Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
این:
91wH5pdc4EL._AA1500_.jpg

مربوط به هرد 2 هست؟
چون آنیا...
خیلی ممنون با لو دادن داستان:|

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
1.تصویر اسپویله.
2.به استوری مد ربطی نداره.
3.اگه از استوری باشه یعنی کاربرایی که بازی رو لیک کردن تصویر داده باشند تو تصویر های معرفی کالای آمازون چیکار میکنه.
4.خواهش میکنم.
:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
مربوط به بخش مولتیپلیر هست و دقیقا داره تو یکی از مپ های مولتی بازی میشه..

همینطور هم که میدونید تو مولتیپلیر هم میشه سربازان COG رو انتخاب کرد هم لوکاستها ..

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
یعنی یه چمن باعث شد شما پی ببرید باریه بزرگیه ؟!:D
آره دیگه.جدا از شوخی نیگاه کنی تو اکثر بازی ها یا چمن خیلی کمه یا مثل موکت چسبیده زمین چون تا اونجا که میدونم رندر کردن چمن سنگین ترین چیزه بعد از اون فکر کنم برگ های درخت میشه به همین خاطر بعضی بازی ها تا تو محیط جنگل میرن یا درختش کمه یا افت فریم داره یا به هرچی شبیه هست به غیر از جنگل.
در ضمن از طرف دارهای بی چون و چرای این بازی هستم یادمه قبل از تایید شدن این بازی به خاطر صحبت در مورد این بازی اخطار گرفتم:d

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
بنده خدا جدا از شوخی نیگاه کنی تو اکثر بازی ها یا چمن خیلی کمه یا مثل موکت چسبیده زمین چون تا اونجا که میدونم رندر کردن چمن سنگین ترین چیزه بعد از اون فکر کنم برگ های درخت میشه به همین خاطر بعضی بازی ها تا تو محیط جنگل میرن یا درختش کمه یا افت فریم داره یا به هرچی شبیه هست به غیر از جنگل

اگه یادتون باشه،نسخه ی پی اس 3 مافیا 2 هم چمن نداشت.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
آره دیگه.جدا از شوخی نیگاه کنی تو اکثر بازی ها یا چمن خیلی کمه یا مثل موکت چسبیده زمین چون تا اونجا که میدونم رندر کردن چمن سنگین ترین چیزه بعد از اون فکر کنم برگ های درخت میشه به همین خاطر بعضی بازی ها تا تو محیط جنگل میرن یا درختش کمه یا افت فریم داره یا به هرچی شبیه هست به غیر از جنگل.
در ضمن از طرف دارهای بی چون و چرای این بازی هستم یادمه قبل از تایید شدن این بازی به خاطر صحبت در مورد این بازی اخطار گرفتم:d
نه اینطوری هم که تو میگی نیست :d البته تو این که طراحی چمن گیرز 3 عالی شکی نیست ولی اینکه بیام بگیم چمن تو اکثر بازی ها مثل موکت ِ دیگه ...........:d
31474916940804810164.jpg

56625537342604190260.jpg

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
نه اینطوری هم که تو میگی نیست :d البته تو این که طراحی چمن گیرز 3 عالی شکی نیست ولی اینکه بیام بگیم چمن تو اکثر بازی ها مثل موکت ِ دیگه ...........:d
31474916940804810164.jpg

56625537342604190260.jpg

خوب تو خیلی از بازی ها چسبیده مثل مافیا 2 نسخه ps3 و خیلی از بازی های مشترک.
تصویر بالایی نسخه pc هستش؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
این:
91wH5pdc4EL._AA1500_.jpg

مربوط به هرد 2 هست؟
چون آنیا...
هیچ اسپویلری نداره این عکس.
مربوط به مود Capture the Leader در مولتی پلیر هستش. همونطور که میبینید پرسکات توسط اون Kantus خفت شده. بقیه باید نجاتش بدند.
از طرف دیگه COG هم میتونند ملکه را دستگیر کنند.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

تا جایی که من میدونم این عکس ها ، عکسهایی هستن که در حین این که یک نفر در حال بازی بوده گرفته شده . و این یعنی اینکه :
با ایم کیفیت بالایی که این عکس ها دارن ( اونم در حالت توضیح بالا ) ، پس خود بازی دیگه چه گرافیکی داره .
احتمالا رو دست تمام بازی های با گرافیک بالای کنسولی بلند میشه . حتی به نظرم انچارتد رو هم درو میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر