Gamerscore & Achievement

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
سلام بچه ها

سلام می کنم به بر بکس بازی سنتر امیدوارم خوب خوش باشین اقا 360 من کپی خور شده هیچ راهی برای وصل شدن به xboxlive نیست من چیزی از دیال اپ نمی دونم لطفا کمک کنین.ممنون

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دوست عزیز شما بهتره بری توی تاپیک "همه چیز درباره ایکس باکس لایو" اونجا هر چیزی رو که لازم داشته باشی رو توضیح داده

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
تا حالا کسی تونسته تمام achivment های یه بازی رو باز کنه؟
من oblivion و tomb raider رو همشو باز کردم و خیلی حال داد دارم رو بقیه هم کار میکنم خیلی حال میده اینطوری شیره بازی کشیده میشه و خیلی حال میده;)

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
خوب مثلا یه بازی مثل Oblivion رو میشه همشو باز کرد چون آنلاین نداره ولی اکثر بازیها چون Achivement آنلاین دارن تو ایران نمیشه همشونو باز کرد مگه اینکه اکانت گلد داشته باشی و بتونی تو لایو بازی کنی

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
تا حالا کسی تونسته تمام achivment های یه بازی رو باز کنه؟
من oblivion و tomb raider رو همشو باز کردم و خیلی حال داد دارم رو بقیه هم کار میکنم خیلی حال میده اینطوری شیره بازی کشیده میشه و خیلی حال میده;)
خیلی کار سختیه !!!
اینم جدیدترین آمار من :
Games : 6
Achivements : 41
Gamerscore : 1170

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
nfs mw هم باز كردنش اسونه.
فقط كافيه بازي رو تموم كني تا بهت 1000 تا ناقابل بده!
منم الان نزديك 1900 تا امتياز دارم كه احتمالا فردا رقم به طور نافرمي بره بالا:biggrin1:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
خیلی کار سختیه !!!
اینم جدیدترین آمار من :
Games : 6
Achivements : 41
Gamerscore : 1170
درسته سخته ولی خیلی حال میده مثلا تو dead rising واقعا باعث میشه چند بار بازی رو تکرار کنی امتحان کن خودت ببین
حتما میدونی که باید دستور العمل یا ماموریت هارو واسه بدست اوردن achivment ها باید تو اینترنت بخونی مخصوصا تو خود سایت xbox.com توضیحات خوبی داده و تو سایت http://www.gamefaqs.com/index.html توضیحات کامل داده شده;)

nfs mw هم باز كردنش اسونه.
فقط كافيه بازي رو تموم كني تا بهت 1000 تا ناقابل بده!
منم الان نزديك 1900 تا امتياز دارم كه احتمالا فردا رقم به طور نافرمي بره بالا:biggrin1:

جدی میگی اینقدر راحته؟ یعنی مولتی نداره این بازی؟ من pgr دارم خیلی حال میده و سخته این nfs چطوریه؟ گرافیکش خوبه؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
درسته سخته ولی خیلی حال میده مثلا تو dead rising واقعا باعث میشه چند بار بازی رو تکرار کنی امتحان کن خودت ببین
حتما میدونی که باید دستور العمل یا ماموریت هارو واسه بدست اوردن achivment ها باید تو اینترنت بخونی مخصوصا تو خود سایت xbox.com توضیحات خوبی داده و تو سایت http://www.gamefaqs.com/index.html توضیحات کامل داده شده;)

جدی میگی اینقدر راحته؟ یعنی مولتی نداره این بازی؟ من pgr دارم خیلی حال میده و سخته این nfs چطوریه؟ گرافیکش خوبه؟

امتياز براي مولتي نداره.
به pgr 3 كه عمرا نميرسه از نظر حرفه اي بودن ولي واسه ي دست گرمي هم كه شده خوبه يه بار تمومش كرد و لذت بخشه.گرافيكشم خوبه.
منم توي pgr جون ميكنم مخصوصا توي hardcore

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
یه شایعه پخش شده که ماکروسافت قرار یه سری چیزای جدید تو لایو به کسانی که gamer score بالا دارن جایزه بده !
البته هنوز معلوم نیست چیه ولی بعید نیست این خودش باعث میشه فروش بازی ها بالا بره!

بچه ها نزارین تاپیک پایین بره هر سوالی برای بدست اوردن achivment ها دارین اینجا بپرسین ;)
(فرق نداره چه بازی همه بازی ها)

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اخه بابا چه فایده داره مثلا من یه یارو رو دیدم تو سایت Xbox-scene امتیازش 11400 بود بعد رفتم دیدم 68 تا بازی کرده خب معلومه از هر کدوم 100 تا بگیره فقط 100 تا میشه 6800 خب مسخرس دیگه

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اخه بابا چه فایده داره مثلا من یه یارو رو دیدم تو سایت Xbox-scene امتیازش 11400 بود بعد رفتم دیدم 68 تا بازی کرده خب معلومه از هر کدوم 100 تا بگیره فقط 100 تا میشه 6800 خب مسخرس دیگه

این حرفتو واقعا قبول دارم ;) ;) این واقعا مسخرس :cool: :cool:
ولی خودمونیم این یارو که گفتی عجب خرپولی بوده ها :-" :-"
68 تا بازی :eek: :eek: :eek:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538

خوب عزیز من هدف ماکروسافت هم همینه که مردم بازی بیشتر بخرن هر چی بازی بیشتر بفروش بره ماکروسافت بیشتر سود میکنه و هر چی بیشتر سود کنه بازی بیشتر میاد;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

من یکی همین که افتخار دادم دارم بازی میکنم بیل گیتس باید بیاد سه بار ملق بزنه و تشکر کنه :biggrin1: من فقط آبلیووونو حاضرم وقت صرفش کنم چون ارزشش رو داره. یا اگر یه RPG درست حسابیه دیگه بیاد واسه اونم وقت میگذارم (مثل Fable 2 :love: ) ...

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
خوب عزیز من هدف ماکروسافت هم همینه که مردم بازی بیشتر بخرن هر چی بازی بیشتر بفروش بره ماکروسافت بیشتر سود میکنه و هر چی بیشتر سود کنه بازی بیشتر میاد;)

من هدف مایکروسافت رو کاری ندارم اگه قرار به فروش بیشتر بازی باشه که تا 1 سال دیگه که بازیها ارزونتر بشه یه کشورایی مثل ایران همه رو میگیرن وقتی بازی ارزون باشه هر بازی بیاد میرن میخرن اینجوری مایکروسافت سود میکنه؟ مایکروسافت اگه میخواد گیمر ها رو مشخص کنه باید ملاکش رو عوض کنه مثلا شما 10 تا بازی کردی کل امتیاز موجود 8800 بوده و شما 8000 تا رو بدست اوردی و این نشون میده که کارت از خوره بودن هم گذشته نه مثل Major Nelson که 97 تا بازی کرده فکر کنم الان امتیازش 6500 باشه تو سایتش هست من که کف کردم 97 تا بازی برین پروفایلشو چک کنین ببینین این یارو چه بازی نکرده:biggrin1: البته سایتش هم جز سایتهای معتبر به حساب میاد و اکثر اخباراش هم درست هستش ولی خب 97 تا بازی رو فکر کنم خود پیتر مور و بیل گیتس و بچه هاش هم بازی نکرده باشن

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من هدف مایکروسافت رو کاری ندارم اگه قرار به فروش بیشتر بازی باشه که تا 1 سال دیگه که بازیها ارزونتر بشه یه کشورایی مثل ایران همه رو میگیرن وقتی بازی ارزون باشه هر بازی بیاد میرن میخرن اینجوری مایکروسافت سود میکنه؟ مایکروسافت اگه میخواد گیمر ها رو مشخص کنه باید ملاکش رو عوض کنه مثلا شما 10 تا بازی کردی کل امتیاز موجود 8800 بوده و شما 8000 تا رو بدست اوردی و این نشون میده که کارت از خوره بودن هم گذشته نه مثل Major Nelson که 97 تا بازی کرده فکر کنم الان امتیازش 6500 باشه تو سایتش هست من که کف کردم 97 تا بازی برین پروفایلشو چک کنین ببینین این یارو چه بازی نکرده:biggrin1: البته سایتش هم جز سایتهای معتبر به حساب میاد و اکثر اخباراش هم درست هستش ولی خب 97 تا بازی رو فکر کنم خود پیتر مور و بیل گیتس و بچه هاش هم بازی نکرده باشن
توصیه می کنم حتما به این سایت یه سر بزنید و gamerscore ها رو بیبنید اونوقت متوجه می شید اینطوری هم نیست که همه مثل Major Nelson یا ... باشن:
http://www.top360tag.com

score نفر اول در جهان 107,934 می باشد.:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر