Gears of War 2

دادش شرمنده من تازه از 2 این بازی شروع کردم :cheesygri خیلی باحال بود :cool:
فقط چون من 1 رو بازی نکردم نمفهمم چی به چی یکی کمک کنه بگگه این ها چی هستند که ما میکشیم ؟
یک حالی بدید داستان بازی کوتاه برام توضیح بدید ممنون میشم

دست شما درد نكنه :biggrin1:
ديشب خوب مارو headshot كرديا !!! :-"
من كه هنوز تو كفم كه چجوري با Snipe ازون فاصله منو زدي :confused:
قربانت.خودم هم هنوز تو کفم که چه جوری زدم:confused::biggrin1:

دادش شرمنده من تازه از 2 این بازی شروع کردم :cheesygri خیلی باحال بود :cool:
فقط چون من 1 رو بازی نکردم نمفهمم چی به چی یکی کمک کنه بگگه این ها چی هستند که ما میکشیم ؟
یک حالی بدید داستان بازی کوتاه برام توضیح بدید ممنون میشم
داستان قسمت اول بازی توی تالار پرمیوم ها هست!دوستان داستان این بازی خیلی فوقالعاده است توی اون مقاله یک چیزایی هست که اصلا ما دلیلشون رو هم نمیدونیم!و واقعا این بازی بک گراند داستانی عالی داره.

داستان قسمت اول بازی توی تالار پرمیوم ها هست!دوستان داستان این بازی خیلی فوقالعاده است توی اون مقاله یک چیزایی هست که اصلا ما دلیلشون رو هم نمیدونیم!و واقعا این بازی بک گراند داستانی عالی داره.
با شما موافقم گیرز اف وار دارای داستانی عالی و epic games و microsaft گفتن تا زمانی که ما دو شرکت کار میکنیم گیرز اف وار تولید میشه .

حالایک سوال من تو اون مرحله که یک هیولا دنبال میکنه تو رو گیر کردم من با اون که اره داره جنگیدم و تموم شد و اون سوار هیولا میشه ما هم سوار اون هیولا های پرنده میشیم تا بیرون امدن از غار هم دوم میارم از غار هم بیرون میایم یا اون هیولا دیگه میجنگیم و بعد اون هیولا گنده که دنبال ما میکنه دفه اول از پشت همه میکنه میزنم دفعه بعد از جلو همه میکنه میزنم دوباره از پشت میاد و از جلو هم همین تور میزنم وقتی دوباره از پشت میاد من رو میترکونه هیچ کاریش هم نمیتونم بکنم (همه این هیولا ها پرنده هستند و ما تو هوا هستیم )تا حالا بیست دفعه این شکلی شده

حالایک سوال من تو اون مرحله که یک هیولا دنبال میکنه تو رو گیر کردم من با اون که اره داره جنگیدم و تموم شد و اون سوار هیولا میشه ما هم سوار اون هیولا های پرنده میشیم تا بیرون امدن از غار هم دوم میارم از غار هم بیرون میایم یا اون هیولا دیگه میجنگیم و بعد اون هیولا گنده که دنبال ما میکنه دفه اول از پشت همه میکنه میزنم دفعه بعد از جلو همه میکنه میزنم دوباره از پشت میاد و از جلو هم همین تور میزنم وقتی دوباره از پشت میاد من رو میترکونه هیچ کاریش هم نمیتونم بکنم (همه این هیولا ها پرنده هستند و ما تو هوا هستیم )تا حالا بیست دفعه این شکلی شده
اسم اون هیولا ها ریورز هست و نمیتونم بقیشو راهنماییت کنم چون من در این قسمت به مشکل نخوردم .

آخرین ویرایش:

دقیقا مشکلی که منم داشتم! :)
باره دوم که از پشتت میاد اگه توجه کنی با یکی از دستاش تو رو میگیره باید سریع با رگبار بزنی تو دستش تا ولت کنه و ...
موفق باشی

آره فقط باید دستهاشو بزنی.. من رویه درجه آخر که بازی کردم تو اون تونله خیلی ازیتم کرد..

تو تونل مشکلی نداشتم اون قسمت هم رد کردم الان اون جایی گیر کردم که ریورز ها میان و ماهواره ها رو میزنن پدر رو در اوردن این نفر اخر رو که میمونه نمیتونم بزنم پدر ما رو در اورده

تو تونل مشکلی نداشتم اون قسمت هم رد کردم الان اون جایی گیر کردم که ریورز ها میان و ماهواره ها رو میزنن پدر رو در اوردن این نفر اخر رو که میمونه نمیتونم بزنم پدر ما رو در اورده
اونجاشم اصلا سخت نیست!
از دور بزنشون نزار زیاد نزدیک بشن که بتونن بزننش چند بار بری ردش میکنی...

هنوز مونده به یه قسمت میرسی با یه ماشین باید همه جور موجود رو بزنی که فقط راه حل اصلی co-op هست . ( یکی رانندگی میکنه یکی میزنه );)

Back