Free Games with Plus | PS4

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اگه شادو فیری بشه به من که خیلی حال داده چند بار 10 دلار شده بود تا مرز خریدشم رفتم پشیمون شدم .کلا بازی های فرست پارتی سونی بالاخره یه روزی تو پلاس فیری میشه :D

• Like
Reactions: Ludens

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
SOTC رو بازی کردم:-":))

سونیک رو ولی خیر:D اما... کلا کنترل سونیک برام سخته:D بعیده بازیش کنم:-" فقط این 2Dهه یا 3D ؟ سرچ میکنم عکس از هر دو مدل میاره:|

کاش اون سونیک ریسینگه رو میدادن:D
اینم...الان دیدم گویا کاراکتر Shadow هم قابل بازیه!:-" به یاد اون بازی PS2ش اگر برم سراغش:-"
3D فک کنم...

اون ریسینگ رو روی سوییچ بازی کردم به لعنت خدا هم نمیززه:D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
Shadow رو گمونم یه بار پلاس داده بود
فکر کنم آپگرید شده اش روی PS3 اومد

حالا ریمیکس رو‌بخوان بدن بد نیست من خوشحال میشم اما یه جوریه:-?

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اگه شادو فیری بشه به من که خیلی حال داده چند بار 10 دلار شده بود تا مرز خریدشم رفتم پشیمون شدم .کلا بازی های فرست پارتی سونی بالاخره یه روزی تو پلاس فیری میشه :D
خیلی از انحصاریا نمیاد...من از اول نسل Killzone Shadow Fall رو نمیخرم و منتظرم بیاد رو پلاس :))

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
ماکرو هم سونیک داده این ماه. به خاطر فیلم سونیکه که بترکون بوده اینا هم گفتن تا تنور گرمه ما هم بچسبونیم.

TSR از این بهتره گرچه.

• Like
Reactions: Kiarash_united7

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
از روی تبلیغات یه وبسایت لهستانی مشخص شده بازیای ماه بعد Shadow of The Colossus و Sonic Foces هستن... الان باز امیر @Akiba میاد میگه لعنت بهشون من همه اینارو بازی کردم. :))
خوب بهتر یک بار دیگه تو این نسل shadow میزنیم
سونیکم بد نیست اما دیگه حس و حال بازی کردنش نیست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خیلی از انحصاریا نمیاد...من از اول نسل Killzone Shadow Fall رو نمیخرم و منتظرم بیاد رو پلاس :))
نک آقا! نک! :))
نمیدونم آخر دادنش پلاس؟ گرچه خریدمش و ... تمومشم نکردم:| ارزش پلات کردن هم نداشت با اون تروفی خرکیش:| ولی قشنگ مطمئن شدم هرگیری داده بودم درست بود:p

کیلزون...یه سری جاهاش خوب بود...یه سری جاهاش نه... ولی کلا با اون درون همراه بازی خیلی آسون بود:-"

• Like
Reactions: FUTURE

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
نک آقا! نک! :))
نمیدونم آخر دادنش پلاس؟ گرچه خریدمش و ... تمومشم نکردم:| ارزش پلات کردن هم نداشت با اون تروفی خرکیش:| ولی قشنگ مطمئن شدم هرگیری داده بودم درست بود:p

کیلزون...یه سری جاهاش خوب بود...یه سری جاهاش نه... ولی کلا با اون درون همراه بازی خیلی آسون بود:-"
نک که اومد انقدر تو neogaf و resetara کاربرا مزه انداختم اخرش سونی تو پلاس داد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
دوستان، کسی تا حالا از این اکانت‌های کوتاه‌مدت ۷ روزه و ۱۴ روزه و اینا که بعضی از سایت‌ها می‌فروشن استفاده کرده؟ :D مثل اینکه روش کار خیلی ساده هست و برای اینا مفت و مجانی درمیاد، چون خود سونی بعد از عضویت توی PSN چند روز اکانت مجانی میده. ولی باید کردیت کارت و از این چیزا داشته باشیم که خب نداریم! حالا این سایت‌ها میرن از این اکانت‌ها درست می‌کنن و با قیمت‌های مناسب می‌فروشن.
من هنوز از اینا استفاده نکردم ولی اگه واقعاً جریان به همین سادگی باشه، برای امثال من که آنلاین‌باز نیستم خیلی خوبه! مثلاً الآن این Shadow of the Colossus رو می‌خوام بازی کنم و به جای اینکه مثل دفعات قبل جوگیر بشم و یه دفعه یه پلاس یک‌ساله بگیرم یا در کمترین حالت یک‌ماهه (که ۱۰۰ و خورده‌ای درمیاد)، میشه رفت سراغ یه اکانت چند روزه با قیمت به شدت پایین در حد ۷،۸ تومن و خلاص! در مورد PS Now هم همین‌طور. با اینکه اصلاً به پای Game Pass نمی‌رسه، ولی به هر حال کلی بازی داره که بدم نمیاد سراغ‌شون برم و میشه از این اکانت‌ها استفاده کرد.
کلاً می‌خواستم ببینم کسی تجربه‌ش رو داره؟ نریم سراغش و بعد کنسول نمی‌دونم بن بشه و فلان و چنان؟! :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان، کسی تا حالا از این اکانت‌های کوتاه‌مدت ۷ روزه و ۱۴ روزه و اینا که بعضی از سایت‌ها می‌فروشن استفاده کرده؟ :D مثل اینکه روش کار خیلی ساده هست و برای اینا مفت و مجانی درمیاد، چون خود سونی بعد از عضویت توی PSN چند روز اکانت مجانی میده. ولی باید کردیت کارت و از این چیزا داشته باشیم که خب نداریم! حالا این سایت‌ها میرن از این اکانت‌ها درست می‌کنن و با قیمت‌های مناسب می‌فروشن.
من هنوز از اینا استفاده نکردم ولی اگه واقعاً جریان به همین سادگی باشه، برای امثال من که آنلاین‌باز نیستم خیلی خوبه! مثلاً الآن این Shadow of the Colossus رو می‌خوام بازی کنم و به جای اینکه مثل دفعات قبل جوگیر بشم و یه دفعه یه پلاس یک‌ساله بگیرم یا در کمترین حالت یک‌ماهه (که ۱۰۰ و خورده‌ای درمیاد)، میشه رفت سراغ یه اکانت چند روزه با قیمت به شدت پایین در حد ۷،۸ تومن و خلاص! در مورد PS Now هم همین‌طور. با اینکه اصلاً به پای Game Pass نمی‌رسه، ولی به هر حال کلی بازی داره که بدم نمیاد سراغ‌شون برم و میشه از این اکانت‌ها استفاده کرد.
کلاً می‌خواستم ببینم کسی تجربه‌ش رو داره؟ نریم سراغش و بعد کنسول نمی‌دونم بن بشه و فلان و چنان؟! :D
نه خطری نداره من دارم استفاده میکنم

• Like
Reactions: Dinosaur

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
من خودم استفاده میکنم در ضمن اصلا این قیمت اشتباه بخری بین ۲تا۴ میرزه دیگه گرونتر نامردی چون این رایگانه
خود شما یه سرچی تو نت بزنی خیلیراحت میتونی بدون هزینه بسازی فقط یه مقدار حوصله مبخواد نیازی به کردیت کارتم نداره
فقط یه مشکل داره بعد ۱۴روز بازیت قفل میشه پس تو ۱۴روز باید بازیو تموم کنی
ولی بنظر من از پلاس هکی بهتره

• Like
Reactions: Dinosaur

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
نه خطری نداره من دارم استفاده میکنم
من خودم استفاده میکنم در ضمن اصلا این قیمت اشتباه بخری بین ۲تا۴ میرزه دیگه گرونتر نامردی چون این رایگانه
خود شما یه سرچی تو نت بزنی خیلیراحت میتونی بدون هزینه بسازی فقط یه مقدار حوصله مبخواد نیازی به کردیت کارتم نداره
فقط یه مشکل داره بعد ۱۴روز بازیت قفل میشه پس تو ۱۴روز باید بازیو تموم کنی
ولی بنظر من از پلاس هکی بهتره

خب یه سوال پیش میاد....
من اکانت هکی استفاده میکنم و پلاس داره اما بازی های پلاس رو چون دیگه وارد نمیشم نمیتونم ادد کنم اگه بیام اینجوری اکانت پلاس بگیرم بازم بعد گذشت مدت پلاس خودم قفل میشه یا بخاطر وجود شیر شدن پلاس از اون اکانت ها میمونه؟
و اگه خودم روی اکانت اصلیم پلاس یکماهه بگیرم چی ؟ بازم بعد یکماه بازی ها قفل میشن یا بخاطر پلاس اکانت هکی میمونن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر