Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سلام به رفقا
من دیشب یکم از بازی رو بازی کردم اول بازی که بازی کردم
همه ی دشمن ها یعد از مردن میترکیدن
اصلا نه خونی نه رگی نه چیزی بود
تا آخر بازی اینطور میمونه؟
اگه بمونه اصلا حال نمیده مخصوصا اره کردنش
ولی عجب تحولاتی دادن توش مخصوصا گرافیک نور پردازی

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
آقا این بازی طوری هست که بشه رفت تو کلوپ نشست یه سره 6 ساعته روی easy تموم کرد؟:-/
حدودا میشه این کار را کرد، اما خو فکر کنم بیشتر 6 ساعت طول بکشه
شما میتونی یه فلاش ببری با خودت و یه پروفایل روش درست کنی و در سه نوبت بری بازی کنی ...
اینج.ری راحت تر هم هستی

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
سلام به رفقا
من دیشب یکم از بازی رو بازی کردم اول بازی که بازی کردم
همه ی دشمن ها یعد از مردن میترکیدن
اصلا نه خونی نه رگی نه چیزی بود
تا آخر بازی اینطور میمونه؟
اگه بمونه اصلا حال نمیده مخصوصا اره کردنش
ولی عجب تحولاتی دادن توش مخصوصا گرافیک نور پردازی

نه . از اواخر ACT 1 لوکاستها میان

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
از حالت تک نفرش اصلا تا حالا خوشم نیومده یک مزخرف به تمام معنا!نه از لحاظ گرافیک و گیم پلی بلکه از لحاظ درجه سختی مزحک بازی.الان روی hardcore دارم بازی میکنم بشدت اسونه. هرجا میری اون سه نفر دیگه دنبالتن کمکت میکنن.اقا من به کمک شما نیازی ندارم.کل جذابیت گیم پلی رو این حرکت نابود کرده حالا نمیدونم امیدوارم در ادامه درست بشه که اگه نشه فقط میتونم به حال سازنده تاسف بخورم که همچنین بازی بشدت اسون و اعصاب خورد کنی ساخته.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
از حالت تک نفرش اصلا تا حالا خوشم نیومده یک مزخرف به تمام معنا!نه از لحاظ گرافیک و گیم پلی بلکه از لحاظ درجه سختی مزحک بازی.الان روی hardcore دارم بازی میکنم بشدت اسونه. هرجا میری اون سه نفر دیگه دنبالتن کمکت میکنن.اقا من به کمک شما نیازی ندارم.کل جذابیت گیم پلی رو این حرکت نابود کرده حالا نمیدونم امیدوارم در ادامه درست بشه که اگه نشه فقط میتونم به حال سازنده تاسف بخورم که همچنین بازی بشدت اسون و اعصاب خورد کنی ساخته.
خوب بازی که مزخرف نیست احتمالاً شما با این سبک بازی ها حال نمی کنی :d
ولی درجه سختی بازی رو درست میگید یه مقدار تو کمپین آسون تر شده .......

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652

تمام صحبتتون به نظر شخصیتون برمی گرده و قابل احترام ولی بنظره منم اون قسمتی که بولد کردم قبول دارم منم دو act رفتم و بازی خیلی اسونه ( بنظرم درجه سختی آخر به طرز عذاب اوری سخت باشه که فقط co-op میشه ردش کرد ) ولی این اسون کردن بازی برای جذب بیشتر گیمرای هر چند کژوال به این بازی بوده درصد گیمرای هاردکور نسبت به گیمران کژوال کمتره و دلیل کارشونم همینه که بنطرم منطقی میاد
شما میتونید بعد از اتمام بازی رو درجه اخر باز کنی دوباره و لذت 100 برابر ببری
موفق باشی

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا ا میخوام بازی رو نصب کنم اررور میده دیسک خش داره یا کثیفه!! ممکنه ایراد از رایتش باشه؟ نصب نمیشه ولی اجرا میشه!‌ممکنه وسط بازی گیر کنه؟؟

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
اقا ا میخوام بازی رو نصب کنم اررور میده دیسک خش داره یا کثیفه!! ممکنه ایراد از رایتش باشه؟ نصب نمیشه ولی اجرا میشه!‌ممکنه وسط بازی گیر کنه؟؟
اگه داره اجرا میشه ولی نصب نمیشه به احتمال زیاد وسط بازی بهت اخطار میده و ارور میده و ضدحال میخوری بهتره بری بازیو رو دیسک مرغوب مثله ورباتیم و تی گیت بخری و با خیال راحت نصب کن و لذت ببر از بازی;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
قبلا گفتم بازی به خاطر این روی درجه سختی Hardcore آسون هست چون هر بار که می افتین زمین هم تیمی ها میان کمکت ولی روی درجه سختی Insane از این خبر ها نیست و مستیم میمیری..

همون اول هم اگر یادتون باشه Epic اعلام کرده بود خیلی ها نتونست نسخه های 1 و 2 رو به خاطر سختی زیاد تموم کنند و تو شماره 3 به فکر اونها هم هستن

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
بدون کوچکترین مشکل رو lt 2 تموم شد بنظرم خوب بود ولی epic نباید ادامش بده چون تکراری شده دیگه
خوشبختانه اپیک اعلام کرده حالا حالاها گیرز رو میسازند.به هیچ وجه هم تکراری نیست و نخواهد شد.
شما تشریف ببر روی insane بازی کن تا اشکت دربیاد:d​

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
من نميدونم چرا همه ميگن اين بازي آسونه
برين رو اينسين تا بعدش بياين پست بدين و بگين اينجاش را چجوري تموم كردين
حالا اينجا همه شدن گيرز باز

amirglo

کاربر سایت
May 26, 2010
7
دوستان کمک کنید لطفا*
وقتی بازیو میخوام بازی کنم یا رو صفحه اصلی گیر میکنه یا هم که وارد بازی میشم بعد از اولین لود بازی رو لود گیر میکنه ولی صداش اجراش میشه لطفا راهنمائی کنید ممنون میشم کمکم کنید بد جوری تو کفم
مرسی

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان کمک کنید لطفا*
وقتی بازیو میخوام بازی کنم یا رو صفحه اصلی گیر میکنه یا هم که وارد بازی میشم بعد از اولین لود بازی رو لود گیر میکنه ولی صداش اجراش میشه لطفا راهنمائی کنید ممنون میشم کمکم کنید بد جوری تو کفم
مرسی

احتمالا دی وی دی بازیت اشکال داره سعی کن ازجای مطمین بگیری اونی که داری درست رایت نشده اگه اطمینان داری اپدیتت درسته ولی بازی اجرا نمیشه دیگه تو دستگاه نزار چون بازیت خرابه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر