Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
ممنون

گیرز دو خودش تایپیک داره اما میگم چیکار کنی:
بعد از اینکه با هاش اره به اره شدی میره بالا اون ستون ها رو قطع میکنه باید هی بدویی و بپری این ور اون ور تا اون ستون ها روت نیافته.بعد باید مواظب تیر هاش و اون موجودات ریز که میان سمتت هم باش.این کارارو که بکنب چند بار میاد پایین باهاش اره به اره میشی.بعد دیگه تموم میشه.
اون موقع میری یه جای دیگه که از این سخت تره.باید از دستش فرار کنی البته سوار یه reaver

اقادستت درد نکنه!
دفه اول که اره به اره میشیم مارکوس حولش میده عقب ‍, بعد تیر اتدازی و بعدش ستون رو میندازه جا خالی میدم!‌میاد پایین دوباره که اره به اره میشم اون حولم میده بعدم با اره میترکونتم!!

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
شروین جان میدونم که بازی مشکل نداره من میخوام بدونم که دوستان دیگه ای که بازی رو کپی بازی میکنن مشکل من رو ندارن؟ چه طوری حل میشه؟دوباره باید lt کنم و.....ایا؟:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه سهراب جان فک نمیکنم از lt باشه!(یعنی فک نمیکنم اصلا ربطی داشته باشه!) ممکنه(شاید شاید)از رایت بازی باشه(که احتمالش 1% هست:D )
چی بگم:D

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
برای من چند تا سوال پیش اومده.
1- اون دستگاهی که تو دموی آخر بازی نشون داده میشه که لوکاستها رو میکشه چیه ؟ کی طراحیش کرده ؟
2- پدر مارکوس چرا اون بلا سرش اومد ؟
3-ملکه ی لوکاستها کشته شد دیگه ؟ اون جونوره که بزرگ بود حالت یه ربات رو داشت ؟
{ من خودم 360 ندارم و فقط دموش رو دیدم }

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
سلام
برای من چند تا سوال پیش اومده.
1- اون دستگاهی که تو دموی آخر بازی نشون داده میشه که لوکاستها رو میکشه چیه ؟ کی طراحیش کرده ؟
2- پدر مارکوس چرا اون بلا سرش اومد ؟
3-ملکه ی لوکاستها کشته شد دیگه ؟ اون جونوره که بزرگ بود حالت یه ربات رو داشت ؟
{ من خودم 360 ندارم و فقط دموش رو دیدم }
1.اون رو بابای مارکوس طراحی کرده
2.چون به خودش Lambent تزریق کرده بود برای ازمایشات ... به همین دلیل به پفک تبدیل شد
3.ملکه اره مرد... اون جونوره هم روبات نبود جونور یود:d

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
1.اون رو بابای مارکوس طراحی کرده
2.چون به خودش Lambent تزریق کرده بود برای ازمایشات ... به همین دلیل به پفک تبدیل شد
3.ملکه اره مرد... اون جونوره هم روبات نبود جونور یود:d

لمبنت چبه ؟ میشه یکم توضیح بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر