Free Games with Plus | PS4

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
rocket league به صورت آفلاین بازی می کنم خیلی مسخرس. چرا اینجوریه؟ چرا حریف ندارم؟ فقط خودم هستم و هیچ حریفی نیست. زمان میده باید بزنم تو گل. اینجوری که حال نمیده.
داداش شما season بازی کن
حالت لیگ داره
میتونی تنظیم کنی یا تک به تک بازی کنی یا تا 3 تا یار هم داشته باشی

دو نفره افلاین هم داره

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
دوستان این بازی استیکس رو از دست ندید. اگر از سبک مخفی کاری خوشتون میاد حتما ازش لذت میبرید. سبک و سیاق محیط ها و اتمسفرش هم بشدت کلاسیک هست و ادم یاد دوران گیمری قدیم میندازه. ولی اینجوری نیست که گیم پلی و مکانیزم هاش قدیمی و از رده خارج باشند. در کل با وجود حجم کمش و رایگان شدنش حتما ارزش بازی کردن داره.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
این راکت لیگ دوباره آپدیت داد خدا کنه این دفعه سروراش درست شه طعم مولتیشو بچشیم!
سیزنش که خیلی حال داد!
این بازی واسه کسایی که اهل تروفی هستن( به شخصه خودم نیستم) خیلی توصیه میشه! همیجنوری بازی میکنین تروفی میده! پلات هم داره با کلی برنز و نقره و طلا

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
دوستان این بازی استیکس رو از دست ندید. اگر از سبک مخفی کاری خوشتون میاد حتما ازش لذت میبرید. سبک و سیاق محیط ها و اتمسفرش هم بشدت کلاسیک هست و ادم یاد دوران گیمری قدیم میندازه. ولی اینجوری نیست که گیم پلی و مکانیزم هاش قدیمی و از رده خارج باشند. در کل با وجود حجم کمش و رایگان شدنش حتما ارزش بازی کردن داره.

ما که نفهمیدیم یکی بد میگه یکی خوب میگه. بالاخره چی؟ ارزش داره یا نه؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اینجا کسی میتونه به سرورای بازی rocket league وصل شه ؟ واسه من اصلا وصل نمیشه :| مشکل از نته یا بازیه ؟ چون خارجی ها انگار مشکلی ندارن .

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
من همين ديشب پلاس خريدم زدم rocket league و اپديتش دان بشه ( ساعت دانلود رايگان ) صبح بيدار شدم ديدم يه اپديت ٢ گيگى داده :|
ولى افلاينشو رفتم كلى فاز داد :) رسما معتاد شدم به بازيش :) :)
قراره كه map هاى جديدى كه ميان همه رايگان باشن :x
ولى خداييش حق اين بازى اين نيست يه تاپيك داشته باشه :|

آخرین ویرایش:

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
ببخشید دوستان برای دانلود کردن بازی های رایگان باید پلاس داشته باشیم??
کلا برای هر دانلودي (تم فیلم گیم و...) لازمه پلاس داشته باشيم?

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
ببخشید دوستان برای دانلود کردن بازی های رایگان باید پلاس داشته باشیم??
کلا برای هر دانلودي (تم فیلم گیم و...) لازمه پلاس داشته باشيم?
پلاس برای مولتی پلیر (آنلاین بازی کردن) هست و هر ماه دو سه تا بازی رایگان داره
برای دانلود تم، فیلم یا بازی های دیگه باید پولش رو بپردازید (با خرید PSN Card و شارژ کردن حسابتون) ربطی به پلاس نداره

-----------------------------
دوستان راکت لیگ ماه دیگه واسه ژاپن میاد؟؟ :d

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
بچه ها این driveclub رو من دانلود کردم الان وسطای دانلود اپدیتشم چجوری میشه برم فلا بازی رو افلاین انجام بدم ؟ چون الان که میری توش میگه اپدیت کن
اصن میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر