GamePad

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان راهی هست بشه دسته X360 بیسیم رو با کابل (چون رسیور وایرلسم سوخته فکر کنم!)‌ وصل کرد به PC ؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
پس میشه لطف کنید این دانگل رو معرفی کنید و بگید از کجا میشه تهیش کرد ؟
یه دانگل باوتوث معمولی هست که همه کامپیوتری ها دارن

musb-350b.jpg

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
دوستان من لاستیک d-pad دستم خراب شده
razer onza
میخواستم ببینم جایی برای تعمییر این دسته میشناسید؟
گارانتیسش تموم شده و زنگ زدم بهشون میگن ما فقط گارانتی تعویض داریم :|
واسه یه لاستیک زپرتی 200 تومن واسه دسته پیاده نشیم باز

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
راهی هست که بشه دسته ی بیسیم مخصوص xbox 360 (نه مخصوص pc ها ) را به pc وصل کرد بدون درد سر ؟ اگه میشه چرا مایکروسفات یه نسخه ی خاصی از دسته رو برای pc هم داره که گرونتره ؟
دسته ps3 بیسیم چی ؟
خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
راهی هست که بشه دسته ی بیسیم مخصوص xbox 360 (نه مخصوص pc ها ) را به pc وصل کرد بدون درد سر ؟ اگه میشه چرا میاکروسفات یه نسخه ی خاصی از دسته رو برای pc هم داره که گرونتره ؟
دسته ps3 بیسیم چی ؟
خیلی ممنون
نه صادق جان راهی بدون دردسر نیست.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
DS3 رو راحت بوسیله ی بلوتوث (دانگل برای PC ) و یه نرم افزار ساده میتونی وصل کنی به PC

MotionInJoy DS3 Tool
سلام
این نرم افزار همونیه که آیکنش یه دسته ps2 هست؟ اگه اونه من نتونستم باهاش کار کنم .خیلی منوهای زیاد و درهمی داشت. اگه یکی دیگست که بریم ببینیم چطوره. خیلی جالب میشه دسته رو بشه بی سیم رو لبتاپ استفاده کرد.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
این نرم افزار همونیه که آیکنش یه دسته ps2 هست؟ اگه اونه من نتونستم باهاش کار کنم .خیلی منوهای زیاد و درهمی داشت. اگه یکی دیگست که بریم ببینیم چطوره. خیلی جالب میشه دسته رو بشه بی سیم رو لبتاپ استفاده کرد.

نه آیکنش اون نیست. ولی این تنها نرم افزار برای این منظور نیست. مثلا این 3 تا رو همین الان پیدا کردم:

Better DS3 | An offline alternative MotioninJoy driver configuration tool.
Playstation 3 controller(Dualshcok 3 or Sixaxis) driver for windows | MotioninJoy
XInput Wrapper for DS3 and Play.com USB Dual DS2 Controller

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان سلام
اقا من الان یه دسته ی xbox360 رو با گیرنده ش به سیستم وصل کردم و خیلی هم عالیه.اما الان میخام RAZER SABERTOOTH بگیرم.چندتا سوال دارم ممنون میشم دوستان جواب بدن
ایا این دسته هم توسط ویندوز بعنوان دسته ی xbox360 شناخته میشه و همونجوری ام تنظیمات دکمه ها بصورت پیشفرص مثل کنسول ها میشه؟و ایا قابلیت ادیت کردن رو میده به کاربر؟یعنز دو حالته س که هم بصورت پیشفرص و مثل دسته ی اکس باکس باسه و هم یه حالت داشته باشه که مثل بقیه ی دسته ها خودمون دکمه ها رو تنظیم کنیم؟
برای حالت xbox360ش به صورت بیسیم کار میکنه یا با سیم با با هردو؟؟(منظورم رو PC هستش ها)
برای حالت پیشفرص xbox360 رو PC احتیاج به رسیور مخصوص نیست؟
برای خود xbox360 هم میشه استفاده کرد؟؟
شارژدهی دسته چه جوریه
این دکمه های اضافه چه کارهایی میکنن؟
ممنون میشم پاسخ بدید

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
دوستان سلام
اقا من الان یه دسته ی xbox360 رو با گیرنده ش به سیستم وصل کردم و خیلی هم عالیه.اما الان میخام RAZER SABERTOOTH بگیرم.چندتا سوال دارم ممنون میشم دوستان جواب بدن
ایا این دسته هم توسط ویندوز بعنوان دسته ی xbox360 شناخته میشه و همونجوری ام تنظیمات دکمه ها بصورت پیشفرص مثل کنسول ها میشه؟و ایا قابلیت ادیت کردن رو میده به کاربر؟یعنز دو حالته س که هم بصورت پیشفرص و مثل دسته ی اکس باکس باسه و هم یه حالت داشته باشه که مثل بقیه ی دسته ها خودمون دکمه ها رو تنظیم کنیم؟
برای حالت xbox360ش به صورت بیسیم کار میکنه یا با سیم با با هردو؟؟(منظورم رو PC هستش ها)
برای حالت پیشفرص xbox360 رو PC احتیاج به رسیور مخصوص نیست؟
برای خود xbox360 هم میشه استفاده کرد؟؟
شارژدهی دسته چه جوریه
این دکمه های اضافه چه کارهایی میکنن؟
ممنون میشم پاسخ بدید
سلام
من با این گیم‌پد عملا کار نکردم، ولی تا اونجا که می‌دونم:
تو ویندوز به‌عنوان دسته X360 شناخته می‌شه و علاوه بر PC قابلیت اتصال به X360 رو هم داره (درایور اختصاصی نداره و از همون درایور گیم‌پد ایکس‌باکس 360 استفاده می‌کنه. این رو هم بگم که بعضی از کاربرها تو ویندوزهای مختلف با نصب‌اش به مشکل خوردن). با این حساب تنظیمات کلیدها قاعدتا مثل پیش‌فرض کنسول می‌شه، یعنی شما باید تنظیمات موردنظر رو از داخل بازی و جداگانه انجام بدی (این رو دقت داشته باشید که بازی‌های قدیمی، اون‌هایی که گیم‌پد X360 رو تشخیص نمی‌دن و از DirectInput استفاده میکنن با سیبرتوث سازگار نیستن). سیبرتوث دو تا پروفایل داخلی داره که تو اون‌ها، با کمک صفحه‌نمایش تک‌رنگ کوچیک گیم‌پد، می‌شه وظیفه کلیدها رو تعیین کرد، ولی نمی‌دونم کلیدهای XYAB هم می‌شه یا نه (یه نکته: کلیدهای XYABش کم‌عمقه). ضمنا این گیم‌پد فقط اتصال «سیمی» داره و از اتصال بی‌سیم پشتیبانی نمی‌کنه. کلیدهای اضافی هم کار اضافه‌ای نمی‌شه به‌شون اختصاص داد؛ فقط می‌شه تنظیم کرد که هرکدوم‌شون عمل یکی از کلیدهای اصلی رو انجام بدن تا عملا یک کار رو بشه با دو تا کلید متفاوت انجام داد (برای اینکه انگشت‌تون رو لازم نباشه مرتب بردارید و جابجا کنید)
پ.ن: یه بررسی Sabertooth به فارسی سراغ دارم که لینک‌ش رو براتون می‌فرستم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر