GamePad

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
خرکار ترین دسته ای که دیدم همین دسته وان هست. انقدر خرکاره انقدر خرکاره که حد نداره. من باهاش نرمال بودم ولی مواقع خشن هم کاملا جواب میداد. برعکس تو دوال شاک 4 داشتم آزار می دیدم انگار!کیفیت بدنه خیلی مشکل داشت و خب اصولا خرکار هم نبود!

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
ی دسته ایکس باکس برای لب تاپ و pc گرفتم واقعا جون سخته
نسل بعد میرم سراغ ایکس باکس
اما این لعنتی خسته ام کرده 2 ماه پیش میخواستم نیکون رولیشن پرو بگیرم اشتباه کردم نگرفتم الان یه میل رفته روش
حالا از لحاظ کیفیت astero c40 بهتره یا نیکون برای بازی فیفا

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دسته PS4 رو استیم راحت شناسایی میکنه و میتونید همه بازیای استیم رو باهاش بازی کنید
واسه بازی های کرکی هم اون بازی ها رو به لایبرری استیمتون اضافه کنید بعد از تو استیم واردش بشید راحت جواب میده.حتی میتونید بازیای اوریجین مثل فیفا رو بهش اضافه کنید و از توی لایبرری استیم بازش کنید راحت میشناسه و نیازی به برنامه های INPUT MAPPER یا DS4 Windows نیست.

آخرین ویرایش:

momo

کاربر سایت
Feb 3, 2007
315
با سلام
دوستان گیم پد نو باز کردم وصل کردم به کامپیوتر
گیم پد رو نمیشناسه و ویبره گیم پد یکسره کار میکنه
کسی راه حلی برای این مشکل داره ؟
میشه تعمیرش کرد؟ بازش کردم ولی چیز خاصی برای تعمیرش وجود نداره همه چی بنظر طبیعی بود
هر کسی اطلاعاتی داره در این موارد ممنون میشم کمک کنه

آخرین ویرایش:

Babak TechCom

کاربر سایت
Jun 17, 2010
13
سلام دوستان
بین دسته tsco 135w و ds4 ازین فیکای 350 تومنی که تو دی جی پره کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ ممنون میشم با دلیل بگید
نظرات ds4 ها ادمو گول میزنه نمیدونم نظراتشم فیکه یا واقعیه اخه خیلی متناقضه

• Like
Reactions: Sega_genesis

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,489
این گیم پد های تسکو که به عنوان کنترلر X360 رو پی سی شناخته میشن احتمال داره توسط آنتی چیت به عنوان چیت شناسایی بشن؟ کسی تا حالا بن شده واسه استفاده از اینا؟

• Like

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
سلام

حقیقت‌اش تا اونجا که می‌دونم و تجربه داشتم، ساخته‌های ریزر بعضی‌هاشون خوب از کار دراومدن، ولی خیلی‌هاشون کیفیت مناسبی ندارن (به‌ویژه با توجه به قیمت). در این میون Onza یکی از بی‌دووم‌ترین محصولات این کمپانی هست؛ به‌طوری که خیلی از کاربرهای Newegg و ... ازش شاکی هستن و به گفته بعضی‌هاشون این گیم‌پد در عرض چند هفته خراب شده! (این در حالیه که اونزا تو بررسی‌ها بد ظاهر نشده). جدا از کیفیت پایین، D-Pad این گیم‌پد هم کارایی لازم رو نداره. اما Sabertooth تا اینجا که یکی از بهترین تولیدات ریزر بوده و امتیازهایی مثل D-Pad بهتر از X360 و کلیدهای با پاسخ‌دهی بالا در اون دیده می‌شه. سیبرتوث یک صفحه نمایش کوچیک هم داره که تنظیمات از طریق اون انجام می‌شه. سیبرتوث به X360 و PC وصل می‌شه و نیاز به شبیه‌ساز نداره (حتی درایور جداگانه هم نداره و از درایور گیم‌پد X360 استفاده می‌کنه!)، ولی یک مورد رو شنیدم که تو ویندوز 7 شصت و چهار بیتی تشخیص داده نمی‌شده. البته این یک محصول مسابقاتیه و برای بازی‌های تک‌نفره چندان پیشنهاد نمی‌شه. یک لینک از بررسی Sabertooth به فارسی دارم که براتون می‌فرستم.

در مورد دسته‌های فراسو خودم یکی دارم (از همین طرح Xbox، البته سیم‌دارش) و جالب اینجاست که با توجه به قیمت‌اش کیفیت ساخت بالا و بدنه راحتی داره و تا الان هم بعد از مدت‌ها استفاده مشکل خاصی پیدا نکرده، ولی این مدل تو بازی‌ها کلیدهاش درست تشخیص داده نمی‌شه (تریگرها که کلا نتونستم کاری کنم تشخیص داده بشن). راستی تو بازه زیر 100 هزار تومن می‌تونید Logitech F310 رو هم مدنظر داشته باشید که ترکیبی از گیم‌پد X360 و DualShock هست و به دلیل پشتیبانی از استانداردهای DirectInput و XInput با بازی‌های قدیمی و جدید سازگاری داره (البته این مدل ویبره نداره). اگه با تریگرهاش و شولدرهاش و بدنه کوچک‌اش بتونید کنار بیاید انتخاب خوبیه.
---------

چرا. عاقبت بعد از چندتا برنامه، دست به دامن X360ce شدم و مشکل کلیدهای اصلی حل شد. ولی تریگرها رو همچنان نتونستم تو بازی‌ها راه بندازم
بله. اون F310 خیلی دسته خوبیه؛ یک گیم‌پد از یک برند معتبر با قیمت معقول. دی-پد نسبتا خوبی هم داره؛ دستکم از دی-پد x360 بهتره.

منم اون دسته فراسو رو دارم تریگرها کلا غیر قابل پروگرم شدن هستن !
با هر امولاتوری تست کردم نمیشناسه !

الان این دسته لاجیتک کلا تو بازار نیست ی مدل بالاتر از اون هست که بین 1500 تا 1700 قیمت گذاری شده ! :)):)):))

پ.ن
با نرم افزار joy2key تونستم حتی تریگرها رو هم فعال کنم . فقط موند ویبره که اونو نمیشه کاریش کرد چون این نرم افزار دکمه های روی کیبورد رو روی دسته مپ میکنه و کیبورد که ویبره نداره :))
عالیه این نرم افزار . تا 8 تا دیوایس مختلف رو هم زمان ساپورت میکنه .
ویدیو آموزشیش هم تو یوت یوب هست .
ممنون از کاربر
Rohshen
:*

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,615
منم اون دسته فراسو رو دارم تریگرها کلا غیر قابل پروگرم شدن هستن !
با هر امولاتوری تست کردم نمیشناسه !

الان این دسته لاجیتک کلا تو بازار نیست ی مدل بالاتر از اون هست که بین 1500 تا 1700 قیمت گذاری شده ! :)):)):))
شما با حدود 600 700 تومن هم میتونی دسته xbox360 با دانگل بگیری . راحت با همه بازی ها مچ میشه. تو دیوار راحت میتونی پیدا کنی این قیمت ها.

آخرین ویرایش:

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام دوستان یه سوال فنی دسته

Series S-X میخوام بخرم برای لپ تاپ میدونم که با بلوتوث وصل میشه ولی اگر دوتا بخرم اونوقت چطوری میتونم جفتشو وصل کنم به لپ تاپ؟​

• Like

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
یه دسته با سیم می‌خوام بخرم
برا وصل کردن به دیوایس اندرویدی اعم از موبایل و ستاپ باکس اندرویدی
هم برا بازیا اندروید هم شبیه ساز کردن می‌خوام

چی پیشنهاد میکنید؟
قیمتشم زیاد بالا نباشه

BoG-sNiP3 nintendo

کاربر سایت
Jul 13, 2021
16
سلام به همگی
من طرفدار پروپاقرص گیم های پلتفرمر ام
بعد از وارزون فقط پلتفرمر بازی میکنم
اصلا با کنترلر های نرمال راحت نیستم
بچه هایی که میدونن باید چه کنترلری تهیه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید8->

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
شما با حدود 600 700 تومن هم میتونی دسته xbox360 با دانگل بگیری . راحت با همه بازی ها مچ میشه. تو دیوار راحت میتونی پیدا کنی این قیمت ها.
هنوزم گیر میاد؟ (فیک نباشه؟)
با دانگلش چنده؟
ایمالز سرچ زدم همه میخورد فیک باشن
بعد حتما دانگل مخصوص میخواد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر