Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
بچه ها جایی هست که از اینا پیدا بشه ؟! :d

چقد خــــــــــــــــــــــــوبه این پسر!!!!!دلم خواســـــت :d:-o
اه تو این مملکت دنبال اینجور چیزا گشتن مصیبته!!!مردم محتاج شام شبشونن تو این خراب شده کمتر پیش میاد اصلا فکر کسی بره سمت این چیزا :(

• Like
Reactions: REDEMPTiON313#

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
چقد خــــــــــــــــــــــــوبه این پسر!!!!!دلم خواســـــت :d:-o
اه تو این مملکت دنبال اینجور چیزا گشتن مصیبته!!!مردم محتاج شام شبشونن تو این خراب شده کمتر پیش میاد اصلا فکر کسی بره سمت این چیزا :(

یه چرخی هم تو آمازون و ایبی بزن.
این که چیزی نیست برو تو سایته زیر ببین چه چیزایی هست!!!!!!!:|!!!!!!
سایته زیر

آخرین ویرایش:

BC CENTER!

کاربر سایت
Aug 10, 2011
10
دوستان این فروشگاه pinata.ir مطمئنه بحوام ازش بازی gears of war 3 رو پیش خرید کنم؟
11 نفر کردند این کارو!
بنظرتون امنه؟بعد اوریج اینو بگیرم که دیگه بازیش دستگاه آپدیت نمیکنه برا XGD3 ؟
پ.ن: DEAD ISLAND و بازی اسب سواریه و پنگوئن های مادگاسکار+MONKEY ISLAND برای 360 قفل که ندارند؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خوب بازی برای Jtag هم ریلیز شد :d ولی دوستان بهم گفتن این دمو بازی ولی بازم نمیدونم :d به هر حال خواستم اطلاع رسانی کنم .

http://www.xbox360iso.com/gears-war-3-t456537.html

نه بازی کامل هستش هفت گیگ و خورده ای که دمو نمیشه .اگه یادتون باشه گیرز 2 هم دو هفته زودتر از زمان عرضه لیک شد

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
این قضیه ی لیک شدن خیلی قدیمیه ماله یکی دو ماه پیش بود همین جا هم خیلیا بازیش کردن و تمومش کردن

از کجا بفهمیم دستگاهمون jtag هستش؟

نیست. این هک قدیمی و خیلی هم پیچیده و سخته بنابراین فروشنده ای این کار رو نمیکنه کنسول شما هم مطمئنا جی تگ نیست

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این قضیه ی لیک شدن خیلی قدیمیه ماله یکی دو ماه پیش بود همین جا هم خیلیا بازیش کردن و تمومش کردن
نه دیگه دوست عزیز اشتباه شما همین جاست اونی که 2 ماه پیش اومده بود نسخه کامل بازی نبود پر از باگ بود دهن کاراکترها هم حرکت نمیکرد کلی مشکل داشت اما اینی که امروز اومده نسخه retail و کامل بازی هستش

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
نه دیگه دوست عزیز اشتباه شما همین جاست اونی که 2 ماه پیش اومده بود نسخه کامل بازی نبود پر از باگ بود دهن کاراکترها هم حرکت نمیکرد کلی مشکل داشت اما اینی که امروز اومده نسخه retail و کامل بازی هستش

یعنی بازی یعدفه دیگه هم لیک شده باز فقط برا جی تگیا دهنشون سرویس:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر