GamePad

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
سلام
بهترین دسته ای که برای PC بشه استفاده کرد (کم زحمت ترین) و تو بازیهای PC پشتیبانی بشه چیه؟
دسته های کنسول رو بگیرم مثلا تو بازی های ریسینگ، ویبره اش مثل کنسول تو جاده های خاکی و آسفالت فرق میکنه یا نه اون ها فقط برای کنسول هاست؟

• Like
Reactions: Mohsen GT

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
456
سلام
بهترین دسته ای که برای PC بشه استفاده کرد (کم زحمت ترین) و تو بازیهای PC پشتیبانی بشه چیه؟
دسته های کنسول رو بگیرم مثلا تو بازی های ریسینگ، ویبره اش مثل کنسول تو جاده های خاکی و آسفالت فرق میکنه یا نه اون ها فقط برای کنسول هاست؟
من خودم دسته تسکو مدل 135w رو استفاده میکنم. بی سیم هست و تو سیستم به عنوان دسته ایکسباکس 360 میشناسه. ولی خودمم دوست دارم بدونم کنترولر بی سیم بهتر برا کامپیوتر هست که قیمتشم خیلی فضایی نباشه یا باید به همین راضی باشم؟ اگه کسی بدونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
من خودم دسته تسکو مدل 135w رو استفاده میکنم. بی سیم هست و تو سیستم به عنوان دسته ایکسباکس 360 میشناسه. ولی خودمم دوست دارم بدونم کنترولر بی سیم بهتر برا کامپیوتر هست که قیمتشم خیلی فضایی نباشه یا باید به همین راضی باشم؟ اگه کسی بدونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
داداش من دسته های کنسول xbox از مدل 360 به بالا همگی واسه استفاده روی pc عالی هستن البته دسته کنسول های سونی از dualshock 4 به بالا هم خیلی خوبه همین طور کنترلرهای رایزر با توجه به قیمت بالایی که دارن ولی اونا هم خیلی خوبن ( من خودم از دسته xbox360 بی سیم که البته واسه اتصالش به pc به دانگل مربوطه نیاز هستش و همین طور دسته ps4 که با بلوتوث و همین طور با سیم قابل استفادست ، استفاده میکنم و راضیم )

• Like

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
456
داداش من دسته های کنسول xbox از مدل 360 به بالا همگی واسه استفاده روی pc عالی هستن البته دسته کنسول های سونی از dualshock 4 به بالا هم خیلی خوبه همین طور کنترلرهای رایزر با توجه به قیمت بالایی که دارن ولی اونا هم خیلی خوبن ( من خودم از دسته xbox360 بی سیم که البته واسه اتصالش به pc به دانگل مربوطه نیاز هستش و همین طور دسته ps4 که با بلوتوث و همین طور با سیم قابل استفادست ، استفاده میکنم و راضیم )
دستت درد نکنه. الان من این دسته تسکو رو که دارم. ولی بخوام دسته پی اس فورم رو بیسیم وصل کنم میشه؟

• Like
Reactions: amin200200

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
دستت درد نکنه. الان من این دسته تسکو رو که دارم. ولی بخوام دسته پی اس فورم رو بیسیم وصل کنم میشه؟
آره داداش دسته PS4 اگر که لپ تاپ داری و خود لپ تاپ بلوتوث داره ( که معمولا داره ) خیلی راحت میتونی با بلوتوث کانکت بشی و استفاده کنی اگر هم از pc استفاده میکنی که باز هم با یه دانگل بلوتوث راحت میتونی استفاده کنی البته در هر دو صورت از طریق کابل هم میتونی بهره ببری . راستی من خودم از ویندوز 10 استفاده میکنم و میدونم ویندوز 10 و 11 راحت دسته PS4 رو شناسایی میکنن و اگر اشتباه نکنم در ویندوز های قبل تر هم قابل استفاده بودن . موفق باشی .

• Like

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
456
آره داداش دسته PS4 اگر که لپ تاپ داری و خود لپ تاپ بلوتوث داره ( که معمولا داره ) خیلی راحت میتونی با بلوتوث کانکت بشی و استفاده کنی اگر هم از pc استفاده میکنی که باز هم با یه دانگل بلوتوث راحت میتونی استفاده کنی البته در هر دو صورت از طریق کابل هم میتونی بهره ببری . راستی من خودم از ویندوز 10 استفاده میکنم و میدونم ویندوز 10 و 11 راحت دسته PS4 رو شناسایی میکنن و اگر اشتباه نکنم در ویندوز های قبل تر هم قابل استفاده بودن . موفق باشی .
مرسی داداش. دانگل خاصی مد نظرت هست که کیفیت کانکشنش خوب باشه؟

• Like
Reactions: amin200200

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
مرسی داداش. دانگل خاصی مد نظرت هست که کیفیت کانکشنش خوب باشه؟
اگر دسته xbox360 وایرلس داشته باشی نیاز به دانگل مخصوص رو داری که حتی خودت هم میتونی درستش کنی که من همین کار رو کردم و طبق آموزش های موجود در سایت واسه خودم ساختم البته دانگل آماده و شیک هم در بازار موجوده و اگر داسته xbox360 با سیم ( منظورم اینه که وایرلس نباشه ) هم داشته باشی که با usb راحت کانکت میشه البته دسته های xbox one هم دانگل مخصوص به خودش رو داشتش اما دسته های سریز ایکس رو کامل اطلاعاتی ندارم ولی به احتمال زیاد با بلوتوث کانکت و قابل استفاده میشن .

• Like

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
443
سلام دوستان
قصد خرید دسته داشتم برای PC.
دوستان من ایکس باکس سری اس داشتم ولی اصلا با دسته ش کنار نیومدم. و همچنین تسکو هم ارگونومی ایکس باکسی داره با اونم همینطور.
ولی با دسته پلی استیشن یک و دو خیلی اوکی بودم.
حالا میخواستم بدونم از نظر شما با اطلاعاتی که دادم دسته ps5 به دستم میخوابه یا نه؟ دسته ps4 چطور؟ یا اگر دسته ای غیر از اینا هم میشه انتخاب کرد ممنون میشم پیشنهاد کنید. ممنون

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
سلام دوستان
قصد خرید دسته داشتم برای PC.
دوستان من ایکس باکس سری اس داشتم ولی اصلا با دسته ش کنار نیومدم. و همچنین تسکو هم ارگونومی ایکس باکسی داره با اونم همینطور.
ولی با دسته پلی استیشن یک و دو خیلی اوکی بودم.
حالا میخواستم بدونم از نظر شما با اطلاعاتی که دادم دسته ps5 به دستم میخوابه یا نه؟ دسته ps4 چطور؟ یا اگر دسته ای غیر از اینا هم میشه انتخاب کرد ممنون میشم پیشنهاد کنید. ممنون
بهترین دسته ای که میتونی تهیه کنی و لذت ببری همین دسته PS5 هستش با توجه به سلیقه شما مخصوصا که جدیدا آپدیت مخصوص ویندوز رو هم ارائه دادن که دیگه عمکرد دسته رو توی ویندوز کامل تر و جذاب تر میکنه پس در خریدش درنگ نکن البته ناگفته نماند که این دسته مشکلاتی نظیر عمر کم پتانسیومترهای به کار رفته و همین طور فقدان یک باطری خوب با شارژ دهی مطلوب رو به همراه داره که البته واسه همه یکسان نبوده و به یک شکل بروز نکرده در ضمن دسته PS4 هم با توجه به توضیحاتی که فرمودین میتونه انتخاب خوبی در مرحله دوم باشه چه بسا با توجه به راحتی کانکت شدنش با بلوتوث به دوایس هایی مثل PC و گوشی و ... هزینه کمتری رو در برداره
به هر حال تصمیم نهایی با شماست و همون طور که خودتون گفتین سلیقه ها متفاوت هستش ولی من خودم باشم چیزی جز DualSense™ Wireless Controller انتخاب نمیکنم .

• Cool
Reactions: jj191

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
سلام دوستان.
دسته ps5 رو به کامپیوتر با ویندوز 10که وصل میکنم (با هر روشی با سیم بی سیم با برنامه ds4 و بدون اون) دسته تو بازیها کار نمیکنه تو سایت تست برنامه ds4 تمام دکمه ها کار میکنن ولی تو بازیها هیچی کار نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید چه کنم

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
من دسته تسکو دارم مدل 170
تو بعضی بازیا وصل میشه تو بعضی بازیا وصل نیست!
سیستمم دسته رو میشناسه ولی این مشکل دائم وجود داره.
مثلا تو بازی tomb raider دسته شناخته میشه ولی تو high on life شناخته نمیشه! یا تو modern warfare میشناسه و تو alan waker و چند بازی دیگه نمیشناسه!! واقعا عذابه این موضوع

تصمیم دارم دسته xbox بخرم منتها چون قیمتش بالاست میخام بپرسم که آیا صد در صد رو همه ی بازیها میشه استفاده کرد یا خیر؟؟ واقعا عذابه، 40 گیگ بازی دانلود میکنی میبینی دسته کار نمیکنه تو محیط بازی. (تمام کارهای لازم از قبیل اپدیت کردن، وصل کردن با دانگل و سیم و.. تست کردم)

* بازیها رو کرکی دانلود میکنم. آیا ربطی به این داره؟
دسته xbox بگیرم حل میشه مشکل؟

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
من دسته تسکو دارم مدل 170
تو بعضی بازیا وصل میشه تو بعضی بازیا وصل نیست!
سیستمم دسته رو میشناسه ولی این مشکل دائم وجود داره.
مثلا تو بازی tomb raider دسته شناخته میشه ولی تو high on life شناخته نمیشه! یا تو modern warfare میشناسه و تو alan waker و چند بازی دیگه نمیشناسه!! واقعا عذابه این موضوع

تصمیم دارم دسته xbox بخرم منتها چون قیمتش بالاست میخام بپرسم که آیا صد در صد رو همه ی بازیها میشه استفاده کرد یا خیر؟؟ واقعا عذابه، 40 گیگ بازی دانلود میکنی میبینی دسته کار نمیکنه تو محیط بازی. (تمام کارهای لازم از قبیل اپدیت کردن، وصل کردن با دانگل و سیم و.. تست کردم)

* بازیها رو کرکی دانلود میکنم. آیا ربطی به این داره؟
دسته xbox بگیرم حل میشه مشکل؟
من تقریبا ده سالی میشه از دسته ایکس باکس روی پی سی استفاده می کنم و تا حالا حتی یک بازی هم نشده که باهاش مشکل داشته باشه.
بخر با خیال راحت

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
دسته پلی 5 یا پلی 4 یا ایکس باکس سری x یا گیم پد دیگه ای...چی بخرم برای استفاده روی پی سی؟
قابلیت های دوال سنس روی پی سی فعال میشن؟
یه راهنمایی میکنید
بودجه رو دور و بر سه در نظر بگیرید

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
دیروز دسته x.vision گرفتم مدل igame
دسته قبلیم تسکو 115 بود.کلا یماه و نیم کار داد.
ولی تعریف ایکس ویژن رو زیاد شنیدم. قیمتش 890 عه کفش.
امیدوارم حداقل یسال کار بده.خواهشا تسکو نخرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر