GamePad

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
با سلام خدمت دوستان،يه سوال داشتم اگه پاسخ بديد ممنون ميشم،خواستم بدونم كنترلر ايكس باكس مخصوص ويندوز،ويندوز ١٠ و بازي هاي آينده رو هم ساپورت ميكنه؟؟چون من قصد خريد كنترلر دارم،لطفا راهنماييم كنين چي بخرم،ممنون

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
n

با سلام خدمت دوستان،يه سوال داشتم اگه پاسخ بديد ممنون ميشم،خواستم بدونم كنترلر ايكس باكس مخصوص ويندوز،ويندوز ١٠ و بازي هاي آينده رو هم ساپورت ميكنه؟؟چون من قصد خريد كنترلر دارم،لطفا راهنماييم كنين چي بخرم،ممنون
بله، بهترین گیم پد برای pc همین کنترل ایکس باکس وان یا کنترلر ایکس باکس ۳۶۰ هر بازی هم بیاد اگه قرار باشه فقط یه دسته به اون بازی بخوره فقط همین دسته های ایکس باکسه . به هیچ وجه دنبال دسته های برند دیگه مثل ریزر یا لاجیتک یا .... هم نرو چون اذیت میکنن و واسه فروششون هم مشکل داری ولی دسته های ایکس باکس مثل طلا خرید و فروش میشن.

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
بله، بهترین گیم پد برای pc همین کنترل ایکس باکس وان یا کنترلر ایکس باکس ۳۶۰ هر بازی هم بیاد اگه قرار باشه فقط یه دسته به اون بازی بخوره فقط همین دسته های ایکس باکسه . به هیچ وجه دنبال دسته های برند دیگه مثل ریزر یا لاجیتک یا .... هم نرو چون اذیت میکنن و واسه فروششون هم مشکل داری ولی دسته های ایکس باکس مثل طلا خرید و فروش میشن.

ممنون دوست خوبم بابت پاسخگویی،الان یه مشکلی که دارم بین کنترلر x one و x360 for win دو دل شدم،گویا برای کنترلر x one باید دانگل جدا تهیه بشه که هنوز وارد بازار نشده و قیمتشم تو ایران مشخص نیست،ازون ور یکی از دوستانم کنترلر ps4 رو بهم پیشنهاد داده...کلا گیج شدم،نظر شما چیه؟؟

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
ممنون دوست خوبم بابت پاسخگویی،الان یه مشکلی که دارم بین کنترلر x one و x360 for win دو دل شدم،گویا برای کنترلر x one باید دانگل جدا تهیه بشه که هنوز وارد بازار نشده و قیمتشم تو ایران مشخص نیست،ازون ور یکی از دوستانم کنترلر ps4 رو بهم پیشنهاد داده...کلا گیج شدم،نظر شما چیه؟؟
منم چند وقت پیش دسته بازی خریدم و تمام گزینه ها رو بررسی کردم. کنترلر ps4 به خاطر احتیاج داشتن به یک نرم افزار دیگه برای اجرا در بازی ها رو توصیه نمی کنم. شما بهتراست محصولی رو انتخاب کنید که بازی های pc رو ساپورت کنه.دسته xbox one احتیاج به سیم داره و مدل های سیم دارش هم موجود است و تا اونجایی که می دونم به صورت وایرلس در pc قابل استفاده نیست. منخودم دسته razer sabertooth رو خریدم که کلیه بازی ها رو به صورت پیش فرض ساپورت می کنه و دارای کیفیت عالی و همچنین دکمه های اضافی می باشد ولی قیمتش نسبت به بقیه دسته ها بالاتر است.

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
دوست عزیزم دسته ایکس باکس وان هیچ نیازی به داگل خاصی نداره و با یه کابل 1000 تومنی میتونید به صورت با سیم با کامپیوترتون بازی کنید و لذت ببرید، ولی اگه دوست داری با دسته ایکس باکس وان به صورت بی سیم با کامپیوترتون بازی کنید باید رسیور جداگانه رو تهیه کنید که همین اخیرا شنیدم وارد بازار شده ولی من توصیه میکنم همون با سیم بازی کنید چون قیمت رسیور بی سیمش هیچی نباشه 70 80 یا 100 تومنی هست ( واسه ایکس باکس 360 که 50 تومن بود )
قیمت دسته ایکس باکس وان 180 هزار تومن + یه کابل 1000 تومنی = 181 هزار تومن
قیمت دسته ایکس باکس 360 اصلی 120 هزار تومن + رسیور مخصوص کامپیوتر 50 هزار تومن = 170 هزار تومن
پس اگه من باشم به هیچ وجه دسته ایکس باکس 360 رو به وان ترجیح نمیدم چون دسته ایکس باکس 360 مال 10 سال پیشه ( البته نا گفته نماند که اگه دسته ایکس باکس وان رو در نظر نگیرید بازم دسته ایکس باکس 360 بهترین گزینه برای استفاده روی کامپیتور هستش ) و دسته ایکس باکس وان مال یکی دو سال اخیره و تا 5 سال دیگه حد اقل رو دستش نمیاد و با تکنولوژی روز ساخته شده و علاوه بر خوش دست بودن و عمر طولانی ترش نسبت به دسته ایکس باکس 360 دارای جا باطری خیلی خیلی بهتری نسبت به دسته 360 هست چون جا باطری دسته ایکس باکس 360 خیلی کوچیک بود و باطری های قلمی قابل شارژ دارای قطر بیشتری نسبت به باطری های غیر قابل شارژ هستند و این باطری ها توی جا باطری دسته ایکس باکس 360 جا نمیشن و باید روکش باطری ها پاره کنی و بندازی دور و در حین جا زدن و بیرون آوردن باطری ها از داخل جا باطری یه مقداری باید باهاش کلنجار بری که همین موضوع باعش میشه بعد از چند مدت جا باطری خراب یا لق بشه و گاهی اوقات در حین بازی وقتی دسته ویبره میزنه جا باطری تکون میخوره و دسته خاموش میشه ولی دسته ایکس باکس وان جا باطری نداره بلکه درب باطری داره به اینصورت که درب باطری رو باز میکنید باطری ها رو داخل دسته میذارید و سپس درب باطری رو میبندید خیلیییییییییییی راحت.
در مورد دسته های رازر و لاجیتک هم بگم که دسته های خوبی هستند ولی من اصلا این دسته ها رو پیشنهاد نمیکنم چون شاید از نظر سازگاری با بازی ها مشکلی نداشته باشن ولی باید وقتی آدم یه چیزی میخره به فکر فروشش هم باشه یعنی شما اینو در نظر بگیرید که وقتی دسته ریزر ( Razer ) میخرید اگه یه روزی دیگه وقت نداشته باشید بازی کنید آیا میتونید خیلی راحت و سریع و با قیمت مناسب دسته رو بفروشید یا خیر ؟ دسته ایکس باکس وان و دسته ایکس باکس 360 رو خیلی سریع بی دردسر و با قیمت خیلی خوب میتونید بفروشید.
پس به نظر من برای خرید دسته :
گزینه اول : دسته ایکس باکس وان با سیم 1000 تومنی
گزینه دوم : دسته ایکس باکس 360 با رسیور بی سیم مخصوص
گزینه سوم : دسته های لاجیتک مدل f 310
گزینه چهارم : دسته پلی استیشن 2 اصلی با تبدیل دسته پلی استیشن به کامپیوتر 9 هزار تومنی آبی رنگ
گزینه پنجم : دسته های ریزر Razer ( قیمت شدیدا فضایی ، بخری باید با کلی ضرر بفروشیش مگر شانس بیاری :)) )

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
من که یک گیم پد xone برای pc خریدم اونم باندل cod اینقدر حال میده که نگو
به نظرم گزینه ی خیلی خوبیه برای pc

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوست عزیزم دسته ایکس باکس وان هیچ نیازی به داگل خاصی نداره و با یه کابل 1000 تومنی میتونید به صورت با سیم با کامپیوترتون بازی کنید و لذت ببرید، ولی اگه دوست داری با دسته ایکس باکس وان به صورت بی سیم با کامپیوترتون بازی کنید باید رسیور جداگانه رو تهیه کنید که همین اخیرا شنیدم وارد بازار شده ولی من توصیه میکنم همون با سیم بازی کنید چون قیمت رسیور بی سیمش هیچی نباشه 70 80 یا 100 تومنی هست ( واسه ایکس باکس 360 که 50 تومن بود )
قیمت دسته ایکس باکس وان 180 هزار تومن + یه کابل 1000 تومنی = 181 هزار تومن
قیمت دسته ایکس باکس 360 اصلی 120 هزار تومن + رسیور مخصوص کامپیوتر 50 هزار تومن = 170 هزار تومن
پس اگه من باشم به هیچ وجه دسته ایکس باکس 360 رو به وان ترجیح نمیدم چون دسته ایکس باکس 360 مال 10 سال پیشه ( البته نا گفته نماند که اگه دسته ایکس باکس وان رو در نظر نگیرید بازم دسته ایکس باکس 360 بهترین گزینه برای استفاده روی کامپیتور هستش ) و دسته ایکس باکس وان مال یکی دو سال اخیره و تا 5 سال دیگه حد اقل رو دستش نمیاد و با تکنولوژی روز ساخته شده و علاوه بر خوش دست بودن و عمر طولانی ترش نسبت به دسته ایکس باکس 360 دارای جا باطری خیلی خیلی بهتری نسبت به دسته 360 هست چون جا باطری دسته ایکس باکس 360 خیلی کوچیک بود و باطری های قلمی قابل شارژ دارای قطر بیشتری نسبت به باطری های غیر قابل شارژ هستند و این باطری ها توی جا باطری دسته ایکس باکس 360 جا نمیشن و باید روکش باطری ها پاره کنی و بندازی دور و در حین جا زدن و بیرون آوردن باطری ها از داخل جا باطری یه مقداری باید باهاش کلنجار بری که همین موضوع باعش میشه بعد از چند مدت جا باطری خراب یا لق بشه و گاهی اوقات در حین بازی وقتی دسته ویبره میزنه جا باطری تکون میخوره و دسته خاموش میشه ولی دسته ایکس باکس وان جا باطری نداره بلکه درب باطری داره به اینصورت که درب باطری رو باز میکنید باطری ها رو داخل دسته میذارید و سپس درب باطری رو میبندید خیلیییییییییییی راحت.
در مورد دسته های رازر و لاجیتک هم بگم که دسته های خوبی هستند ولی من اصلا این دسته ها رو پیشنهاد نمیکنم چون شاید از نظر سازگاری با بازی ها مشکلی نداشته باشن ولی باید وقتی آدم یه چیزی میخره به فکر فروشش هم باشه یعنی شما اینو در نظر بگیرید که وقتی دسته ریزر ( Razer ) میخرید اگه یه روزی دیگه وقت نداشته باشید بازی کنید آیا میتونید خیلی راحت و سریع و با قیمت مناسب دسته رو بفروشید یا خیر ؟ دسته ایکس باکس وان و دسته ایکس باکس 360 رو خیلی سریع بی دردسر و با قیمت خیلی خوب میتونید بفروشید.
پس به نظر من برای خرید دسته :
گزینه اول : دسته ایکس باکس وان با سیم 1000 تومنی
گزینه دوم : دسته ایکس باکس 360 با رسیور بی سیم مخصوص
گزینه سوم : دسته های لاجیتک مدل f 310
گزینه چهارم : دسته پلی استیشن 2 اصلی با تبدیل دسته پلی استیشن به کامپیوتر 9 هزار تومنی آبی رنگ
گزینه پنجم : دسته های ریزر Razer ( قیمت شدیدا فضایی ، بخری باید با کلی ضرر بفروشیش مگر شانس بیاری :)) )
عزیز این کابلی که شما میگید کجاس؟ من که جایی پیدا نکردم.

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
عزیز این کابلی که شما میگید کجاس؟ من که جایی پیدا نکردم.
دوست عزیز مگه دنبال چی میگردی که جایی پیدا نکردی:) ؟ برو قطعات کیمپیوتر فروشی یا موبایل فروشی یا از این همه چی فروشی ها ( موس و هدست و محصولات شبکه و کابل شبکه و سیم رابط و ..... ) بگو یک عدد کابل میکرو یو اس پی ( micro USP ) می خوام زیر 1 متری نخری که خیلی کوتاه میشه. کابل میکرو یو اس پی هر جا بگی دارن تا دلت بخواد ، حتما میگفتی کابل مخصوص دسته ایکس باکس وان میخوام خب طرف که ایکس باکس وان ندیده یهو مخش هنگ میکرده فک میکرده چه کابل خاصی هست:d
بعد از اینکه کابل رو خریدی و دسته رو به pc وصل کردی اگه دسته رو نشناخت شاید نیاز به دانلود و نصب درایور داشته باشی :
اینم لینک دانلود درایور دسته ایکس باکس وان 32 بیتی
اینم لینک دانلود درایور دسته ایکس باکس وان 64 بیتی

- - -ویرایش - - -

من که یک گیم پد xone برای pc خریدم اونم باندل cod اینقدر حال میده که نگو
به نظرم گزینه ی خیلی خوبیه برای pc
ایول باندل کال آف دیوتی هم که گرفتی دیگه بهتر !!! یه مقدار گرونتر هست ولی چند تا مزیت داره ، یکیش این که خیلی خوشکله ، یکی دیگشم اینه که خیلی راحت فروش میره چون باندل هست.:d
دوستان شما اگه مثل من چند تا دسته وصل میکنید به pc و بازی میکنید یه سری به این سایت بزنید بازی های 2 تا 4 نفره داره که میتونید روی یه pc با داداش یا دوستاتون به صورت چند نفره بازی کنید ، مثل بازیه street of rage یا همون شورش در شهر سگا یا خیلی بازی های مرحله ای دیگه، خلاصه برید ضرر نمیکنید بازی های بسیار زیادی رو معرفی کرده مطمئنم با سلیقتون جور در میاد.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوست عزیز مگه دنبال چی میگردی که جایی پیدا نکردی:) ؟ برو قطعات کیمپیوتر فروشی یا موبایل فروشی یا از این همه چی فروشی ها ( موس و هدست و محصولات شبکه و کابل شبکه و سیم رابط و ..... ) بگو یک عدد کابل میکرو یو اس پی ( micro USP ) می خوام زیر 1 متری نخری که خیلی کوتاه میشه. کابل میکرو یو اس پی هر جا بگی دارن تا دلت بخواد ، حتما میگفتی کابل مخصوص دسته ایکس باکس وان میخوام خب طرف که ایکس باکس وان ندیده یهو مخش هنگ میکرده فک میکرده چه کابل خاصی هست:d
بعد از اینکه کابل رو خریدی و دسته رو به pc وصل کردی اگه دسته رو نشناخت شاید نیاز به دانلود و نصب درایور داشته باشی :
اینم لینک دانلود درایور دسته ایکس باکس وان 32 بیتی
اینم لینک دانلود درایور دسته ایکس باکس وان 64 بیتی

- - -ویرایش - - -

ایول باندل کال آف دیوتی هم که گرفتی دیگه بهتر !!! یه مقدار گرونتر هست ولی چند تا مزیت داره ، یکیش این که خیلی خوشکله ، یکی دیگشم اینه که خیلی راحت فروش میره چون باندل هست.:d
دوستان شما اگه مثل من چند تا دسته وصل میکنید به pc و بازی میکنید یه سری بهاین سایت بزنید بازی های 2 تا 4 نفره داره که میتونید روی یه pc با داداش یا دوستاتون به صورت چند نفره بازی کنید ، مثل بازیه street of rage یا همون شورش در شهر سگا یا خیلی بازی های مرحله ای دیگه، خلاصه برید ضرر نمیکنید بازی های بسیار زیادی رو معرفی کرده مطمئنم با سلیقتون جور در میاد.
داداش به اينا همون ميكرو USP هم بگم هنگ ميك نن آخرش ميگن عكس نشون بده! :|
راستي با اين كابل و روش دسته ٣٦٠ هم رو PC نصب ميشه؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
داداش به اينا همون ميكرو USP هم بگم هنگ ميك نن آخرش ميگن عكس نشون بده! :|
راستي با اين كابل و روش دسته ٣٦٠ هم رو PC نصب ميشه؟

داداش میکرو USP نه، میکرو USB ! یه وقت نری جایی بگی USP بهت میخندن :d

3ft-three-foot-usb-micro-ends_2_1.jpg

How-to-Play-Games-On-Your-Windows-8-PC-With-the-Xbox-One-Controller-5.jpg

این لینک رو هم ببین

How to Play Games On Your Windows 8 PC With the Xbox One Controller

کنترلر 360 با این روش نصب نمیشه

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد

این لینک رو هم ببین

بله درسته میکرو USB اشتباه لپی بود شما به بزرگیت ببخش :)
دسته ایکس باکس 360 همینطور که دوستمون گفت نمیشه با این روش، و حتما باید رسیور مخصوصش رو خریداری کنی که قیمتش 40 50 تومنی هست. دسته ایکس باکس 360 به نظر من الآن که دسته ایکس باکس وان به این راحتی به pc متصل میشه، اصلا مقرون به صرفه نیست، 120 خود دسته میشه + 50 رسیورش = 170 ، خب اگه بخوای 170 بدی به دسته 360 خب 180 میدی دسته وان میخری حالشو میبری ، مگر اینکه دسته ایکس باکس 360 از قبل داری و میخوای یه دونه رسیور بخری و ............ اینطوری شاید بصرفه، ولی به نظرم اگه دسته ایکس باکس 360 از قبل داری دست دوم بفروش و یه دونه دسته ایکس باکس وان دست دوم که قیمتش حدود 120 تومن 130 تومن هست بخر + یه کابل میکرو یو اس بی

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا

این لینک رو هم ببین

عزيز شما مثل اينكه طرز صحبتتو بلد نيستي و فك مي كني با يه مشت هالو طرفي. چشاتو اگه وا كني ميبيني من چيزي رو كه بهم پيشنهاد شد نقل قول كردم نه اين كه اينو خودم گفته باشم.
والا ديگه همينمون كم بود يكي بياد اسم درست اين چيزا رو به ما ياد بده ! :))

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
عزيز شما مثل اينكه طرز صحبتتو بلد نيستي و فك مي كني با يه مشت هالو طرفي. چشاتو اگه وا كني ميبيني من چيزي رو كه بهم پيشنهاد شد نقل قول كردم نه اين كه اينو خودم گفته باشم.
والا ديگه همينمون كم بود يكي بياد اسم درست اين چيزا رو به ما ياد بده ! :))

باعشه :-b

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من می خوام برای کامپیوتر یه گیم پ بگیرم که باهاش بازی هایی مثل مورتال کمبت ایکس و pes 16 و فیفا 16 و ww2k 15 رو ( اگه همه بازی ها اجرا بشه چه بهتر ) اجرا کنم نهایتا 40 هزار تومان می خوام هزینه کنم
1- من معمولا تنها بازی می کنم گیم پد تکی رو پیشنهاد می کنید یا 2 تایی
2- اگر من یه گیم پد تکی بگیرم و یه گیم پد تکی هم بعدا بگیرم میشه 2 نفره بازی کرد با توجه به اینکه این گیم پد ها مثل گیم پد 2 تاپی به هم وصل نیستند ؟ و همینطور با یه گیم پد گیم پد 2 نفره تکی بازی کرد ؟
3- فرق سینگل و دوال شوک چیه؟ (می دونم دوال شوک چیه.)
4- چه برند هایی گیم پد هاشون خوبه ؟ maxeeder چطوره ؟
5- چند تا گیم پد خوب معرفی کنید تو رنج قیمتی من لطفا معرفی کنید. (برای ویندوز 7 و8)
6- گیم پد maxeeder طرح گیمپد ایکس باکس 360 چطوره؟ روی ویندوز 7 و 8 جواب می ده ؟
7- ببخشید تا حال گیم پد استفاده نکرده ام برای همین می خواستم بپرسم نرم افزار خاصی می خواد یا نه؟ برای فوتبال و مورتال

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر