Free Games with Plus | PS4

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Journey نمیاد :-"
بازی ها یا به صورت Day 1 میان، یا بعد از چندماه میان! :-" نمیان یکی دو هفته بعد از عرضه بزارن که:| اونم وقتی برا پلاس تخفیف زده بودن :D

مثلا احتمالا یکی از بازی های ماه بعد Galak-Z یا یه چی تو همین مایه هاست که هفته دیگه( هفته اول آگوست و روز اوندن بازی های پلاس ماه بعد ) عرضه میشه:D
البته نمیدونم خودسون چیزی رو تایید کردن یا نه، ولی احتمالش زیاده! چون این شرایط تخفیف و پیشخرید و اینا هم نداره بازی! :D

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
443
من هنوز منتظر Knack موندم :( نمیدونم چرا فری نمیکننش. بعیده الان دیگه فروشی داشته باشه
بازی تو این سبکم نداریم تقریبا. شاید میخوان بازیو حسابی اصلاح کننو نسخه 2شو بعنوان یه نسخه درست و حسابی عرضه کنن و بعد اینو برای تبلیغات اون فری کنن. چون هیچ دلیلی دیگه ای برای فری نشدنش به ذهنم نمیرسه

اینو نمیدن حداقل Rayman رو فری کنن.
اینم نشد به Shovel Knight هم راضیم :)

(هنوزم امیدوارم اون شایعه که میگف این سه تا بازیو قراره تو یه ماه فری کنن محقق بشه :d)

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
Journey نمیاد :-"
بازی ها یا به صورت Day 1 میان، یا بعد از چندماه میان! :-" نمیان یکی دو هفته بعد از عرضه بزارن که:| اونم وقتی برا پلاس تخفیف زده بودن :D

مثلا احتمالا یکی از بازی های ماه بعد Galak-Z یا یه چی تو همین مایه هاست که هفته دیگه( هفته اول آگوست و روز اوندن بازی های پلاس ماه بعد ) عرضه میشه:D
البته نمیدونم خودسون چیزی رو تایید کردن یا نه، ولی احتمالش زیاده! چون این شرایط تخفیف و پیشخرید و اینا هم نداره بازی! :D

Galak_Z که مطمنا نیست چون جزو لیست play 2015 هست تازه تخفیف هم قراره بخوره برای پلاس:d:-/
PlayStation Store PLAY 2015 Starts Tuesday ***8211; PlayStation.Blog

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Galak_Z که مطمنا نیست چون جزو لیست play 2015 هست تازه تخفیف هم قراره بخوره برای پلاس:d:-/
PlayStation Store PLAY 2015 Starts Tuesday ***8211; PlayStation.Blog
اِ ! :-" اون 3 بازی دیگه رو یادم بود،ولی بازی چهارم رو هرچی فکر میکردم یادم نمیومد چی بودش! :d
خوب پس با این اوصاف همینطور که گفتم،بازیی که برای پیش فروش گذاشته شده باشه! یا موقع عرضه تخفیف خورده باشه، پلاس نمیشه به همین زودیا! :d :-"

خوب...لیستی از تاریخ انتشار بازی ها نیست؟ شاید یه Indie که هفته ی دیگه عرضه میشه رو بشه توش پیدا کرد:-"
گرچه من خودمم امیدوارم نک رو بدن! :-" اما طبق تجربه،شانس که نداریم! بازیی میدن که خریدم! مثلا AC China یا Bastion :-"

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
[MENTION=31999]Akiba[/MENTION]

سر همين مورد ديگه من بازي نمي خرم امير :)):)):)) يا براي پلاس مياد يا نمياد اين جريان هم سر ترانزيستور شد كه بازي خودش اومد :d

اقا يه SLEEPING DOGS بدن خيلي خوفه :d چون تا حالا بازيش نكردم ولي هميشه خواستم بدونم چيه !
از KNACK هم بكشيد بيرون چون شايد دادنش خوب باشه ولي سيل فحش ها ميره سمت سوني !
باز BLACK FLAG يه چيزي !:|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستان باری های این ماه ریجن 1 کی برداشته میشن ؟ کسی دقیق میدونه ؟ معمولا کی برداشته میشه طبق روال ؟
سه شنبه هفته ی بعد برداشته میشن و بازی های جدید قرار میگیرن

[MENTION=31999]Akiba[/MENTION]

سر همين مورد ديگه من بازي نمي خرم امير :)):)):)) يا براي پلاس مياد يا نمياد اين جريان هم سر ترانزيستور شد كه بازي خودش اومد :d

اقا يه SLEEPING DOGS بدن خيلي خوفه :d چون تا حالا بازيش نكردم ولي هميشه خواستم بدونم چيه !
از KNACK هم بكشيد بيرون چون شايد دادنش خوب باشه ولي سيل فحش ها ميره سمت سوني !
باز BLACK FLAG يه چيزي !:|
اصلا من نک رو میخوام که دقیقا به فحش بکشمشون:-" البته کم قبل از عرضه نزدم تو سرش:-" ولی خوب، باید بازی کنم تا بهتر بشه بهش توپید:-" و عمرا پول پای این بازی نمیدم :-" ( البته تو این فقر پلتفرمر همینم الان بدن غنیمته:)) )

هم SD و هم AC:BF رو بازی کردم! نوموخوام :|

از بین بازی های کوچولو:-" تنها چیزایی که به ذهنم میرسه و امیدوارم یه روزی بدنشون ، The Last Tinker و لارا کرافت و معبد اوریسیس هست:-" بازیه دیگه ای فعلا یادم نمیاد:-"

البته من چندان مشکلی با گذاشتن بازی هایی که خریدم ندارم:-" چون معمولا بازی هایی که نمیتونم براشون صبر کنم رو میگیرم :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نمیان بازی aaa جدید بدن که:d
احتمال اینفیموس هم زیاده

اگه اونم بدن بازم بخوره تو سرشون. بازی ای که در اوایل ورود PS4 اومده و 99% ملت به خاطر نبود بازی خریدن و بازی کردن. حالا یا خوب یا بد. :D

گزینه هایی خوب میتونه ریمن و نک و سگ های خفته و اینجور چیزا باشه که درصد کمی بازی کردن.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اگه اونم بدن بازم بخوره تو سرشون. بازی ای که در اوایل ورود PS4 اومده و 99% ملت به خاطر نبود بازی خریدن و بازی کردن. حالا یا خوب یا بد. :D

گزینه هایی خوب میتونه ریمن و نک و سگ های خفته و اینجور چیزا باشه که درصد کمی بازی کردن.

حالا مگه ریمن بین نسلی رو بازی نکردن ملت؟:d
بازی مثل اوت لست هم میتونه باشه/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر