Gears of War 2

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,288
نام
نـــــــویـــــــــد
مدتیه آلزایمر گرفتم.:d تقسیر این بیlive ی . live م تمام شده همه جا گرون میدن. بازی سنتر هم که گویا تمام کرده فعلا. خلاصه هوش و ذهن برامون نزاشته.:d

الان ديگه فكر كنم آوردن ... :cool:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,238
نام
محمد امین
من بازی رو رویه Co Op تموم کردم اما اچیومنت آخر رو بهم نداد.. نوشته 28 تا مرحله رفتی و یکیش مونده..:eek:

من حتی بخش تمرینی اول هم رفتم..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من بازی رو رویه Co Op تموم کردم اما اچیومنت آخر رو بهم نداد.. نوشته 28 تا مرحله رفتی و یکیش مونده..:eek:

من حتی بخش تمرینی اول هم رفتم..
امکان نداره احتمالان یا یک مرحله رو نرفتی یا از وسطش دو نفره رفتی;)

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
آقا یه سوال فنی

من با توجه به این همه تعریفی که تو این تاپیک کردین یکی دو نفرم که تعریف نکرده همه تعریف کردن و با تریلر هایی که دیدم قبلنا

من الان چند روزی بازی رو گرفتم جلو هم رفتم گرافیکش به دلم نشنسته حس می کنم گرافیکش رو Medium :biggrin1: هست

می گم می شه اشکال از دیسک باشه ؟ ( من بازی رو هم تو هارد نصب کردم )
عزیز اگه tv و کابلت سالمه از دیسکه تکسچرات نصفه نیمه لود میشن.ماله منم بعضی مواقع اینجوری میشد.عوض کردم درست شد اگه اینجوری هم درست نشد دیگه گیر از خودته:cheesygri سلیقت نمیپسندش.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,238
نام
محمد امین
برو بچ من بخوام باتون live بازی کنم چه کنم؟
گیمر تگم Ivoryks trooper هستش...
ممنون

هر شب ساعت 11.30 به بعد بیا تو لایو.. معمولا 4 -5 نفر هستیم که هر شب تو این ساعت بازی میکنیم..

البته باید تا 3 شب بیدار باشی..:biggrin1:

منو اد کن : livebaz

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,238
نام
محمد امین
یکی بگه من کلا بخوام بیام تو لایو بازی کنم باید چه کنم ؟
adsl 128

کاری نداره.. بعد از اینکه وارد بازی شدی.. میری رویه قسمت مولتی پلیر و بعد هم گزینه اول یعنی Public رو انتخاب میکنی و بعد هم سرچ میکنی تا نفرات مورد نظر رو پیدا کنه و وارد بازی بشه..

اگر هم دوست داشتی میتونی گیمرتک های دوستان رو اد کنی و با اونها بازی کنی..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من بازی رو رو تموم کردم HARDCORE تموم کردم و اچیومنت تموم کردن بازی روی Easy , Normal رو داد ولی hardcore رو نداد . :((:((
دو تا احتمال وجود داره: 1- اینکه باگ بوده. 2- اینکه شما یکی از Chapter ها رو روی Hardcore نرفتی. پیشنهاد میکن لیست مرحله های بازی رو نگاه کن و ببین که همه نقره ای هستند یا نه.;)

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
آقا ما که همیشه هستیم شبها . البته بعضی شبها هم نیستیم:d خلاصه کسی خواست coop یا هر چیزه دیگه بره ما در خدمتیم. خواستین هم پیام بزارین.
چاکر همه بچه ها .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دو تا احتمال وجود داره: 1- اینکه باگ بوده. 2- اینکه شما یکی از Chapter ها رو روی Hardcore نرفتی. پیشنهاد میکن لیست مرحله های بازی رو نگاه کن و ببین که همه نقره ای هستند یا نه.;)
من Training رو نرفتم . :-" باید رفت . ؟ :confused:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,238
نام
محمد امین
من Training رو نرفتم . :-" باید رفت . ؟ :confused:

اره باید حتماً بری.. ولی جالب اینجاست که من Training هم رفتم ولی اچیومنت co op رو بهم نداد..

راهی هست که بشه فهمید کدوم مرحله رو روه co op نرفتیم..؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
انگار خبرهایی مبنی بر اضافه شدن یک Mode جدید برای مالتی پلیر هست:bash:
البته اپیک در حال کار روی اپدیت سوم هست که چیزهای جالبی به چشم میخوره که به زودی اطلاعاتش رو در اختیارتون قرار میدم
فقط باید منتظر موند:love:

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,288
نام
نـــــــویـــــــــد
انگار خبرهایی مبنی بر اضافه شدن یک Mode جدید برای مالتی پلیر هست:bash:
البته اپیک در حال کار روی اپدیت سوم هست که چیزهای جالبی به چشم میخوره که به زودی اطلاعاتش رو در اختیارتون قرار میدم
فقط باید منتظر موند:love:

دست شما درد نكنه :biggrin1:
ديشب خوب مارو headshot كرديا !!! :-"
من كه هنوز تو كفم كه چجوري با Snipe ازون فاصله منو زدي :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر