:D یادش بخیر... واقعا ویدئوگیم همیشه در حال پیشرفت هست و یکی از بهترین پدیده ها برای انگیزه داشتن و عاشق اینده و زندگی بودن...
گرز یک ( نسخه التمیت) گرز 2 و 3 و 4 و5 رو COOP برو اونم رو درجه سختی Insane:D
من چند سال پیش با یک دوست عزیزی گرز 1 و 4 . با یک عزیز دیگه گرز 5 رو COOP درجه سختی Insane رفتم ، اگر لیست اچیومنت های ایکس باکسم رو چک کنید میبیند
تو بخش اچیومنت بازی ها که چک میکردم کلا 05% یعنی کمتر از یک دوم 1% ملت اون اچیومنت ها رو گرفتن البته مربوط به همون زمان میشه یعنی 3/4 سال پیش...نمیدونم الان چقدر شده...
حقیقتا پاره کرد رو اون درجه سختی ولی بشدت لذت بخش و حماسی بود
حتما امتحان کنید یک بار کل سری رو درجه سختی Insane برید، جهنم به معنی واقعی کلمه ولی لذت بخش.

_______
در مورد این سری همه اتفاق نظر داریم که سه گانه شاهکاری تاریخی بودن
اما در مورد نسخه 4 و 5 نسخه 4 از اواسطش حقیقتا بازی خیلی خوبی شد
نسخه پنجم هم شخصیت پردازی بدش رو در نظر نگیریم خداوکیلی بازی خوبی بود، فقط اون اکت که داخل یک سیاره قرمز بودیم خیلی رو مخ بود وگرنه بقیه اش خیلی بازی خوبی بود
بخش های COOP و مولتی بسیار گسترده ای داشت، طوری که تو لیست دوستام همه بالای 1000 ساعت تایم پلی داشتن :D

آخرین ویرایش:
از روزی که این بازی معرفی شده من یه حس عجیب غریب بهم دست داده انگار 20 سالی جوون شدم و حس و حال سال های 2005-2006 برام تداعی شده . انگار باز میخوام برم ایکس باکس بخرم و شب با ذوق و شوق بشینم Gears بزنم . واقعا مایکروسافت باید مراقب باشه و حواسش باشه گند نزنه به این بازی . اگه Gears E Day اون بازی بزرگ و خفنی که میخوام نباشه واقعا دل شکسته میشم . از اون طرف هم سونی بیاد یه Killzone ـه دارک Prequel معرفی کنه قشنگ یادم میره چند سالمه و انگار ماشین زمان نشستم برگشتم به گذشته .

View attachment 342622

تمام مشکلات گیرز ۵ را قبول دارم شخصیت ها اندینگ اینا ولی از یک طرف هم بازی رو خیلی دوست داشتم و به عنوان یه پکیج کلی در مجموع برام بازی به شدت خفنی هست در نتیجه با این عکس کاملا موافقم
گیرز ۴ بخشهای رباتیکش رو مخ بود ولی این عکس هم بی انصافیه.
طراحی یه سری از لوکیشنا و مراحل خیلی خوب بودن و از نظر گرافیک فنی و هنری عالی بود.

من یکی از بهترین تجربه هام تو صنعت گیمینگ اینه که با یکی از رفیقام کل سری گیرز رو با درجه سختی insane کو آپ رفتیم، یه حس و حالی داره که جای دیگه پیدا نمیشه و غیر از 4 و جاجمنت به نظرم بقیه واقعا گیم های سطح بالایی هستن، کوالیشن هم دیگه خوب یاد گرفته چیز های که اخیرا ساختن ( تکتیکس و هایو باسترز ) هر دو قوی بودن.
مولتیش هم که خداس واقعا کم لطفی میشه بهش خیلی آندرریتد هست مولتی گیرز، داستان که خیال همه راحته با این کانسپت و تریلر، ای کاش بیخیال مولتی و هورد هم نشن.
کی بشه دوباره با مارکوس بریم مولتی بزنیم یه نفرو با Gnasher کتلت کنی داد بزنه eat shit and die 8->

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or